Znany Egzorcysta: Orędzia Marii Bożego Miłosierdzia Niewątpliwie Fałszywe

Ojciec Elija Vella został poproszony o opinię na temat Marii Bożego Miłosierdzia podczas programu Radia Maria. Poniżej znajduje się zapis jego wypowiedzi.

Pytanie zadane Ojcu Elija: „Jest ktoś, kto nazywa siebię Marią Miłosierdzia Bożego, kto twierdzi, że objawia się jej Jezus, który mówi jej, że Papież jest fałszywy. Po czym możemy stwierdzić, czy wizjonerka ta jest prawdziwa, czy nie? Jest wiele  osób, które wierzą w jej orędzia, i które chodzą codziennie na mszę i wierzą w te objawienia. Co o tym sądzić?

Ojciec Elija:  Dziękuję za pytanie, gdyż w ten sposób będę miał szansę odpowiedzieć na kilka wątpliwości na temat nazwijmy je „objawień prywatnych”, które również zostały poruszone Obecnie istnieje wiele osób, które twierdzą, że mają lub którym wydaje się, że mają objawienia  -Jezusa, czy Matki Bożej (…). I wiele razy zaczynamy wątpić w autentyczność tych wizji.

Wizja mogą być zwodnicza – ze strony osoby, która nie będąc nawet tego świadomą,  chce zwrócić na siebie uwagę po to, by o niej wszyscy mówili. Więc to jest oszustwo pochodzące od tej osoby.

Może to mieć charakter psychologiczny – czyli umysł sprawia, że możemy zobaczyć lub usłyszeć coś co w rzeczywistości nie jest prawdziwe – ale te osoby są przekonane, że to jest prawdziwe. Psychiatria nazywa to halucynacjami i złudzeniami. Tak więc, wielu jest tych, którzy często są przekonani że mają wizje lub lokucje, a nie ma tutaj oszustwa ze strony tej osoby. W rzeczywistości, oni sami są oszukani, ponieważ to, co widzą i słyszą nie jest prawdziwe, a jest to tylko zjawisko psychologiczne.

Trzeci przypadek wiąże się z wykorzystaniem przez diabła czyjejś fantazji i wyobraźni, a czasem nawet wywoływaniem wizji. W rzeczywistości jest to oszustwo. Ponieważ w ten sposób, diabeł będzie dawać przesłania w imieniu Jezusa i Maryi, ale przesłania nie będą tak naprawdę tym, czego Jezus i Maryja chcą. Tak więc Zły będzie miał w tym swój udział.

Oczywiście mamy też takie osoby, które mają prawdziwe wizje, jak przypadku Lourdes i Fatimy. Te objawienia są prawdziwe, dlatego że po dokładnym przebadaniu,  nawet ze strony Kościoła, zostały one uznane (przez Kościół) jako prawdziwe i jest w nich ręka Boża.

Kościół ma swój czas aby (objawienie) zbadać przed wyciągnięciem wniosków. Kościół jest bardzo ostrożny i nie spieszy się z wypowiedzeniem, że objawienie jest autentyczne. Wręcz przeciwnie, Kościół szybciej wypowiada się na temat objawień, jeśli są fałszywe niż autentyczne – po to, by wykluczyć możliwość oszustwa.

Ale jak sprawdzić dany przypadek objawienia prywatnego – czy osoba ta ma autentyczne objawienia czy nie? Trzeba zwrócić uwagę na parę czynników.

Pierwszym czynnikiem jest posłuszeństwo. Jeśli zauważymy nieposłuszeństwo wobec władzy (Kościelnej), powinniśmy nabrać wątpliwości, czy objawienie jest naprawdę autentyczne czy nie. Prawdopodobnie nie jest autentyczne. Ostatnio miałem sprawę na Sycylii, gdzie mieliśmy kilka prywatnych objawień i byłem osobiście zaangażowany w celu ustalenia autentyczności i zbadaniu tych osób i ich posłuszeństwa. Jeśli nie ma posłuszeństwa Kościołowi, to znaczy, że nie ma autentyczności. Ten przypadek z Sycylii został uznany za nie prawdziwy, ponieważ osoby, którzy rzekomo otrzymują wizje, jak tylko otrzymały jakieś wskazówki lub zalecenia od władz kościelnych – nie przestrzegały ich. Ten przypadek był jednoznaczny – objawienia nie były prawdziwe.

