Nowe Rewelacje: Roth Potwierdza Tożsamość MBM. Czy MBM jest w Kontakcie z Małym Kamykiem?

MARTIN ROTH PRZERYWA MILCZENIE!

Partner biznesowy ‘wizjonerki’ rozwścieczony! Przyznaje: Mary Carberry jest Marią Bożego Miłosierdzia!

Opublikowano 17 lutego 2014

Imperium irlandzkiej ‘wizjonerki’ się rozpada. 4 Lutego, Heinrich Martin Roth, niemiecki partner biznesowy ‘wizjonerki’ Marii Bożego Miłosierdzia, opublikował 30-stronową tyradę na swojej niemieckiej stronie internetowej w reakcji na ulotki rozdawane przez niemieckich publicystów katolickich z Miriam-Verlag.

Broniąc ‘Marii Bożego Miłosierdzia’ i usiłując poprzeć prawdziwość jej ‘orędzi z nieba, ‘ Roth, pisząc po niemiecku, dostarcza krępujących szczegółów, ujawnia tożsamość i historię ‘wizjonerki’. Przyznaje: Obywatelka Irlandii Mary Carberry jest Marią Bożego Miłosierdzia!

Czy Carberry i jej irlandzki partner biznesowy Breffni Cully są świadomi, co zrobił Roth?

Mary McGovern-Carberry w kwietniu 2009, w artykule z irlandzkiego Independent Online ogłasza nowe przedsięwzięcie Eighty Twenty PR. Dzisiaj, przedstawiciel tej firmy twierdzi, „Nie jesteśmy już związani z Mary McGovern.”

Dwustronicowa ulotka Miriam-Verlag – obiekt dziwacznego dokumentu Rotha – został zredagowany przez księdza pracującego w Szwajcarii i w związanych grupach. Ulotka ukazuje MBM jako oszustkę, opierając się na informacjach autorstwa Michaela Hesemanna i opublikowanej na popularnej niemieckiej stronie katolickiej Kath.net. Roth także odpowiada na artykuł z MidwayStree.wordpress.com, który jest owocem pracy międzynarodowych badaczy, którzy zgłębiali tożsamość internetowej ‘wizjonerki’.

W ostatnich tygodniach, rozdano 20,000 kopii ulotek ostrzegających przed MBM przez personelowi i grupy Miriam-Verlag – w parafiach i miejscach pielgrzymkowych. Aby temu przeciwdziałać, zwolennicy MBM rozdaj własne ulotki, twierdząc, że zostały one opublikowane przez Rotha. ‘Tyrada’ Rotha jest opublikowana na dwu stronach internetowych – na jego własnej a także na stronie zwolennika MBM Jochena Roemera.

Badający sprawę najpierw połączyli Mary Carberry z Martinem Rothem przez jego pseudonim ‘Herzmariens, ‘ zidentyfikowanego jako członka grupy modlitewnej, uformowanej przez irlandzkiego jasnowidza Joe Colemana. Nazwiska Carberry i Herzmariens występują razem na stronie Colemana, jako kontakty na spotkanie z czerwca 2012 roku. ‘Herzmariens’ był powiązany z niemiecką strona promującą wizjonerów, prowadzoną przez Rotha. Później, „Heinrich” Martin Roth pokazuje się jako partner biznesowy w dokumentach rządowych firm sprzedających książki, medaliki i szkaplerze MBM.

30 stycznia, na sześć dni przed opublikowaniem swojej ‘tyrady’ na stronie Herzmariens.de, Roth przesłał emailem swoje dokumenty personelowi Miriam-Verlag, wierząc – niesłusznie, – że wydawnictwo było autorem ulotek. Członkowie Legionów Maryjnych są aktywnie zaangażowani w rozpowszechnianie ulotek ostrzegających przed MBM w Szwajcarii, Niemczech i Australii.

Roth jest jednym z trzech głównych zawodników tworzących i promujących orędzia: Mary Carberry, z Dublina w Irlandii – kontaktująca się ze światem duchów jako Maria Bożego Miłosierdzia; Breffni Cully, z Irlandii, współwłaściciel przedsięwzięcia MBM i promotor na seminariach angielskojęzycznych; i Heinrich Martin Roth, z Kolonii w Niemczech, wydawca i tłumacz orędzi. Cully i Roth są współwłaścicielami firm utworzonych po to by sprzedawać towary MBM: Trumpet Publishing [działający jako Coma Books] i Merdel Ltd.

W przeciągu paru godzin od otrzymania ‘tyrady’ Rotha – 30 stycznia, tłumacz z Miriam-Verlag podsumował dokument po angielsku dla badających tę sprawę. Oto parę z elementów tego podsumowania.

Aby udowodnić, że nie czerpie zysków finansowych, Roth czyni parę niebezpiecznych wyznań. Mówi, że tylko pożyczył swojego imienia firmom MBM, aby spełnić prawne wymagania i uniknąć płacenia podatków – bo ‘artykuły religijne’ nie są opodatkowane w Irlandii. Roth i Cully są współwłaścicielami na dokumentach Trumpet i Merdel, ale obie firmy należą do Carberry, jak pisze Roth. Ani on ani Cully nie czerpią zysków finansowych, biorą tylko odpowiedzialność prawną, aby zadowolić finansowe wymagania prawne.

Opisał on spotkanie z Carberry z paroma znajomymi Rotha, które miało miejsce w lecie 2013 roku. Byli oni świadkami szybkiego pisma Carberry, gdy bezbłędnie i spontanicznie odpowiedziała na pytania zadane jej przez grupę. Mary prawidłowo odpowiedziała na poszczególne pytania, które zadała jej uczestniczka -a które były znane tylko jej samej. Roth dochodzi do wniosku, że zdolności Mary do komunikowania się z duchami muszą oczywiście pochodzić od Boga. Ale, przyznaje Roth, Mary może robić błędy podczas pisania ręcznego lub podczas przenoszenia swoich ‘orędzi’ na komputer, – jako rezultat pomyłki. To tłumaczy, dlaczego niektóre z jej ‘orędzi’ są poprawiane.

Roth porównuje Carberry do Św. Pawła. Przyznaje, że on i Carberry są uczniami Joe Colemana, który początkowo promował ‘wizje’ Mary. Wierzy on, że rozłam z Colemanem był zainicjowany przez Colemana. [Przypis autora: w czerwcu 2013 roku Coleman przyznał, że Mary Carberry jest ‘Marią Bożego Miłosierdzia.’ Napisał, „Modlę się za nią (Carberry), aby wróciła do Boga. Diabeł działa na wiele sposobów, aby zwieść ludzi i trzymać ich z dala od prawdy…”

Roth pisze dalej: Dwóch Niemców, którzy spotkali ‘Mary’ w lipcu 2012 roku, potwierdzają, że jest ona bizneswoman, a kobiety biznesu nie wymyślają orędzi z nieba. Roth przyznaje, że Carberry miała problemy finansowe, ale znalazła ‘legalny’ sposób na spłacenie swoich długów. Carberry, anioł i prorok, nadal niewiele wie o religii. Pisze on, że Mary nie rozumie orędzi, które pisze lepiej od kogokolwiek. Dlatego też, nie wolno jej ich tłumaczyć; Nigdy nie byłaby w stanie wymyślić takich orędzi, ani w takiej ilości ani w takiej głębi.

Roth potwierdza, że jego partner biznesowy Breffni Cully i podróżujący po świecie ‘Joseph Gabriel’ to ta sama osoba. Roth pisze, że Cully nie chowa swej tożsamości i że naprawdę ma na imię Breffni Joseph Gabriel Cully!

