Jak Wygląda ‚Medalik Zbawienia’ wg. Marii Bożego Miłosierdzia?

Maria Bożego Miłosierdzia pisze nie tylko własną ‚świętą księgę’ czyli  nowe Pismo Święte  – bo tak określa własne orędzia zawarte w ‚Księdze Prawdy’. Okazuje się, że jej sekta proponuje także nowy medalik – na miejsce Cudownego Medalika danego przez Matkę Bożą Św. Katarzynie Laboure w 1830 roku.

 

Chyba wiemy, jak to coś ma wyglądać – pierwsze zdjęcia, które zdobyto w grupie Seventy ukazuje medalik niezwykłej wręcz brzydoty – podobno było parę potknięć w produkcji, które chyba nie do końca dały się naprawić:

1780913_198355003706798_701184035_n

 
Jeszcze gorzej wygląda ‚Matka Zbawienia’ w powiększeniu:
1780913_198355003706798_701184035_n
„Medalik Zbawienia’ MBM ogłosiła w ‚orędziu’ z 18 lipca 20132 roku, gdzie ‚Matka Zbawienia’ taki mówi:
Mój obraz ma zostać stworzony i Merdalik wybity, gdzie, na jednej stronie, będę umieszczona ja ze słońcem poza moją głową i gdzie na mojej głowie jest dwanaście gwiazd wplecionych w koronę cierniową. Z drugiej strony Medalika, pragnę, by było Przenajświętsze Serce Mojego Syna  z Dwoma Mieczami Zbawienia, które są skrzyżowane”. 
MBM nawiązuje do symboliki ‚Niewiasty’ zwieńczonej koroną z gwiazd dwunastu księgi Apokalipsy z rozdziału 12, 1
 
Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu. 
Ale z jakiegoś powodu MBM nakłada na głowę Matki Bożej koronę cierniową. Kpina? Bliźnierstwo? Czy po prostu głupota?
 
A o co chodzi z tymi dwoma ‚mieczami zbawienia’ z drugiej strony medalika MBM? Pobieżne przeszukanie internetu za hasłami ‚miecze zbawienia’ prowadzi nas do artykułu na temat japońskiej sekty buddyjskiej  i  przemocy – o czym możemy poczytać tutaj  lub też do…. gry komputerowej Miecz Zbawienia (Sword of Salvation)  Natomiast trudno doszukać się jakiejś chrześcijańskiej symoboliki z ‚mieczami zbawienia’ w tle – Biblia wspomina tylko o ‚mieczu Ducha’ (Ef 6, 17) – którym jest Słowo Boże.
 
Więcej informacji na temat medalika i firmy, należącej do MBM która ma być odpowiedzialna za produkcję i sprzedaż tego ‚medalika’ tutaj
 
Reklamy

9 uwag do wpisu “Jak Wygląda ‚Medalik Zbawienia’ wg. Marii Bożego Miłosierdzia?

 1. Pingback: Diabeł i jego “cudowny me(r)dalik” – nie dozwólmy Marii z Irlandii ciągle kpić z MatkI Bożej | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 2. Przyznałam Ci „złote usta” za Merdalik, może to tylko literówka, ale śmiałam się do łez z tego merdalika

  Złote usta dla autorki wpisu na “Ostrzeżeniu przed MBM” :
  “Merdalik” – to chyba od demona merdającego ogonem.
  Diabeł jest taki nudny i śmieszny – “krucjatki z merdalikiem” 😀

  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2014/03/05/diabel-i-jego-cudowny-merdalik-nie-dozwolmy-marii-z-irlandii-ciagle-kpic-z-matki-bozej/#comment-74731

  Polubienie

 3. Zauważcie , że proponowana twarz ma jednoznaczne rysy : szerokość twarzy i szczególnie usta > według szablonu buddów azjatyckich . Nie wiem ,czy to delikatna jakaś sugestia .

  Polubienie

 4. W dzisiejszych czasach ciężko jest odróżnić dobro od zła, a cóż dopiero z takimi przesłaniami. Jednak trzeba być bardzo uważnym i jeśli owe przesłania nie wyrządzają nikomu krzywdy a wręcz nawracają powinniśmy zostawić to Panu Bogu. Jesteśmy chrześcijanami więc nie powinniśmy szydzić z drugich jak to robili faryzeusze i im podobni, którzy podważali mesjaństwo Jezusa, bo gdyby jednak MBM miała rację, co wtedy….?

  Polubienie

  • Jeśli sami nie potrafimy rozeznaćczy coś jest złe, czy dobre, to najlepiej zaufać Kościołowi. Jezus zbudował swój Kościół na Piotrze, i obiecał, że bramy piekielne go nie przemogą. Kościól w sprawie MBM się wypowiedział, wielu Biskupów na całym świecie uznało ‚orędzia’ za fałszywe i heretyckie, i ostatecznie Arcybiskup Dublina, który ma juryzdykcję nad MBM potępił jek i uznał, że stoją w sprzeczności z nauką KK.

   Co do nawracania, czy jeśli ktoś zacznie czytać materiały Świadków Jehowy i będzie twierdził, że zbliżają go do Boga, to już wszystko jest w porządku? Przecież ten człowiek jest na dobrej drodze aby wyjść z KK!

   Co do szydzenia, to Św. Paweł nie omieszkał się szydzić z tych, którzy zniekształcali wiarę i byli heretykami. Proszę poczytać co pisał o tych, którzy uwazali, że nowi Chrześcijanie powinni poddac się obrzezaniu – Św Paweł napisal o nich aby poszli na całość i się wykastrowali. Nie żartuję. Co innego być grzesznikiem, co innego promować herezje i złe nauki. Pan Jezus przestrzegał swoich uczniów przed kwasem Faryzeuszy – bo wiedział, że fałszywe nauki są zgubne. A nauka MBM to przede wszystkim wrogość wobec Papieża Franiszka, byłam w ich grupach na Facebooku, tak na prawdę to większość czasu zwolennicy MBM spędzaja na obmawianiu Papieża i przypisywaniu mu wszelakich złych intencji. Dużo w tym złoąśliwości. I jakieś takie dziwne zaślepienie w tym wszystkim, że nawet nie widzą w tym nic złego. Niepostrzeżenie z obmowy zrobiono cnotę, bo każdy kto coś tam ‚złego’ zauważy u Papieża Franciszka okazuje się być bardziej ‚uduchowionym’ bo widzi, że jest on ‚fałszywym prorokiem’.

   Jak MBM może mieć rację, jeśli jej orędzia są sprzeczne z Biblią, a w dodatku jej ‚przepowienie’ się nie sprawdziły. W 2011 roku była przekonana, że Ostrzeżenie będzie miało miejsce w przeciągu tygodni lub miesięcy, że dowodem na prawdziwość jej orędzi jest to, że trzech światowych przywódców zginie w przeciągu tego miesiąca (chodziło konkretnie o czerwiec 2011), Wielki Ucisk zaczął się w 2012 roku i niedługo się skończy itp. Takich bzdur jest pełno.

   Więc na pytanie co jeśli MBM ma rację odpowiedź może być tylko jedna: Nie ma takiej opcji. Bóg jest Bogiem, jest prawdomówny, nie zmienia się i nie zaprzecza samemu sobie. Jeśli tak nie jest, to może wtedy MBM ma rację…

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s