Trzeba również sprawdzić, czy przesłania są zgodne duchowo i ewangelicznie z Biblią. Tutaj mamy przypadek, który jest bardzo jasny: Jezus mówi jej (tzn. Marii Bożego Miłosierdzia), że Papież jest fałszywy. Jezus NIGDY nie powiedziełby niczego w tym rodzaju do żadnej osoby.  Gdy zaczynamy widzieć, że wizje mówią przeciw biskupowi, kapłanom, lub papieżowi… Tutaj od razu można powiedzieć, że w tym przypadku (Marii Bożego Miłosierdzia ) w grę wchodzi oszustwo – wizje, te nie są autentyczne.

Gdyby Jezus w orędziach wzywał do modlitwy za Papieża dlatego, że on potrzebuje modlitwy, to taka wizja może być autentyczna. Jeśli wizja mówi o potrzebie modlitwy o nawrócenie kapłanów i  biskupów – aby byli napełnieni Duchem Świętym, to taka wizja może być autentyczna.

Ale jeśli objawienie przemawia przeciw papieżowi, kapłanom, czy biskupom, możemy być w stu procentach pewni, że nie są one autentyczne. Ma tutaj miejsce OSZUSTWO, być może ze strony Szatana, który korzysta z tych rzeczy, lub wizjonerka (Maria Bożego Miłosierdzia) sama jest oszukiwana.

Jest ona oszukiwana w taki czy inny sposób. Widzimy, że tutaj musimy być ostrożni. Nie może wykraczać poza niektóre z przepisów i dyrektyw. To jest jedna z rzeczy, które sprawiają, że nie dość że nie mamy tutaj wątpliwościi, ale możemy być pewni tego, że objawienia (Marii Bożego Miłosierdzia jest) są fałszywe.

Więc ta osoba twierdzi, że jest Marią BOŻEGO Miłosierdzia. Nawet tutaj samo imię jest zwodnicze (po angielsku pierwsze dwa wyrazy ‚Maria Divine’ można zrozumieć jako Maria Boska/Boża) – nikt nie jest boski, z wyjątkiem Boga. Nawet Madonna nie jest boska.

Kiedy mówimy, boskie, tylko Bóg jest boski. Jak można powiedzieć, że osoba ludzka jest Marią BOŻĄ? Nawet Nasza Pani nie może powiedzieć czegoś takiego. Bóstwo należy tylko do Boga. Jak widać, istnieje wiele wyraźnych oznak, że te wizje nie są autentyczne. Nie potępiam tych, którzy wierzą (w te wizje), bo na pewno nie robią tego ze złych intencji, oni to robią z niewiedzy i nieco przesadnego entuzjazmu.

Są w błędzie – i módlmy się o Bożą pomoc w rozróżniania objawień prywatnych, tak aby nie być zwiedzionym. To było bardzo ważne pytanie, dziękuję tej osobie która o to zapytała, bo mogłem powiedzieć parę słow na ten temat.

Żródło: Maria Divine Mercy – True or False blog

_______________________________________________________________

Ojciec Elija Vella urodziił się w Zatoce Św. Pawła na Malce. Jest członekim Zgromadzenie Franciszkanów Konwentualnych. Ukończył teologię w 1965 roku na Uniwersytecie Laterańskim w Rzymie, i przsez parę lat nauczał teologii. Napisał parę książek, m.in ‚Satana’ i ‚Diavoli e esorcisimi’. Został nominowany przez Arcybiskupa Malty Josepha Mercieca jako Oficjalny Egzorcysta Diecezji Maltańskiej. Jest on również Przewodniczącym Archidiecezjalnej Komisji do Spraw Okultyzmu i Satanizmu. Ojciec Elija prowadzi spotkania modiltewne, seminaria i rekolekcji, a także ćwiczenia duchowe w wielu państwach.

Od siebie dodam, że miałam okazje wziąć udział w rekolekcjach o. Elija w 2009 roku, a także zamienić z nim parę słow. Jest to kapłan o wielkiej pokorze, prostoci i otwartości na drugiego człowieka.. To krótkie spotkanie wywarło na mnie ogromne i niezatarte wrażenie. Z wielką radością przyjęłam jego wypowiedź na temat MBM.

Dziękuję znajomym z Malty, którzy filmik wrzucili filmik na Youtube i opracowali napisy.