Roth wierzy, że ataki na niego I na Carberry są znakami udowadniającymi, że orędzia są na prawe boskiego pochodzenia. Nie ma on pojęcia między jakimikolwiek powiązaniami miedzy Cabrery i australijskim przestępcą – sekciarzem – Wiliamem ‘Małym Kamykiem’ Kammem. Roth zaprzecza, aby ‘orędzia’ Carberry zawierały groźby – ale jak Ewangelie, niektórzy ludzie boją się takich tematów jak piekło czy czyściec. Twierdzi, że nie ma orędzi grożących tym, którzy w nie nie wierzą.

Chociaż twierdzi, że Mary została pomówiona, nie ma niczego w artykule Hesenmanna czy też w ulotkach Miriam-Verlag, którym Roth sprzeciwia się lub zaprzecza. Twierdzi, że atakującym MBM brakuje miłości. Pyta, jak kobieta pokroju Mary, której brakuje edukacji religijnej, która nie była pobożna – mogłaby wymyśleć tysiące wizji i setki modlitw? Muszą one być od Boga!

Roth nie bierze pod uwagę tego, że mogą tutaj działać ciemniejsze moce.

~Przypisy~:

Oryginalny dokument z wyznaniami Rotha, opublikowany 4 lutego 2014 roku.

Niemieckojęzyczny artykuł Michaela Hesemanna, demaskujący MBM, 25 listopad, 2013

Ulotki rozpowszechniane przez Miriam-Verlag

Angielskojęzyczny artykuł wspomniany przez Rotha, opublikowany po raz pierwszy 11 listopada, 2013

KRYTYCZNE UAKTUALNIENIA

PRAWDZIWE WYZNANIA: Przebywający w więzieniu sekciarz William Kamm – ‚Mały Kamy’ – twierdzi, ze jest w kontakcie z MBM!

Opublikowano 14 lutego, 2014

Badający tę sprawę z Niemiec otrzymał emaile, które dotyczyły komunikacji odbywającej się w sekrecie pomiędzy australijskim liderem sekty Williamem Kammem a irlandzką ‚wizjonerką’ Mary Carberry. Carberry ukrywa swoją tożsamość używając imienia ‚Maria Bożego Miłosierdzia’ (MBM). Jeśli autentyczna, wymiana ta potwierdza teorię, że Carberry jest pod wpływem i kierownictwem ekskomunikowanego Kamma. Badający sprawę związani z blogiem midwaystreet.wordpress.com posiadają pełen tekst emalii.

Wymiana ta miała miejsce pomiędzy Magdaleną, liderką niemieckiej grupy modlitewnej; fałszywym biskupem Kamma – Malcolmem Broussardem; i fałszywym księdzem Broussarda, ‚ks. Marie-Paul‚.

Po przeprowadzeniu się do Australii w 1983 roku, urodzony w Niemczech Kamm, już jako ‚Mały Kamyk’ utworzył Zgromadzenie Św. Szarbela. W czerwcu 2003 roku, australijski biskup Bishop Peter William Ingham uznał Zgromadzenie za ‚schematyczne’ i ekskomunikował Kamma i jego zwolenników. Obecnie Kamm przebywa w celi więziennej, skazany za dwa przypadki gwałtu na nieletnich. Nadal wierzy, że będzie następnym papieżem. Ciągle otrzymuje ‚orędzia z nieba’, które zachęcają jego zwolenników, aby popierali ‚Marię Bożego Miłosierdzia’ i twierdzi, że irlandzka ‚wizjonerka’ popiera jego własną misję.

Mary ‘MBM” Carberry nie przyznaje się do bezpośredniej korespondencji z Kammem lub z jego wspólnikami. Jej ‘duchy’ zabraniają jej popierania jakiegokolwiek innego ‘wizjonera’. Istnieje jednak ciekawy email napisany przez Carberry popierający fałszywego kapłana ‘Marie-Paula’.

Zanim przekształcił się w ‘księdza’ w schematycznym Zgromadzeniu Św. Szarbela, Sabalaskey projektował i utrzymywał stronę internetową Kamma. W 2005 roku, w czasie, gdy trwała apelacja w sądzie w sprawie skazania Kamma, Sabalaskey, mieszkaniec Kanady, napisał artykuł opublikowany w Internecie, w którym bronił Kamma, wskazując na podobieństwa z biblijnym Patriarchą Józefem.

Teraz, jako ‘Duchowieństwo Reszty’ administruje on stroną Biblical False Prophet, utrzymując, w jedności z Kammem i MBM, że Papież Franciszek jest agentem Antychrysta.

We wczesnych dniach Mary Carberry jako ‘Maria Bożego Miłosierdzia’ – MBM – Sabalaskey, pisząc jako ‘Ks. Marie-Paul’, często pisał komentarze na głównej stronie fejsbukowej MBM – Jezus do Ludzkości. Był elokwentny, wymowny, i dostarczał przekonywującego wsparcia teologicznego.

Gdy zwolennicy z Facebooka zaczęli coraz częściej pytać o jego status jako księdza, administrator strony fejsbukowej poprosił o bezpośrednią radę od ‘Marii Bożego Miłosierdzia’, która porozmawiała z Jezusem – i który powiedział Marii, ze fałszywy ksiądz jest ‘dobrym człowiekiem’ i że ‘jego wkład był ważny.’ Carberry pisze, „(Ks. Marie-Paul) dodał wielkiej wiarygodności tym orędziom. Smutno mi było widzieć jak odchodzi, i brakuje mi jego wpisów.”

Czyżby ‘Bóg’ MBM nie wiedział, że fałszywy ksiądz Bruce-‘Marie-Paul-Duchowieństwo-Reszty’-Sabalaskey był nieskruszonym, ekskomunikowanym zwolennikiem sekty ‘Małego Kamyka’?

Liderka niemieckiej grupy modlitewnej, Magdalena, napisała emaila do asystentki MBM – Grace, w związku z twierdzeniem ‘Małego Kamyka’, że MBM udzieliła mu poparcia jako prorokowi. Było dziwne dla grupy modlitewnej Magdaleny to, że Jezus zabronił MBM udzielać komentarzy na temat innych wizjonerów.

Grace pisze: “Marii nie wolno mówić o jakimkolwiek innym wizjonerze, prawdziwym czy fałszywym. Nie wolno jej nikomu udzielać rad. Nie na tym polega jej rola.”

Magdalena do Grace:, „Jeśli Marii Bożego Miłosierdzia nie wolno mówić o innych widzących czy wizjonerach, to dlaczego Mały Kamyk mówi, że Maria Bożego Miłosierdzia wierzy, że jest on Prorokiem Boga? Czyżby on kłamał? Możesz wyobrazić sobie zamieszanie w naszej grupie.

Grace: Jak już ci napisałam, Jezus nigdy nie pozwoliłby Marii, aby mówiła o kimkolwiek, prawdziwym czy fałszywym.

Magdalena pisze do Broussarda, biskupa Małego Kamyka: Jesteśmy grupą modlitewną z Niemiec. Wierzymy w Małego Kamyka i Marię Bożego Miłosierdzia. Mały Kamyk także wierzy w orędzia Marii Bożego Miłosierdzia. W tej chwili jesteśmy nieco zdezorientowani. W swoim liście Mały Kamyk twierdzi, że Maria Bożego Miłosierdzia wierzy, że jest on Prorokiem Boga. Skontaktowałam się z asystentką Marii – Grace, która twierdzi, że Maria nigdy nie powiedziała, że Mały Kamyk jest Prorokiem Boga. Jesteśmy zaskoczeni tym. Czy istnieje jakaś informacja, która by temu zaprzeczyła?

