Egzorcysta: Orędzia Marii Bożego Miłosierdzia Mają Demoniczne Źródło.

Autor: Ksiądz John Abberton

„Jestem księdzem egzorcystą z  15-letnim doświadczeniem. Mam pozwolenie, aby dzielić się tymi sprawami.

jezebel-1Mam teraz pozwolenie, aby mówić o tych sprawach. Ostatnio próbowałem pomóc pewnej pani, która czytywała te fałszywe orędzia. Ta pani była zniewolona przez wiele demonów, nie jestem w stanie powiedzieć przez ilu. Miałem wiele sesji z tą panią w obecności innego księdza i świeckiej osoby, którzy są świadkami tego, o czym mówię.

Ta osoba przyszła do mnie krótko po tym, gdy przestała czytać te fałszywe orędzia. Powodem, dla którego zaprzestała czytania było to, że pomimo odmawiania modlitw zalecanych przez te orędzia, w tym Różańca, czuła się „duchowo martwa”, i zdała sobie sprawę, że nie wzrastała w wierze, itd. Czuła się z tego powodu nieszczęśliwa i jakoś dziwnie nieswojo. Jak tylko zaprzestała czytania, została zaatakowana przez demona. Czuła jego obecność i zdała sobie sprawę, że potrzebuje pomocy.

Kiedy do mnie przyszła, wydawało się, że istnieją inne problemy – problemy, które już istaniały, gdy zaczęła czytać te orędzia. Jeszcze nie dotarliśmy do wszystkich źródeł tych problemów.

Podczas jednej z sesji, modliłem się szczególnie w intencji duchów jakie weszły w tę kobietę poprzez Marię Bożego Miłosierdzia. Właśnie wtedy zaczęła gwałtownie się trząść na krześle i została rzucona na podłogę, gdzie zaczęła się tarzać, zaczęła również krzyczeć. Gdy uklęknąłem obok niej, modliłem się przeciw duchowi Jezebel – duchowi, który jest powiązany z fałszywymi proroctwami. Gdy to zrobiłem, oczy tej kobiety błysnęły i zaczęła patrzeć prosto na mnie wzrokiem pełnym gniewu. Potrzebowaliśmy więcej sesji. Podczas jednej, zostało uwolniona z czegoś ‚wielkiego’, i jak odchodziła do domu, powiedziała, „Teraz jestem zadowolona z Papieża Franciszka”.

keep-calm

Ksiądz John Abberton

Zrozumiałem, że gdy czytała te orędzia, namalowała obarz religijny do którego namalowania, który jak wierzyła, została zainspirowana. Powiesiła go w sypialni swojego synka. Od tej pory, jej synek miał niespokojny sen. Te niepokoje znikły po tym gdy podarła ten obraz i go spaliła. Od tej pory jej dziecko spało spokojnie.

Te i inne sprawy są dla mnie ostatecznym dowodem, że „orędzia” Marii Bożego Miłosierdzia mają źródło demoniczne.

Ta kobieta jest jedną z czterech osób, jakie się skontaktowały ze mną bo miały problemy duchowe w rezultacie czytania tych tak zwanych orędzi. Jedna z tych osób powiedziała mi, że potrzebuje pomocy, bo „źle się czuje”, a inny człowiek powiedział mi, ze doznał „ataków” po tym, gdy zaprzestał czytania tych orędzi.

Możecie rozpowszechniać te informacjie, jeśli chcecie.

Ks. John Abberton podzielił się tym doświadczeniem na Facebooku na stronie Maria Divine Mercy – True or False 

My także mieliśmy pewną przygodę, która potwierdza powyższe świadectwo: Marysia dobrze służy, tyle osób dało się nabrać

Reklamy

3 uwagi do wpisu “Egzorcysta: Orędzia Marii Bożego Miłosierdzia Mają Demoniczne Źródło.

 1. Pingback: Egzorcysta John Abberton: egzorcyzmowałem osobę zniewoloną wielką ilością duchów z powodu orędzi MBM | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 2. Pingback: Mocne Świadectwo Byłej Zwolenniczki Marii Bożego Miłosierdzia | Maria Bożego Miłosierdzia - Uwaga: Sekta!

 3. Biblia: Biblia Warszawska: Drugi list św. Pawła do Tesaloniczan 2,1
  O powtórnym przyjściu Jezusa Chrystusa
  2:1 Co się zaś tyczy przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i spotkania naszego z nim, prosimy was, bracia,
  2:2 Abyście nie tak szybko dali się zbałamucić i nastraszyć, czy to przez jakieś wyrocznie, czy przez mowę, czy przez list, rzekomo przez nas pisany, jakoby już nastał dzień Pański.
  2:3 Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia,
  2:4 Przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.
  2:5 Czy nie pamiętacie, że jeszcze będąc u was, o tym wam mówiłem?
  2:6 A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie.
  2:7 Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola.
  2:8 A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego.
  2:9 A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,
  2:10 I wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić.
  2:11 I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu,
  2:12 Aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s