Reklama

102 uwagi do wpisu “Znany Egzorcysta: Orędzia Marii Bożego Miłosierdzia Niewątpliwie Fałszywe

 1. Z całym szacunkiem- zero argumentów. Bezsens, bzdury.

  ” Papież jest fałszywy. Jezus NIGDY nie powiedziełby niczego w tym rodzaju do żadnej osoby”

  Dajmy na to,że papież hipotetycznie jest antypapieżem. Czy Jezus skłamałby, czy też określił go należycie?

  Nie mam zamiaru bronić tych orędzi, ale to jest na prawdę śmieszne, jak niektórzy argumentują przeciw owym.

  To już nawet abstrahując od tego, że sytuacja w Kościele jest tragiczna i posłuszeństwo kapłanom żadnym wyznacznikiem nie jest. Kościołowi należy być posłusznym, ale nie „kapłanom”, którzy Kościół rozkładają. Tak, więc nie zawsze należy być im posłusznym (oczywiście, z założenia tak, ale nie zawsze kapłani należycie pełnią posługę).

  Pozdrawiam
  Janusz

  Polubienie

  • Z całym szacunkiem, ale ci co twierdzą, że Polacy nie potrafią czytać ze zrozumieniem chyba mają rację 🙂
   Argumenty przeciw MBM:
   -brak posłuszeństwa Kościołowi
   -atak władz Kościelnych – dosyć jasno i proste wyjaśnione
   -pycha ‚wizjonerki’ – patrze jej imię.

   Hipotetycznie, antypapieżem mógłby być gdyby był niekanonicznie wybrany lub gdyby ogłosił herezję – wtedy automatycznie traci swój urząd, jak pisał Św. Alfons Liguori. Hipotetycznie więc, Jeśli Jezus ogłosiłby, że papież jest antypapieżem – to z całą pewnością nie byłby Jezus.

   Co do sytuacji w Kościele, aż tak czarno tego nie widzę, ale na pewno sytuacji nie poprawią ‚wizjonerzy’ – oszuści.

   Polubienie

   • No tak, Jezus przecież zmienił się przez te 2000 lat – jak Biblia mówi, Jezus nie ten sam wczoraj co dzisiaj jak mówi list do Hebrajczyków. 2000 lat temu nie nagadał Św. Piotrowi po tym jak go zdradził, ale kazał mu paść baranki swoje. Dzisiaj pewnie by przyszedł i nagadał. Ocziwiście to żart. Ale co do ukrzyżowania – to masz rację. Zresztą widziałam wpisy z grup Marii w których jej zwolennicy pisali, że z przyjemnością by na przykład uderzyli Papieża Franciszka. Były też modlitwy o śmierć dla niego na oficjalnej stronie fejsbukowej MBM. To nie żart. Czy zrobił im coś Papież? czy wystarczy tylko fałszywe świadectwo Mary Carberry z Irlandii aby tak kogoś znienawidzieć

    Polubienie

  • „Kościołowi należy być posłusznym, ale nie “kapłanom”, którzy Kościół rozkładają. Tak, więc nie zawsze należy być im posłusznym (oczywiście, z założenia tak, ale nie zawsze kapłani należycie pełnią posługę).” To komu mamy być posłuszni? Marii z Irlandii? Duch buntu i zamętu jest herezją. Kapłani nie, biskupi nie, Papież też nie… dochodzimy do absurdu.

   Polubienie

   • To w sumie dosyć oczywiste – bo zaprzeczyłby samemu sobie, czyli temu co powiedział w swoim prawdziwym Słowie Świętym. Nie po to założył Kościól, dał mu Ducha Świętego, i dał mu władzę (klucze do Królestwa – nie do Rzymu, jak twierdzi MBM, bo te to pewnie ma Mer tego miasta) aby jakieś 20000 lat poźniej przez jakąś tam Mary Carberry zacząć mówić coś zupełnie innego. Nie wiem dlaczego tego nie widzą zwolennicy MBM

    Polubienie

 2. Pingback: Znany Egzorcysta: Orędzia Marii Bożego Miłosierdzia Niewątpliwie Fałszywe | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 3. Pingback: Znany Egzorcysta: Orędzia “Marii Bożego Miłosierdzia” są niewątpliwie fałszywe | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 4. Pingback: Znany Egzorcysta, o. Elija Vella: Orędzia Marii Bożego Miłosierdzia Niewątpliwie Fałszywe - Gdzie obywają się Msze św. i modlitwy o uzdrowienie?