Broussard: Pozdrowienia z Australii. Rano poinformowałem Małego Kamyka o twoim emailu. Chce on, abym cię zapewnił o tym, że jest on w prywatnym kontakcie z Marią Bożego Miłosierdzia. Ona także mi odpowiedziała, gdy napisałem do niej w jego imieniu. Odpowiedziała również jednemu z naszych kapłanów, który napisał do niej również w imieniu Małego Kamyka. Ta korespondencja pozostaje tajna. Ona ani nie potwierdzi, ani nie zaprzeczy na jakąkolwiek wzmiankę o Małym Kamyku, ponieważ teraz tego wymaga od niej Nasz Pan. Osoba, na którą powołujesz się – Grace, nie jest uprzywilejowana, aby mieć dostęp do informacji wymienianej przez Małego Kamyka i Marię Bożego Miłosierdzia. O takich szczegółach nie mówi ona Grace. Nie miej o tym wątpliwości. To są dwie wybrane dusze przez Boga wyznaczone, aby pracować razem dla zbawienia dusz. Mały Kamyk powiedział mi, że gdy tylko wyjdzie z więzienia, poczyni przygotowania, aby was wszystkich odwiedzić.

Marie-Paul: Droga Magdaleno, jestem kapłanem ze Zgromadzenia Św. Szarbela i przesłano mi twoją wiadomość do Biskupa Broussarda o Marii Bożego Miłosierdzia. Jestem księdzem, który jest w kontakcie z Marią Bożego Miłosierdzia. Chcę potwierdzić to, że bezpośrednio rozmawiam tylko z Marią Bożego Miłosierdzia – a nie jej wspólnikami, bo ta korespondencja jest tajna. Jezus powiedział Marii Bożego Miłosierdzia, że nie wolno jej komentować na temat jakiegokolwiek z Proroków Boga czy też wizjonerów. Mam nadzieję, że to świadectwo usunie wszelkie zastrzeżenia.

Magdalena do Broussarda: Jesteśmy bardzo szczęśliwi z powodu twojej odpowiedzi. Parę godzin temu otrzymaliśmy odpowiedź od ks. Marie-Paul. Nasza grupa modlitewna myśli, że ks. Marie-Paul jest duchowym kierownikiem Marii Bożego Miłosierdzia. Jesteśmy nieco rozczarowani ‘Papieżem Franziskus’ i wierzymy w to, co zostało objawione Marii Bożego Miłosierdzia. Czy wierzysz, że w przyszłości Mały Kamyk może zostać Papieżem?

Broussard: Nie, ks. Marie-Paul nie jest jej duchowym kierownikiem. Przebywa w innym kraju, ale korespondują między sobą. Dzisiaj Mały Kamyk kazał mi powiedzieć ci, że jego papiestwo jest tajemnicą pomiędzy nim samym a Papieżem Benedyktem XVI. To jest to samo papiestwo. Nie ma tutaj sprzeczności z Marią Bożego Miłosierdzia. Powiedział mi, że gdy zostanie Papieżem, będzie panował w Niemczech. Możesz się tym podzielić ze swoją grupą. Tak, to, co Nasz Pan i Nasza Pani objawili o Franciszku, jako antypapieżu jest prawdą. On powoli zaczyna odgrywać swoją rolę i podejmować pewne ruchy.

[Notatka od Redaktora: Emaile do Janice Williams, sekretarki ‘Zgromadzenia Szarbela’ w sprawie potwierdzenia tej wymiany zostały zignorowane,]

—————————————-

Kto Czerpie Zyski Z Proroka

Opublikowano 27 stycznia? 2014

Dokumenty publiczne o powiązaniach Mary McGovern-Carberry z jej partnerami biznesowymi Cullym i Rothem.

Strona z podpisami w Notarialnym Akcie Utworzenia Spółki dla Merdel z o.o. Została złożona 18 grudnia 2015 roku. Breffni Cully i Martin Roth mają równe udziały w firmie, której zadaniem jest „zakup, produkcja i sprzedaż medalików religijnych…”. Mary McGovern, ‘Konsultantka PR’, podpisuje się na dokumencie, jako świadek. Jest ona tajemniczą ‘wizjonerką’, która określa siebie, jako Maria Bożego Miłosierdzia. Cully i Roth mają również udziały w Trumpet Publishing, działający, jako Coma Books, którego cały inwentarz składa się z wielotomowej Księgi Prawdy Marii Bożego Miłosierdzia. Początkowo, córka Mary McGovern [nazwisko po mężu: Carberry], Sarah Carberry, posiadała udziały większościowe w Trumpet Publishing zanim zostały one przekazane Martinowi Roth, mieszkańcowi Kolonii w Niemczech, i sekciarskiemu przyjacielowi McGovern. Cully przemawia po całym świecie by promować ‘wizje’ pod fałszywym imieniem Joseph Gabriel. Dokumentacja The Merdel Spółki Z o.o. Pozwala jej właścicielowi „pożyczać i dawać zaliczki pieniężne lub na kredyt jakiejkolwiek osobie…” Dla dobra publicznego? Kto może zyskać i kto jest odpowiedzialny?

——————————–

Tylko Jej Lekarz Zna Prawdę

Rzekome Cudowne Uzdrowienie z Raka

Podczas trasy po angielskojęzycznych pastwach, gdzie partner biznesowy Mary Carberry występuje, opowiada on o ‘Cudzie Zniknięcia Raka’ jako dowód szczególnej relacji Carberry z Bogiem.

Breffini, z poważną mina, opowiada słuchaczom seminarium, o tym jak „Maria Bożego Miłosierdzia’ została uzdrowiona z raka, ale zdecydowała się na usunięcie cudownie uzdrowionych części ciała.

Breffini, z poważną mina, opowiada słuchaczom seminarium, o tym jak „Maria Bożego Miłosierdzia’ została uzdrowiona z raka, ale zdecydowała się na usunięcie cudownie uzdrowionych części ciała.

Według tej opowieści, w jakiś czas po tym jak Bóg Ojciec po raz pierwszy objawił się stworzonej przez Carberry ‘Marii Bożego Miłosierdzia’ w czerwcu 2011 roku, został u niej zdiagnozowany rak piersi. Według transkrypcji z seminarium jakie miało miejsce w Chicago 6 września 2013 roku, Cully opowiada słuchaczom o płaczącym Bogu Ojcu, który zapytuje Carberry, „Co możemy zrobić by zbawić dusze?” A ona odpowiada przez przyjęcie roli ‘duszy-ofiary’, która cierpi za innych. Cully nazywa to ‘kontraktem nie do zerwania.’

Uczestniczący w seminarium zapisał uwagi Cully’ego: “W krótki czas po tym, u Marii wykryto raka. Po tym jak ustalono datę mastektomii, Pan przyszedł do niej i powiedział jej, że jest wolna od raka, ale jeśli usunie obie piersi będzie mogła w ten sposób zbawić setki tysiący dusz. Myśl o zbawieniu tylu dusz wywołała uśmiech na twarzy Marii gdy szła na salę operacyjną.”

‘Cud’ potwierdziłby szczególne miejsce Carberry jako ‘anielskiego posłańca’ i boskie źródło jej ‘orędzi’ Potwierdziłby… gdyby to było możliwe. Ale nie jest. Oprócz opowieści Cully’ego, nie ma innej wzmianki tego historycznego wydarzenia w życiu kobiety, która twierdzi, że jest ‘Ostatnim Prorokiem’. Podczas 45-minutowego wywiadu radiowego z października 20111 roku, Carberry nie wspomina o fizycznie niewytłumaczalnym i ratującym życie uzdrowieniu. Co jest nieco dziwnym pominięciem. Breffni nie daje słuchaczom żadnego dowodu, który potwierdziłby ten ‘cud’. I ma ku temu powody.

Cud nigdy się nie wydarzył. Nie ma żadnej dokumentacji. Żadnych potwierdzeń ze strony świadków. Żaden lekarz nie stwierdził, „Amputowałem dwie wolne od raka części ciała.” Jeśli Carberry mogłaby zbawić „setki tysięcy dusz” przez to, że jej piersi zostały usunięte, czy mogłaby również zbawić setki tysięcy więcej przez usunięcie zdrowej nogi lub ręki?