 5. Napiszę kontrowersyjnie- jeżeli ktoś nie zgadza się z cytowaną przez Ciebie, a sformułowaną przeze mnie tezą- jest heretykiem.To oczywiste.
  Nie zrozumiano mnie, więc tłumaczę.
  Czcij ojca swego i matkę. Bądź im posłuszny, O ILE oni posłuszni są Kościołowi. Posłuszny bądź kapłanom O ILE posłuszni oni są Kościołowi. Nie rozumiesz, co mam na myśli?

  Ty powiesz- buntownik. Katolik wiedzieć winien, że jest to słuszna postawa, gdy sprzeciwiam się, Bogu przeciwnym. Zresztą- z mojej parafii, żeby daleko nie szukać ksiądz (jak i większość zdecydowana kapłanów na świecie) jawnie pogardziła Motu Proprio BXVI, więc co do buntu… Któż buntownikiem?
  Też chciałbym byśmy mieli dobrych tylko kapłanów, którzy nas poprawdzą do Boga. Tak nie jest (w większości)

  Co do pychy imienia to no no prawdę. Maria, która publikuje treści traktujące o wydarzeniu mającym być wyrazem Miłosierdzia Bożego nazwana Marią Miłosierdzia Bożego. Co w tym dziwnego? Gdzie tu pycha? To nie o jej miłosierdzie chodzi, a Boga.

  Mogę według tej logiki powiedzieć, że wyrazem pychy jest określanie siebie kapłanem przez kogokolwiek. Tak, żaden ksiadz zasadzniczo kapłanem nie jest. On tylko jest rękami Jedynego Kapłana. I tak się można bawić w słówka.

  Pozdrawiam

  Polubienie

  • Cytat z „Dzienniczka” nr 939

   Dusza, która by nie poddała tych natchnień pod ścisłą kontrolę Kościoła, czyli kierownika, tym samym daje poznać, że niedobry duch ją prowadzi. Kierownik powinien być bardzo ostrożny pod tym względem i doświadczać duszę w posłuszeństwie.
   Szatan może się okrywać nawet płaszczem pokory, ale płaszcza posłuszeństwa nie umie na siebie naciągnąć,

   Cytat z „Dzienniczka” nr 981

   Od dwóch lat jestem na krzyżu pomiędzy niebem a ziemią, to jest, że jestem związana ślubem posłuszeństwa, słuchać mam przełożonej jako samego Boga – a z drugiej strony Bóg daje mi sam bezpośrednio poznać swoją wolę, i dlatego jest moja męka wewnętrzna tak wielka, której nikt (312) nie pojmie i nie zrozumie tych cierpień duchowych.
   Nie będę nawet o tym wiele pisać, bo to jest nie do opisania: poznawać bezpośrednio wolę Boga, a być znowuż doskonale posłuszną woli Boga pośrednio, w zastępstwie przełożonych.

   Cytat z „Dzienniczka” nr 1650

   I odpowiedział mi Pan: Nie twoją jest rzeczą wiedzieć, jak się to stanie,
   ale być wierną łasce Mojej i czynić zawsze to,
   co jest w twej mocy i na co ci posłuszeństwo pozwala…

   Cytat z „Dzienniczka” nr 1594

   Weszła do mnie na chwilę jedna z sióstr. Po krótkiej rozmowie o
   posłuszeństwie odpowiedziała mi: Ach, teraz rozumiem, jak postępowali
   święci. Dziękuję siostrze,
   wielkie światło wstąpiło mi do duszy, wiele skorzystałam.

   Cytat z „Dzienniczka” nr 1567

   Tak, błogosławię dlatego, że na tym piśmie jest pieczęć posłuszeństwa
   przełożonej i spowiednika,
   a przez to samo już jest Mi chwała,

   Jezus powiedział do Piotra – to jest Piotr opoka na tej skale zbuduje mój Kościół. Bramy piekielne go nie przemogą – Papież Franciszek jest następcą Piotra. Z tego co mi wiadomo, to żaden biskup pełniący posługę na terenie Polski nie ma nałożonej ekskomuniki od Papieża. Od tego jest Papież a nie Twoja osoba z całym szacunkiem. Świeci zawsze byli posłuszni Kościołowi, tego życzył sobie Jezus. Poczytaj dzienniczek św. Faustyny. Co ona przeżywała.. A Jezus mówił czyń to na co CI posłuszeństwo pozwala..

   Polubienie

   • Dziękuję za wybrane cytaty, ta kobieta jest przeciwieństwem Sw. Faustyny. Szatan zrobił wiele, by teraz Boźe Miłosierdzie kojarzyło się ludziom z tą oszustką.

    Polubienie

  • Co do imienia – czy ta pani jest siostrą zakonną, że aż takie imię?
   Jak wiemy, jest businesswoman, która prawdopodobnie do swojej kieszeni zbiera pieniądze z tych ‚orędzi’ – a niedługo już – z medalików zbawienia! Czy ktoś to coś zatwierdził? Maryja w koronie cierniowej? Toz to jasna kpina.
   Co więcej, ta pani jak wyszło, często przebywa w necie, w grupach fejsbukowych, w tych w których takie okropne rzeczy pisze się o Papieżu. A wkład ‚księdza’ z sekty pedofila Małego Kamyka uważa za ‚ważny’.
   Dodam, że jest tam tyle głupich gruźb, że nazywanie się Marią Bożego Miłosierdzia jest nie tylko wyrazem pychy, ale także bluźnierstwa i kpiny z przesłania o Miłosierdziu Bożym danym nam przez Św. Faustynę. I produkuje takie kwiatki: https://ostrzezenieprzedmbm.wordpress.com/2013/09/17/najglupsze-oredzie-mbm/
   Co do logiki… dlaczego pan się wypierał tego, że jest pan jej zwolennikiem… ciekawe

   Polubienie

  • Maria Bożego Miłosierdzia to jest jak określone „karkołomne tłumaczenie na polski” Jako Irlandka pisze orędzia po ang. Maria Divina – co znaczy Boska Maria, a nie Maria Bożego Miłosierdzia.. ktoś kto to tłumaczył postarał się. Tak wiec Maria Bożego Miłosierdzia to przekłamane tłumaczenie, ona sama nawywa się Boska Marią

   Polubienie

   • Ojciec Vella udzielił tej odpowiedzi w swoim ojczystym języku – w maltańskim. To zostało przetłumaczone na j.angielski, a z angielskiego na polski. Po angielku w rzeczywistości nie jest ‚Boską Marią’ – tak gwoli ścisłości. Ojciec Vella mówi świetnie po angielsku, miałam okazję spotkać go osobiście i wziąść udział w jego rekolekcjach kiedyś. Świetny kapłan – i jego głos, zwłaszcza jako egzorcysty jest ważny. Nie jest to studium tych ‚orędzi’, gdyż program nie był o tym. Po prostu ktoś się o to zapytał.
    Tak czy inaczej, nazywanie się Marią od Bożego Miłosierdzia to ogromne nadużycie – bo wiadomo z kim się kojarzy, a ‚Bóg’ Marii wcale nie jest taki miłościwy. Jak będę miała czas to odszukam – groźby – o wyrywaniu języka, podcinaniu nóg i takie piękne zdania – a za co? A no za krytykę samej Marii.

    Polubienie

  • Pełna zgoda też tak uważam
   Mamy być posłuszni prawemu nauczaniu kosciloła, które konstytuowało się przez dwa milenia, a od czasów posoborowych ulegało i ulega ono ciągłej erozji.
   Mamy obecnie letnią wersje Mszy.św. i przygotowywani jesteśmy do dalszej rewolty.
   POSLUSZENSTWO TAK! Ale też trzeba się pytać komu i co on głosi.
   Przed tym właśnie ostrzega Jezus i NMPa co iest przekazane z wielu mistykow.
   ZBUNTOWANYM KAPLANOM, NAWET JESLI JEWT TO SAM PAPIEŻ NIE JESTESMY WINNI POSLUWZENSTWA.
   Poza tym BXVI ciągle jeszcze jest papieżem, bowiem w tradycji nie ma takiego stanowiska jak papież emeryt. To konsekwencja działania trzech lóż masońskich na Watykanie, szczógolnie od czasów reformy SWII. Mówi o tym ocenzurowana trzecia tajemnica fatimska i wiele innych ostrzeżen.
   Słuchanie dziś porad teologicznych przypomina coraz częściej grę z diabłem w ruletkę.
   Powyższe tendencyjne wypociny teologa do bólu mi to przypominają…

   Polubienie

 6. Poszerzam wiedzę w tym (tych orędzi) względzie, by nie zbłądzić. Po to wchodzę na strony typu ‚ostrzeżenieprzedmbm’. Tymczasem natrafiam na argumenty co najmniej z kapelusza wzięte, przez co skłania to bardziej do wiary w nie, niźli niewiary, choć osobiście tego nie przesądzam. Prowokuje, by ktoś mi w końcu udowodnił, że to dzieło szatańskie, czy przynajmniej kłamstwo. I nie czuję się na razie przekonany.