Wielu katolików wierzy w wartość umartwienia – dobrowolnego fizycznego cierpienia jako pokuta za konsekwencje grzechu, udział w Krzyżu Chrystusa. Nie ma jednak w katolicyzmie wiary w wartość okaleczenia, zniszczenia ciała, które jest świątynią Chrystusa. Czy Jezus naprawdę powiedziałby Mary Carberry, że byłby zadowolony , jeśli podczas bezbolesnej operacji usunięto by jej zdrowe części ciała? Jaki więc był sens w tym ‘cudownym uzdrowieniu’?
W jej dobrowolnej masektomii, nie ma żadnego dowodu, że Jezus był w tym wszystkim obecny.

Oto co mówi Katechizm Kościoła Katolickiego w tej sprawie:
„Bezpośrednio zamierzone amputacje, okaleczenia ciała lub sterylizacje osób niewinnych są sprzeczne z prawem moralnym poza wskazaniami medycznymi o charakterze ściśle leczniczym.” Czyżby Jezuspomylił się, że Carberry może zbawić dusze przez usunięcie zdrowych części ciała?

Katolicki badacz David Moorcroft przeanalizował nonsensową historię Carberry o ‘uleczeniu raka’ pod kontem katolickiego nauczania moralnego, i doszedł do wniosku, „Dowody? Żadne? Wiarygodność? Godna pogardy.” ‘Stosując katolicką doktrynę’, pisze on, możliwość aby ‘zobaczyć’ Boga Ojca – wizja Boga twarzą w twarz – jest zarezerwowana tylko dla świętych w niebie. Żadne oczy śmiertelników, nawet te Mary Carberry, nie były by w stanie znieść widoku takiej chwały. Jak Bóg Ojciec mógłby płakać? Przecież nie ma on ciała. Carberry twierdzi, że Bóg Ojciec zapytał się jej, “Co możemy zrobić aby zbawićdusze?” Czyżby potrzebował on pomocy Carberry aby tego dokonać? Przecież po to posłał swojego Syna – Jezusa. Takie twierdzenie ze strony Carberry robi z niej wspólzbawicielkę.

Moorcroft pisze dalej, że pojęcie cudu, który miałby mieć tutaj miejsce jest bezsensowne bez zbadania. Takie założenie musi zostać zbadane w świetle dostępnych dowodów aby potwierdzić cudowne wydarzenie. W tym przypadku, nie ma żadnego dowodu. Carberry jako ‘dusza ofiarna’? Takie powołanie, jak każde inne w Kościele, jest całkowicie dowolne. Każda dusza może ubiegać się o dyspensę tego dobrowolnie wybranego stanu jeśli ona nie chce lub nie może unieść tego ciężaru. Bóg nie zawiera kontraktów. To diabeł zawiera ‘pakty’.

Tylko anioł mógłby nazwać siebie ‘anielskim posłańcem’, pisze dalej Moorcroft.

A Mary Carberry nie jest aniołem

Budynek to nie Dom

Uaktualniono 5 lutego, 2014

Firma używa skrzynki pocztowe jako adresy

Harcourt Centre, Dublin. “Budynek” Trumpet Publishing

Fizyczne lokalizacje biurowców używanych przez przedsięwzięcia Breffni Cully’ego – Trumpet Publishing [Coma Books] i Merdel Sp z oo nie ma ani pracowników, ani mebli, ani telefonów. To są po prostu skrzynki pocztowe zakupione za $110 dolarów miesięcznie z firmy Regus, dostarczyciela wirtualnych biur. Zarówno adresy the Harcourt Centre i Cresent Building należą do czterech adresów zakupionych od firmy Regus w rejonie Dublina.

Adres Harcourt jest używany, jako adres korespondencyjny dla The Warning Second Coming i Trumpet Publishing/Coma Books, sprzedawców Księgi Prawdy.

Budynek firmy Regus w Londynie

Budynek Cresent, w pobliżu lotniska w Dublinie, jest używany przez nowszą firmę Merdel – utworzoną w grudniu po top by sprzedawać medaliki promowane przez Marię Bożego Miłosierdzia. Wcześniej w lutym, firma MBM zaczęła promocję sprzedaży medalików i szkaplerzy pod nazwą Salus Gifts (Salus Upominki) używając londyńskiego adresu, który także okazał się jeszcze jedną skrzynką pocztową firmy Regus.

———————————

.

Na Wyścigi

Edytowano 10 lutego, 2014

Breffni Cully powraca do Stanów Zjednoczonych, jako ‘Joseph Gabriel’

W śmiałym acz bezwstydnym akcie Breffi Cully, używając znowu imienia Joseph Gabriel, powrócił do Stanów Zjednoczonych na wykłady w trzech lokalizacjach na Florydzie na początku lutego. Zwolennicy ‘wizjonerki’ Marii Bożego Miłosierdzia gościli jego występy w Punta Gorda [Diecezja Venice], Orlando [Diecezja Orlando], i Clearwater [Diecezja of Saint Petersburg]. Podczas poprzednich seminariów Cully sprzedawał książki [tylko za gotówkę] wydawaną przez jego firmę Coma Books. Prosimy o zdjęcia do publikacji na tej stronie (midwaystreet.wordpress.com). Jego występy na Florydzie miało miejsce po spotkaniu w Belgii 1 lutego, promowanego przez Huberta Luns, który tłumaczył dla uczestników z Holandii i Niemiec, a także po „prywatnym” spotkaniu strategicznym, które miało miejsce 7 grudnia w Kolonii w Niemczech, gdzie spotkał się ze swoim partnerem biznesowym, Martinem Rothem.

Podczas seminariów na Florydzie zabroniono wszelkiej dokumentacji spotkania

———————————-

Zbaw nas od Salusa

Więcej o Salus Gifts (Salus Upominki) – o stronie internetowej sprzedającej artykuły ‘religijne’ MBM

Opublikowano 6 lutego, 2014

Magiczna pieczęć gwarantuje życie wieczne w niebie. Ciekawe podobieństwo do masońskiego krzyża z ziemską koroną.

18 października 2013, grupa MBM zarejestrowała domenę o nazwie Salus Gifts (Salus upominki) na Networkd Solutions w miejscowości Drumms w Pensylwanii, USA. Strona zaczęła działać na początku lutego, ogłaszając się, jako „wyłączny dystrybutor globalny” medalików i szkaplerzy MBM. Medalik pojawił się w ‘wizji’ w czerwcu 2013 roku z nakazem, aby został ‘wybity’ ukazując koronę z cierni ponad głową Maryi Panny, z mieczami na krzyż na drugiej stronie, dostępne hurtem lub ‘luzem.’ Grafik z San Diego odpowiedzialny za stworzenie drukowanej „Pieczęci Boga Żywego”, która gwarantuje zbawienie [życie wieczne w niebie], zaprojektował medalik, którego produkcja była wiele razy opóźniana przez wielorakie poprawianie czy też błędy w wybijaniu. Według wizji MBM, noszenie medalika „zapewnia dar zbawienia” – zapewnienie życia wiecznego w raju. [18 lipiec, 2013]

W styczniu ‘Matka Zbawienia’ według Carberry rozkazała, aby każda osoba na świecie [mniej więcej 7 miliardów] dostała medalik. Tymczasem

Maryja ukrzyżowana. Medalik MBM małpuje ukrzyżowanego Jezusa. Czyżby Maryja mrugala lewym okiem?

8 lutego strona jeszcze nie była jeszcze w stanie akceptować zamówień, chociaż zapewnia, że artykuły będą dostępne w każdym państwie na świecie od Salusa i niezidentyfikowanych ‘autoryzowanych sprzedawców.’ Artykuły będą wysyłane, kiedyś, w partiach 25, 50, 100, 200. ‘Większe zamówienia będą dostępne na zamówienie.’ Salus twierdzi, że jest umiejscowiony w UK i publikuje adres w Londynie, który okazał się być skrzynką pocztową zakupioną od firmy Regus, dostarczyciela wirtualnych [fikcyjnych] biur. Emaile wysłane na adres kontaktowy, info@salusgifts.com zostają odrzucone z odpowiedzią: „Błąd. Nie ma takiego odbiorcy.”