  Kłuje w oczy naiwna wiara w dobrym stan KK. Nie wiem czy szanowny Pan wie, ale zdarzyło się już by sekretarz papieski (sic) był masonem. Komuniści zamiarem infiltracji Najświętszego Kościoła Katolickiego wypełniali seminaria w XXw, a ukończywszy owe przywdziali sutanny.

  I przyznam, że to najbardziej przekonuje mnie do wiary w te przekazy. To, czyli świadomość otaczającego świata, politycznego, religijnego, wewnątrzkościelnego.Gdzie przeciwnicy, jak widzę nie widzą, czy nie chcą widzieć co się dzieje. I podkreślę- chciałbym by było tak, jak wydaje się Panu że jest.

  Polubienie

  • Skoro podane twarde fakty, Cię nie przekonują to znaczy że nie chcesz się przekonać. Masz z góry negatywne nastawienia do Kościelne hierarchii. Jaśniej nie da się przedstawić tego jak słowami z dzienniczka Św. Faustyny. Racjonalnie nie da się, ale tak jest z wiarą jak sama nazwa wskazuje. Zawsze trzeba chcieć wierzyć. Była kiedyś sytuacja że kobieta chciała uzgodnić z kapłanem by jej mąż mógł zajrzeć to zakrystii gdzie przeprowadzany był egzorcyzm by uwierzył. Kapłan się nie zgodził, powiedział że jeśli nie chce wierzyć to i to go nie przekona, znajdzie sobie zawsze jakieś wytłumaczenie tego co tam ma miejsce. Tak jakoś mi się to skojarzyło..

   Polubienie

 7. Dodam jeszcze, że jasne, zdaję sobie sprawę, że szatan przywdziewa płaszcz pokory, ale by namawiał do odmawiania (broni nań) różańca ciężko mi pojąć.

  Polubienie

 8. „Masz z góry negatywne nastawienia do Kościelne hierarchii. ” Gdzie tu „z góry”? Podałem jeden z licznych dowodów na moją tezę, o stanie Kościoła. Poza tym, to w orędzia można uwierzyć, natomiast nieprawdziwość ich należy udowodnić, a nie w nią (nieprawdziwość) uwierzyć.

  Polubienie

  • No tak, gdy Papież namawia do odmawiania Różańca to jest Fałszywym Prorokiem i współpracownikiem Antychrysta. Gdy robi to MBM… to przecież musi ona być od Boga… pokrętna logika mdmowców.
   I co z tego, że odmawiają Różaniec, wielu z nich odrzuciło Papieża i są w schizmie z Kościołem – a to oznacza zaciągnięcie automatycznej ekskomuniki Latae sententiae.

   A przy okazji – ku rozwadze, proszę sobie ‚rozważyć’ ten fragment ‚słowa Bożego’ od MBM i zadać sobie pytanie, ile Panu zajmie droga na szczyt. 🙂

   „Schody do perfekcji duchowej są bardzo długie. Dusze idą jeden, dwa i więcej kroków do tyłu, na każdy krok zrobiony ku Mnie. Proszę cię Moja córko, powiedz Moim wszystkim wyznawcom, aby przygotowali się uważnie, bo schody te są potrzebne, zanim dojdzie się na szczyt.” (03.09.2011)

   Polubienie

   • Logika człowieka jest często karkołomna. Może Panu Bogu chodzi o umiejszanie się człowieka, a szczyty zdobywane po ludzku są w rzeczywistości degradacją.
    Warto zapoznać się z „Coagulations mons ico” św Jana od Krzyża.

    Polubienie

   • A może tak konkretniej? Co do Św Jana, to wezmę sobie to do serca bo akurat lubię mistyków. Panu polecam do rozwagi ten cytat:
    Św Jan od Krzyża, Góra Karmel
    Tak dalece też musimy posługiwać się rozumem i nauką Ewangelii, że chociażby za naszym staraniem, czy wbrew naszej woli, objawiono nam jakieś rzeczy nadprzyrodzone, musimy je dobrze zbadać, czy są zgodne z rozumem i Ewangelią. I to tylko możemy z nich przyjąć, co się z nimi zgadza, nie dlatego, że były objawione, ale dlatego, że są z nimi zgodne, nie przykładając oczywiście żadnego znaczenia do objawienia; przeto należy zbadać takie rzeczy objawione dokładniej niż gdyby nie było co do nich objawienia, bo szatan po to wmawia również wiele rzeczy prawdopodobnych, zgodnych z rozumem i spełniających się, ażeby przez nie uwodzić.

    Polubienie

 9. ” Ten człowiek, to jeden z głownych promotorów MBM nie tylko w Polsce”

  Nie wiem co ten Pan wymyślił i nie będę go tłuamczył.
  Przypomnę, czy poinforumuję, że orędzia mówią-

  „Kiedy Mój Kościół podtrzymuje Słowo Boże, musicie pozostać Mojemu Kościołowi posłuszni. Ale jeżeli nadejdzie dzień, że ci posiadający prestiż w Moim Kościele już dłużej nie będą głosić Prawdy, WTEDY musicie pozostać posłuszni wyłącznie Mnie. Ponieważ to Ja Jestem Kościołem. Beze Mnie, waszego Jezusa, nie ma żadnego Kościoła.”

  Polubienie

 10. Nie pojmuje Pan, że ksiądz może sprzeciwić się Bogu? I wtedy nie należy tego księdza jako kierownika duchowego traktować? Nie mówię, że każdy (ksiądz) to szatanista, bo pewnie tak by Pan chciał to przerysować, a że jest takich wielu, którzy okazali tak przywoływane nieposłuszeństwo. I jest to zdecydowanie- większość.

  Polubienie

  • Ilu znasz bracie księzy którym ufasz? Pan Jezus w Dzienniczku Św. Faustyny dostatecznie to wyjaśnia. Proszę się zastanowić ile lat minęło od uznania przez Kościół objawień siostry Faustyny? A czy Jezus jej powiedział, ty masz racje, biskupi i kapłani którzy Cię nie rozumieją to są słudzy ciemności, bo przeciwstawiają jej mojej Boskiej woli. Jeśli ktokolwiek ci nie uwierzy nie może nazywać się kapłanem, lub wystąp z zakonu, bo przełożona pogrążona w grzechach jest ślepa, ty święta w moje Imię mów prawdę za wszelką cenę? NIE ” Nie twoją jest rzeczą wiedzieć, jak się to stanie,ale być wierną łasce Mojej i czynić zawsze to, co jest w twej mocy i na co ci posłuszeństwo pozwala…” dalej „jestem związana ślubem posłuszeństwa, słuchać mam przełożonej jako samego Boga – a z drugiej strony Bóg daje mi sam bezpośrednio poznać swoją wolę (…) poznawać bezpośrednio wolę Boga, a być znowuż doskonale posłuszną woli Boga pośrednio, w zastępstwie przełożonych. ” – To jest dokładnie ten dylemat który poruszasz bracie.” Tak, błogosławię dlatego, że na tym piśmie jest pieczęć posłuszeństwa
   przełożonej i spowiednika, a przez to samo już jest Mi chwała, Jest on uwielbiony przez posłuszeństwo kapłanowi.” Wiec kogo ma słuchać siostra Faustyna? Jezu jej jasno mówi że kapłana i siostry przełożonej, na I miejscu! Wszechmogący jest jedynie Bóg, on ustanowił czas i powołał świętych i słabych na swoją służbę. Kościół był, jest i pozostanie świętym. Nie dla tego że są w nim świeci ludzie a dlatego że założy go Jezus i do niego należny. Jeśli są słabi ludzie w Kościele to Bóg ich takich wybrał. Trzeba się modlić za Kościół, Papieża, naszych biskupów i kapłanów. Tak wyrażamy swoją miłość do ciała Chrystusa którym jest przecież nasz Kościół. W kontekście tym, proszę się zastanowić jakie owoce przynosi modlitwa za Kościół i trwanie przy mistycznym ciele Chrystusa. A jakie podejrzliwość, nieufność do każdego kapłana, podziały w Kościele. Na czym bardziej zależy złemu duchowi a jest on przebiegły.

   Polubienie

   • Św Faustyna żyła w rygorze klasztoru. My zwykli.wierni.nie.składamy ślubów posłuszeństwa na.dobre i na zle przełożonym ludzkim.
    Mamy prawo rozeznania i wyboru.
    Proszę nam tego prawa nie zabierać sprytnie podsuwając szczególny przypadek życia wg reguły zakonnej.
    Pan wyraźnie próbuje postulowac ślepe, bezrefleksyine posłuszeństwo człowiekowi a takie posłuszeństwo oddaję tylko Bogu!
    To że atakujecie orędzia MBM świadczy tylko o ich prawdziwości. Tak uczy historia…

    Polubienie

   • To chyba tylko jeden argument, który na jej korzyść przemawia 🙂 Swoją drogą, ten sam argument przemawia też za… Świadkami Jehowy.