—————————————

Oficjalna historia

Początki ‘wizji’ jak opisano we Wstępie do Księgi Prawdy

Opublikowano luty 8, 2014

Istnieją dwie wersje podróży Mary Carberry do świata producentów wizji. W październiku 2011 udzieliła ona wywiadu radiu z Filadelfii w stanie Pensylwania w US – As the Spirit Leads (Jak Duch Prowadzi), WTMR, aby zapoczątkować swoją stronę internetową. Był to błąd taktyczny. W przeciągu paru miesięcy, poprosiła ona swoich zwolenników z Facebooka, aby nie podawali linków do tego wywiadu. Poprosiła również stronę internetową radia, BlessedMothersChildren, aby go wycofano. Opowiada ona swą historię, ale już w nieco innej formie, we Wstępie do swojej kolekcji wizji, ‘Księgi Prawdy’ publikowanej przez Coma Books, inkorporowanej jako Trumpet Publishing i pierwotnie należącej do córki Mary – Sary.

We Wstępie, który można obejrzeć na stronie internetowego sprzedawcy książek Amazon.com, Carberry wspomina swoje odkrycie, że jest anielskim wysłańcem i absolutnie ostatnim i ostatecznym prorokiem wszystkich czasów. W dziwacznej i amatorskiej narracji, która mówi o palące (sizzling) odczuciach, które rozchodzą się „po całości” od jej żołądka aż po stopy, o rysunku Jezusa na szafce przy łóżku, którego usta zaczynają się ruszać bez mówienia a twarz zmienia swój wyraz, o potężnych pragnieniach i elektrycznych przypływach. Pisze ona ręcznie dokładnie 745 słów na pojedynczej ‘starej kopercie’ w po ludzku nie możliwych siedmiu minutach, które swoim sposobem przypomina okultystyczne pismo automatyczne. Drży ona z szoku, łzy płyną, następuje kojący spokój. Pisze, że ‘nigdy nie była by w stanie napisać takiego skrypty” – wymowne użycie słowa ‘skrypt’. Chowa ona swoją tożsamość, bo Jezus każe jej ją chować. Ale mówi on jej także, aby nie uciekała I była silna. Chociaż to zmieniające życie i palące wydarzenie ma miejsce o 3.00 nad ranem, nie ma żadnej wzmianki o budzeniu jej męża – Johna, który musi być niezwykle twardym śpiochem.

Mówiący obrazek z szafki przy łóżku

Gadający obrazek z szafki przy łóżku

Do 11.00, siedem godzin po ‘gwałtownym’ obudzeniu, przechodzi ona naturalnie do porządku nad tym, że jest następną wizjonerką. Naturalnie! Ale „tak nie było w rzeczywistości.” Ona jest wizjonerką jedyną w swoim rodzaju, co jest zupełnie czymś innym – jest prorokiem ostatnich czasów, nie wybrana, ale POSŁANA przez Jezusa, aby przygotować Jego drugie przyjście. Jej zadanie jako proroka jednak ogranicza się do robienia notatek. Ma być niewidzialna i niesłyszalna. Opisuje siebie, jako inteligentną matkę czwórki dzieci, która prowadziła zabiegane, ale spełnione życie, chociaż wiemy, że ma ona za sobą parę (zbankrutowanych) upadłych przedsięwzięć biznesowych i że żyła ponad stan w swoim domu wartym $1, 4 milionów dolarów.

W lecie 2011 roku ma wielkie wydarzenie. Odwiedza ją Bóg Ojciec, który wcześniej został zapowiedziany przez Ducha Świętego, który mówi, „Bóg Ojciec chce z tobą rozmawiać.” Bóg mówi jej, „jaka była pierwsza przyczyna, dlaczego tak naprawdę stworzył świat, „, bez podania drugo czy trzeciorzędnych powodów. „Tak stało się aby mógł mieć rodzinę.” Czyżby był samotny? Brakowało mu przyjaciół?

Prawda “powoli dochodzi do niej”, że te orędzia są prawdziwe, chociaż prywatnie ma ona nadzieję, że tak nie jest, pewnie po to by uniknąć ciężaru bycia aniołem.

Oficjalna historia dalej się gmatwa. Mary „wierzy w Boga, ale nie jest pobożna w tradycyjnym sensie.” Czyżby był „nietradycyjny” sens bycia pobożnym? Dostaje największego szoku w swym życiu widząc mówiący obrazek 9 listopada, chociaż opisuje wizytę Maryi Panny, który miał miejsce tylko dzień wcześniej – 8 listopada. Więc skąd to zdziwienie odwiedzinami Jezusa? Mówi ona, że tylko ci, którzy zwrócą się do Boga będą mieć zżycie wieczne. Pewnie był to błąd spowodowany zmęczeniem szybkim pisaniem, bo dusze są niezniszczalne i żyją wiecznie. Wstęp kończy się słowami „Nie mamy wiele czasu.”

Tutaj pełna zgoda.

Po nadaniu program z wywiadem z Carberry, kierownik duchowy radia, ks. Neil Buchlein, promotor Medjugorje, doradził pracownikom radia, aby już więcej nigdy nie mieli do czynienia z irlandzką ‘wizjonerką.’ Link do wywiadu już nie istnieje na stronie internetowej radia, chociaż można znaleźć go w Google i na Youtubie. Transkrypcja całego wywiadu jest dostępna na blogu http://miraculousrosary.blogspot.com, dzięki pełnej poświecenia pracy jego twórcy – ‘Rosary Lovey’. A tutaj znajduje sięoficjalna wersja w wydaniu drukowanym – jak opisano powyżej: Official history of the beginning of the messages as it appears in the Book of Truth.

——————————————-

Żródło; http://midwaystreet.wordpress.com/updates/

27 uwag do wpisu “Nowe Rewelacje: Roth Potwierdza Tożsamość MBM. Czy MBM jest w Kontakcie z Małym Kamykiem?

 1. Pingback: Rozwścieczony! partner biznesowy ‘wizjonerki’ Przyznaje: Mary Carberry jest Marią Bożego Miłosierdzia! | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 2. Problem z tak szybkim rozpowszechnieniem się fałszywych orędzi Marii Bożego Miłosierdzia jak również wiara w nie polega na niedostatecznym zrozumieniu Wiary katolickiej a także na poszukiwaniu sensacji przez ich czytelników. Każda kończąca się epoka budziła trwogi i nadzieje. Lęk przed zagładą towarzyszącą ludzkości zawsze wzmagały nadzieje o ziemskim raju. W takie pułapki wpadają także Katolicy, którzy widzą ducha zamieszania i kryzys w samym Kościele. Wynika to niejednokrotnie z tęsknoty za odnowieniem świata, aby ucisk i prześladowanie już się skończyły. Lecz pułapki czyhają wszędzie, dlatego taką popularnością cieszą się orędzia mówiące o trzech dniach ciemności, zbliżającym się ostrzeżeniu. Taką popularność zdobyła sobie Maria Bożego Miłosierdzia poprzez zapowiedzi bliskiego nadejścia katastrofy kosmicznej, która ma być znakiem wielkiego ostrzeżenia. Diabeł jest bardzo przebiegły i jak widać nie przeszkadza mu już zbytnio ani Różaniec, ani Koronka do Miłosierdzia Bożego. Proponuje wszystko inne w zamian. Często obrońcy MBM zadają kontratakujące pytanie: jak mogą te orędzia być od szatana, skoro jest wezwanie do Różańca, do Koronki do Miłosierdzia Bożego a spotkania modlitewne rozpoczynają się od małego egzorcyzmu? Matka Boża w La Salette zadała pytanie: „Moje dzieci, czy dobrze się modlicie?”. W jakości modlitwy jest klucz do naszej duchowości. Nie liczy się ilość, lecz jakość! Dzisiaj szatan, chociaż cały czas się kamufluje, to już coraz bardziej staje się zuchwały wobec szerzenia swoich kłamstw i oszustw. Szatan chce dosłownie „zawalić” modlitwami, które – według MBM – są ostatnim ratunkiem, a kto ich nie odmówi, nie wejdzie do ziemskiego raju. Postawiony warunek strachu jest elementem diabelskiej taktyki. Z racji wolności, jaką otrzymaliśmy od Boga, mamy wolny wybór. Maryja ukazała Pastuszkom z Fatimy wizję piekła, jako znak, że ono jest realne i rzeczywiście wpadają do niego grzesznicy, którzy sami obrali taką drogę. Każdy, kto, uwierzył w tę wizję, powinien zastanowić się nad swoją przyszłością. To nie jest strach, żeby podnieść sobie adrenalinę, lecz troska o zbawienie wieczne. Radykalizm Pana Boga ujawnia się w objawieniu Prawdy, a wybór już należy po naszej stronie.
  W swoim małpowaniu Pana Boga diabeł posługuje się prawdą. On zna bardzo dobrze Pismo Święte, jest wyśmienitym teologiem, zna się doskonale na mistyce. Dlatego jeśli na moment przestajemy być czujni, od razu „krąży jak lew ryczący”..
  Przyjrzyjmy się fragmentowi tekstu MBM z 23. sierpnia 2013: „Nalegam abyście zachowali wszystkie poświęcone przedmioty, różaniec, pobłogosławione świece, wodę święconą, egzemplarz Biblii i święty Lekcjonarz Mszalny wraz z modlitewnikiem Modlitw Krucjaty. Musicie trzymać Pieczęć Boga Żywego w domu i jeśli to możliwe, przy sobie. Mój Medalik Zbawienia nawróci tych, którzy go będą nosili, a mój Syn okaże im Miłosierdzie. Proszę cię teraz, dziecko, abyś obecnie produkowała Medalik Zbawienia i wykonała Szkaplerz Pieczęci Boga Żywego.” Po przeczytaniu można rzeczywiście zadać pytanie, a cóż tu jest złego? No właściwie nic. Posiadać w domu Biblię, poświęcone przedmioty, świece, wodę święconą itd. – to przecież przykład katolickiej pobożności. Wszyscy naokoło mówią przecież o tym. A ponieważ diabeł tkwi w szczegółach, to tych szczegółów trzeba się uczepić. Lekcjonarz mszalny można także mieć w domu, gdyż zawiera czytania na poszczególne dni roku liturgicznego, ale Modlitwy Krucjaty? One są niczym innym jak zagłuszeniem i zniewoleniem serc. Co to znaczy „musicie trzymać w domu pieczęć Boga Żywego”. Ani modlitwy Krucjaty, ani żadna Pieczęć nie zagwarantują nikomu zbawienia, ani wejścia do raju na ziemi! Chrzest św. Jest konieczny do zbawienia, ale sam w sobie go nie gwarantuje, ponieważ jest potrzebna łaska do uświęcenia i wytrwanie w niej. Kiedy Izraelici wychodzili z Egiptu, ich drzwi zostały oznaczone krwią baranka, aby mogli bezpiecznie wyruszyć w drogę do Ziemi Obiecanej, lecz wielu pomarło na pustyni, nie dotarli do celu swojej pielgrzymki.

  MBM: czwartek, 18 lipca 2013, godz. 19.14
  Moje dziecko, pragnę, aby zostało oznajmione, żeby od teraz na Ziemi zwracano się do Mnie, używając tytułu nadanego Mi przez Mojego Syna. W tej Ostatniej Misji proszę się do Mnie nieustannie odnosić jako do Matki Zbawienia
  Proszę zaprojektować Mój Wizerunek oraz wybić Medalik, gdzie na jednej stronie zostanę umieszczona Ja, ze słońcem poza Moją Głową, na którą wciśnięta będzie korona cierniowa, z wplecionymi w nią dwunastoma gwiazdami. Na odwrotnej stronie tego Medalika życzę sobie wizerunek Najświętszego Serca Mojego Syna wraz z Dwoma Mieczami Zbawienia, które mają zostać skrzyżowane po każdej ze stron Jego Serca.
  Miecze Zbawienia będą posiadać podwójny cel. Pierwszy Miecz zabije bestię, do czego Mnie przekazano władzę, abym to uczyniła w Dniu Ostatnim. Kolejny Miecz przebije serca najbardziej zatwardziałych grzeszników i będzie Mieczem, dzięki któremu ich dusze zostaną zbawione.
  Medalik ten ma być udostępniony w dużej ilości, a kiedy znajdzie się w rękach tych, którzy go poszukują, musi zostać poświęcony przez kapłana, a następnie darmowo przekazany. Medalik Zbawienia ofiarowuje Dar Nawrócenia i Zbawienia.
  Wszyscy ci, którzy otrzymają Medalik Zbawienia, muszą odmówić tę Krucjatę Modlitwy (115) O Dar Nawrócenia
  O Matko Zbawienia, pokryj mą duszę Twoimi Łzami Zbawienia. Uwolnij mnie od wątpliwości. Wznieś moje serce, tak abym odczuł Obecność Twojego Syna. Przynieś mi pokój i ukojenie. Módl się, abym szczerze się nawrócił. Dopomóż mi przyjąć Prawdę i otwórz moje serce na przyjęcie Miłosierdzia Twojego Syna, Jezusa Chrystusa. Amen. Moje dziecko, proszę doprowadź do zaprojektowania i wykonania tego Medalika. Poprowadzę cię przy każdym etapie tego przedsięwzięcia, a następnie musisz sprawić, aby był on dostępny na całym świecie. Idź w pokoju służyć Mojemu Synowi. Twoja Matka Matka Zbawienia”

  Kolejny gadżet, który proponuje szatan, aby umniejszyć rolę Cudownego Medalika objawionego Katarzynie Laboure w 1830 r. Ze względu na cuda i nawrócenia jakie dokonały się za wstawiennictwem Maryi u tych, którzy zaczęli go nosić, został nazwany „Cudownym Medalikiem”. Diabeł cały czas wyczuwa jak wielkie łaski otrzymują dzieci Jej poświęcone i dlatego proponuje konkurencję w postaci medalika zbawienia. Wszyscy ci, którzy otrzymają Medalik Zbawienia, muszą odmówić tę Krucjatę Modlitwy (115) O Dar Nawrócenia. Nawrócenie nie jest zależne od modlitwy, lecz jest łaską, która obdarowuje Bóg. Nawracanie jest ciągłym procesem, gdyż całe życie się nawracamy,

  Podobną konkurencję wymyślił diabeł dla Szkaplerza. Jeśli tylko przeczytamy obietnice dotyczące tych, którzy noszą Brązowy Szkaplerz karmelitański, to wystarczy, aby uwierzyć w obietnice Nieba dla tych, którzy go noszą.

  Więcej w następnej części

  /wotiw/ http://wobronietradycjiiwiary.wordpress.com/

  Polubienie

  • problem polega na tym, że im bardziej próbuje się przekonywać, tym efekt jest odwrotny, bo zwolennicy MBM utwierdzają się z przekonaniu, że są prześladowane, a my jesteśmy wrogami kościoła, Boga, etc….Ja ostatnio przeczytałam o sobie, że walczę z Trójcą świętą bo bronię papieża Franciszka, i że pójdę wraz z papieżem do piekła 😦
   Jak Kubuś pisał niedawno, tylko wstrząs może tu pomóc, módlmy się zatem o takie wstrząsy, i aby w miarę możliwości były jak najłagodniejsze, bo rachunek za czytanie orędzi drogo kosztuje jest wystawiany ze znacznym opóźnieniem wiadomo przez jakiego ducha…ja błogosławię Boga za wstrząs który mnie spotkał, lepiej chyba umrzeć niż zatracić się w tych fałszywych demonicznych alchemicznych orędziach.

   Błogosławcie Pana zawsze i za wszystko
   św. Teresa od Jezusa

   Polubienie

 3. problem polega na tym, że im bardziej próbuje się przekonywać, tym efekt jest bardziej „odwrotny”, bo zwolennicy MBM utwierdzają się z przekonaniu, że są prześladowani, a my jesteśmy wrogami kościoła, Boga, etc….Ja ostatnio przeczytałam o sobie, że walczę z Trójcą świętą bo bronię papieża Franciszka, i że pójdę wraz z papieżem do piekła 😦
  Jak Kubuś pisał niedawno, tylko wstrząs może tu pomóc, módlmy się zatem o takie wstrząsy, i aby w miarę możliwości były jak najłagodniejsze, bo rachunek za czytanie orędzi drogo kosztuje jest wystawiany ze znacznym opóźnieniem wiadomo przez jakiego ducha…ja błogosławię Boga za wstrząs który mnie spotkał, lepiej chyba umrzeć niż zatracić się w tych fałszywych demonicznych alchemicznych orędziach.

  Błogosławcie Pana zawsze i za wszystko
  św. Teresa od Jezusa

  proszę o skasowanie poprzedniego wpisu (literówki) dziękuję 🙂

  Polubienie

 4. „Jak prosiłem cię, byś pozostał w Efezie, kiedy wybierałem się do Macedonii, [tak proszę teraz], abyś nakazał niektórym zaprzestać głoszenia niewłaściwej nauki.” (1 Tym 1, 3) Byłoby grzechem zaniedbania, gdyby Katolicy nie reagowali na jawne występowanie przeciwko zdrowej wierze i Głowie Kościoła.

  Polubienie

  • Kościół poradził sobie z herezjami. Wszystko jest kwestią czasu i owoców. Nie trzeba jednak upadać na duchu i dobrze, że wiele sumień się budzi

   Polubienie

   • Może to wyglądać, że jest to walka z wiatrakami, lecz „kto wytrwa do końca, ten zbawiony będzie”. Ubolewanie MBM i jej zwolenników na prześladowania są miodem dla sekty. Ich „prześladowania” zostały przecież przez prorokinię zapowiedziane. Diabeł wykorzystuje sztuczkę, by ośmieszyć prawdziwe posłuszeństwo oraz prawdziwą ewangeliczną wytrwałość przy krzyżu, przy Kościele i przy Ewangelii. Zwodzenie szatana polega na tym, aby wprowadzić zamieszanie z użyciem prawd i półprawd.

    Polubienie

  • Szanowni państwo, proszę aby zachować anonimowość. Nie wolno podawać imion, danych osobowych. Tu prośbe kieruję do Admina strony. Kilka miesięcy temu gdy ostro przeciwstawiłem się orędziom MBM grożono mi. Po trzecim ostrzeżeniu przez 2 tygodnie nie spałem spokojnie. Zwolennicy MBM są zdolni jako katolicy do zadania wielu nieszczęść. Proszę aby nie ujawniać danych, tu kieruję również do Ciebie wobroniewiary te słowa.

   Polubienie

 5. „Pieczęć Boga Żywego”
  Fakt pieczętowania jest bardzo znany tak w Biblii, jak i w życiu. Od najdawniejszych czasów używano pieczęci jako podpisu i symbolu danej osoby (zob. Rdz 38 , 18 ) i jej władzy ( zob. Rdz 41, 42; 1 Mch 6, 15). Materia i znak (odcisk) były bardzo różne. Na ogół w Izraelu pieczęć znajdowała się w pierścieniu lub wieszano sobie ją na szyi. Nikt by się jej nie pozbył bez poważnej przyczyny (por. Jr 22,24). Jej użycie odpowiada podwójnej funkcji: zalakować, aby zamknąć tajemnicę, zaświadczyć, potwierdzić, umacniając świadectwo posiadacza.
  Pieczętuje się kamień, aby uczynić go nienaruszalnym (Dn 6,17), kamień przy grobie (Mt 27, 60), otchłań, gdzie wrzuca się szatana (Ap 20,3), tekst przymierza (Ne 9,38; 10,1), wyrok królewski (Est 3,10; 8,2-8; por. 1 Krl 21,8). Fakt pieczętowania zawsze wskazuje na przynależność lub posiadanie (Pwt 32,34). Zwój opieczętowany może być przeczytany jedynie przez tego, kto ma prawo otworzyć jego pieczęcie (Iz 29,11). Źródło, ogród, pomieszczenie opieczętowane wzbraniają wstępu osobie obcej (Pnp 4, 12; Dn 14, 10).
  W ramach tej symboliki dosłownie realizuje się pieczętowanie sług Bożych przez tajemnicę chrzcielną. Dzięki temu ludzie stają się własnością Boga. Inni jednak, przez przyjmowanie różnorakiego oznakowania (tatuaże), należą – w pełni świadomie albo nieświadomie – do triady diabolicznej, której sami służą i innych do tej służby wciągają oraz zniewalają. Wczytanie się w myśl zbawczą Apokalipsy prowadzi m.in. do wniosku, jak łatwo zredukować człowieka do numeru, cyfry czy liczby. Ale lektura Apokalipsy w najmniejszym stopniu nie prowadzi do pesymizmu, lecz jest przesłaniem nadziei i zwycięstwa, które gwarantuje i pieczętuje zwycięski Baranek na Syjonie (Ap 19, 1116).
  Do tego rodzaju tekstów należą te, które odnoszą się do wspólnego tematu: Wj 12, noc paschalna, w której krew jest pieczęcią zbawienia. Ez 9,4, w którym Tau na czole jest znakiem zbawienia. Ap 7, 2, tekst wyraźnie natchniony w oparciu o Ez 9, gdzie wszyscy naznaczeni „pieczęcią – literą Tau” na czole, zostają zbawieni. Jak widać zwodzenie użyte przez MBM dochodzi prawie do perfekcji, bo kto będzie miał odwagę sprzeciwić się Pismu Świętemu?.
  Dzięki wielkiej wadze, jaką posiadała pieczęć w codziennym życiu, z biegiem czasu stała się ona symbolem i nabrała znaczenia teologicznego w sposób dwuwymiarowy: zalakowanie i poświadczenie, które daje początek nowemu pojęciu: „pieczętować w Duchu”. Pierwszy wymiar pieczętowania znajduje się przede wszystkim w apokalipsach. Przechowuje się zapieczętowane wizje (Dn 8, 26; 12, 4. 9; Ap 10, 4), z wyjątkiem Ap 20, 10, gdzie czas jest krótki i nic nie zdoła odwrócić wydarzeń, które mają nastąpić (zob. też Iz 29,11; 8,16).
  Podczas modlitwy, czy czytania Tory ortodoksyjni Żydzi także dzisiaj zakładają na czoła tzw tefalim, pudełeczka, które połączone są tasiemką z palcem wskazującym prawej ręki. Na zewnątrz tego pudełka jest hebrajska litera „Szin”, wyglądem przypominająca pieczęć. Hebrajska litera Szin jest symbolem słowa „Szaddaj”, co odnosi się do „El Szaddaj”, a to znaczy: Bóg Wszechmocny. Jak sami tłumaczą: „ Zatem oprócz tego, że imię JHWH jest w tekście, które znajduje się w „Szel Rosz” pudełku, które znajduje się na naszym czole, to na dodatek mamy pieczęć, że JHWH jest Wszechmocny!
  że „pieczęć Boga” oznacza Jego panowanie i jest potwierdzeniem Jego uznania i Jego protekcji. Usprawiedliwieni już nie należą do samych siebie ani do grzechu, mogą spokojnie stanąć na sądzie, gdyż zostali utwierdzeni w wierze, otrzymali z ręki Boga, poprzez swego posłańca, zapewnienie zbawienia. W Apokalipsie mamy również wzmiankę o pieczęci Bestii (Ap 14, 9; 13, 16; 16, 2; 19, 20; 20, 4). Bestia stawia pieczęć za pomocą fałszywego i nagradzającego omamienia. Bóg stawia pieczęć w pokoju i wolności wiecznego wyboru.

  Dlaczego MBM każe nosić przy sobie pieczęć (w formie modlitwy czy szkaplerza)? Ponieważ ma dać poczucie bezpieczeństwa noszącemu. Nie chodzi o umocnienie wiary, lecz bezpieczeństwa. Jakże inaczej brzmią słowa Psalmu 33, które wyrażają ufność w opiekę Boga (Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną), a także ufność w życie wieczne (Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy). Prośba o ochronę Bożą jest jak najbardziej wskazana, o to powinniśmy prosić każdego dnia. Należy jednak pamiętać, że nawet sakramentalia nie są magicznymi amuletami, to co dopiero pieczęć graficzna?!

  Pieczęć Boga Żywego, ale jakiego?
  Diabeł jest małpą Boga. Z punktu widzenia jego strategii sam chce uważać się za Boga. Chce zająć miejsce Boga. Dzisiaj nie tylko księża egzorcyści powołują się na św. Michała Archanioła, ale całe rzesze szarlatanów, uzdrowicieli, wróżek itp. Wydaje się, że jesteśmy w samym centrum zwodzenia. Dlaczego właśnie diabeł nie miałby się posłużyć zwodzeniem w postaci pieczęci, lub opisem Boga. Wrażliwi i praktykujący wierzący pragną z całym szacunkiem odnosić się do Boga, ale czy są wystarczająco czujni? Np. popularne imię w Babilonii i Asyrii, odpowiada słowiańskiemu: Bożydar. Ale to imię nie precyzuje o jakiego Boga chodzi? (Boga czy boga).
  Hebrajczycy wkraczający do Kanaanu pod wodzą Jozuego byli ludem słabiej rozwiniętym kulturowo i materialnie od ludności, którą tam zastali. Nie mają oni znajomości techniki i taktyki oblężniczej, stosowanej przez mocarstwa owych czasów. Ten młody lud wkracza do Kanaanu ze swym doświadczeniem wyprowadzenia, wyjścia, ucieczki z Egiptu i doświadczeniem Synaju (objawienia Boga JHWH) jako jedynym skarbie i dziedzictwie. Wkracza do kraju, gdzie jest rozwinięty kult boga Ela, a jeszcze bardziej rozpowszechniony i wpływowy kult Baala i Aszery pod różnymi postaciami. Obrzędy rytualne przypominały te znane już i praktykowane wśród Hebrajczyków, ale zawierały też inne, ponętne elementy, krwawe i zmysłowe zarazem. Ofiary z ludzi, prostytucja sakralna, rozbudowana mitologia – to wszystko zapewniało magiczną moc, urodzaj polom i płodność bydłu i ludziom.

  Chociaż Biblia będzie na każdym kroku surowo potępiać wszystkie ryty kananejskie[49], to jednak będą one przez całe wieki fascynować Hebrajczyków, zwłaszcza gdy osiedlą się tu na stałe. Ich doświadczenie Boga żywego, Boga jedynego i zazdrosnego będzie się im mieszać z zastanymi, tak ciekawymi i ponętnymi kultami. Mamy tego w Biblii wielokrotne przykłady. W Starym Testamencie czci się wprost w sposób bałwochwalczy bogów kananejskich (np. król Achab), ale także nie wprost, pośrednio – gdy czci się JHWH pod postacią byka (Baala), steli (Aszery), czy wyżyny (bama(h)), gdy składa się ofiary z dzieci („przeprowadza dziecko przez ogień”) czy uprawia nierząd sakralny. Prorocy, potem kapłani będą niezmordowanie walczyć z tym synkretyzmem religijnym, choć czasem będzie to wyglądać na „walkę z wiatrakami”. Zwłaszcza dla tej walki z baalizmem zasłużą się w IX w. Eliasz, pogromca kapłanów Baala, w VIII w. Ozeasz, a pod koniec VII w. Jeremiasz.
  Gdyby przeanalizować jeszcze dokładniej przebiegłość szatana w rozpowszechnianiu „pieczęci” oraz wszystkich nakazów i „przywilejów” z tym związanych, to można dojść do wniosku, że jest ona typowym przykładem bardzo niebezpiecznego zwodzenia. Katolicy powinni dobrze wiedzieć, że mamy najwspanialsze imię Jezusa, któremu wszystko zostało poddane i w nim jesteśmy bezpieczni. To imię nosimy w sercu. Bóg nie wypisuje już prawa na kamiennych tablicach, lecz w sercach ludzkich; nie pieczętuje już przymierza krwią baranów czy kozłów, lecz krwią Chrystusa; nie zsyła już manny dla podtrzymania ludu Izraela w wędrówce przez pustynię, lecz daje ciało i krew Jezusa jako pokarm; nie staje się już przewodnikiem – jak podczas ucieczki na pustynię – w postaci słupa ognia czy obłoku, lecz sam jest Drogą.

  I na marginesie MBM w swojej karierze zarejestrowała strony thewarningsecoming pod różnymi domenami .com, .info., biz. itp do kwietnia 2022 roku. Czyżby sama nie wierzyła w rychłe nadejście ostrzeżenie, przed którym ostrzega?
  Na podstawie:
  G. Contenau, Życie codzienne w Babilonie i Asyrii, Warszawa 1963

  Polubienie

 6. Ksiądz egzorcysta tłumaczy jak krowie na miedzy, że „pieczęć bożka żywego” Marii z Irlandii czci …diabła.
  MBM obnażona!
  Z pieczęci bożka diabelskiego:
  najmilszego syna twojego …[a Pana naszego Jezusa Chrystusa] nie ma – wyparowało!!!!
  za nasze grzechy…. [wyparowało]
  słodka pobożność – fałszywa, która nie ma odniesienia do Jezusa Pana Naszego!!!!!
  http://radom.e-odnowa.pl/czytelnia/aktualnosci/item/145-msza-sw-z-modlitwa-o-uzdrowienie-10-lutego-2014-r

  Polubienie

 7. Na początku księga z Kells też wyparowała. MBM myślała, że zrobi na niej karierę, gdyż jako jeden z najcenniejszych Ewangeliarzy, w którym spisano cztery Ewangelie, ostatnia wg, św. Jana została niedokończona. Myślała, że dokończy…

  Polubienie

 8. widzę, że język robi się i na tej stronie prostacki, walka z nienawiścią, za pomocą nienawiści nie kończy się dobrze…nie wróży niczego dobrego…znowu te klimaty „w obronie ….” sorry

  Polubienie

 9. Pingback: Jak Wygląda ‘Medalik Zbawienia’ wg. Marii Bożego Miłosierdzia? | Maria Bożego Miłosierdzia - Uwaga: Sekta!

 10. Pingback: Diabeł i jego “cudowny me(r)dalik” – nie dozwólmy Marii z Irlandii ciągle kpić z MatkI Bożej | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 11. Pingback: Mały Kamyk, Maria Bożego Miłosierdzia – i Spółka | Maria Bożego Miłosierdzia - Uwaga: Sekta!

 12. Pingback: Maria Bożego Miłosierdzia Zamyka Oficjalną Stronę Internetową ‚Ostrzeżenie Drugie Przyjście’ | Maria Bożego Miłosierdzia - Uwaga: Sekta!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s