    Polubienie

 11. Szatan jest bardziej przebiegły niż się Tobie bracie wydaje. Takiej ewentualności nie można negować. Kościół w swej mądrości przez wieki i ten przed soborowy nigdy tak nie podchodził do objawień prywatnych. Można sobie wyobrazić sytuacje i jest ona wymieniona w powyższym artykule, objawienia nie będące wynikiem interwencji nadprzyrodzonych. Kobieta, bizneswoman, specjalistka w socjologi: produkuje masowo orędzia. Jest to obliczone na zysk, sprzedaje przecież pieczęcie, podobno jakies medaliki mają być bite w planie… wszytko sporo powyżej kosztów produkcji, nie złą marżą… Jakis czas temu na platformie handlowej allegro były dostępne owe gadżety.

  Polubienie

 12. „Ilu znasz bracie księży którym ufasz?” Dobre pytanie. Ilu to nie ma znaczenia, ale chyba dobrze byłoby się do takiego zwrócić, co by rozeznał temat.

  „Jeśli są słabi ludzie w Kościele to Bóg ich takich wybrał.” Mocno kontrowersyjnie to brzmi, gdy jest odpowiedzią na przytoczone fakty o masonach i komunistach w Kościele. Co najwyżej, z przyzwolenia Boga pełnią tacy swoje funkcję. Ty mówisz o tych, których powołał Bóg, ja mówię o powołanych przez amerykańskich komunistów.

  „Trzeba się modlić za Kościół, Papieża, naszych biskupów i kapłanów.” Oczywiście.

  ” A jakie podejrzliwość, nieufność do każdego kapłana, podziały w Kościele” Czy może raczej „czuwanie” (jakie Pismo nakazuje) i świadomość stopnia rozkładu Kościoła. Nie mogę udawać, że jest dobrze.

  Co do samych orędzi- wszystko powinno wyjaśnić się już niebawem. Według nich wiosną tego roku ma mają mieć miejsce objawienia NMP. Jeżeli tak się stanie, ciekaw jestem jak to Pan wyjaśni. Jeżeli nie, cóż, delikatnie mówiąc, obniży to wiarygodność tych przekazów.

  Polubienie

 13. „Dam się poznać w Świętych miejscach, do których należą Lourdes, Fatima, La Salette i Guadalupe. Ukażę się także w Garabandal. Objawienia te rozpoczną się tej wiosny, tak jak zalecił Mój Syn.”

  Polubienie

  • Co ciekawe, objawienia mają mieć ‚wybrane dusze’. A to chyba wiele wyjaśnia 🙂 Taka mała klauzura bezpieczeństwa.
   Znajomy Mary McGgovern/Carberry czyli MBM też zapowiadał objawienia, i wielu twierdziło że coś widziało. Wielu innych uszkodziło oczy, bo Coleman kazał im się wypatrywać Matki Bożej – gapili się więc w… słońce. Ale to co mieli zobaczyć – lub co chcieli zobaczyć – zobaczyli.

   I jeszcze jedno.. w Ewangelii Św. Mateusza 24. 24 – ‚Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i FAŁSZYWI PROROCY i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych.’

   Polubienie

  • Dziękuję za to pytanie, bo nigdzie nie mogę znaleźć takiego orędzia. Jest mowa o siłowym usunięciu ale ani słowa o abdykacji czy rezygnacji. Mógłby pan coś wiecej w temacie? Bo ja już o tym pisałam: https://ostrzezenieprzedmbm.wordpress.com/2013/09/04/czy-maria-bozego-milosierdzia-przewidziala-rezygnacje-benedykta-xvi/
   Fakt, codziennie Papieże nie abdykują, ale niemal codziennie fałszywi prorocy twierdzą, że następny papież będzie antypapieżem… https://ostrzezenieprzedmbm.wordpress.com/2013/11/21/proroctwa-o-falszywym-papiezu/

   Polubienie

   • Po nicku myślałem, że z „panem” mam do czynienia. Już, droga Pani odpowiadam.
    Abdykując usunięty został z funkcji. I nie wiem co tu więcej roztrząsać. Ja to rozumiem tak, że został do tego zmuszony, być może mieli mu grozić.
    Niecodziennie przewidują jednak, że „zostanie abdykowany”.

    Polubienie

   • Przeinacza pan orędzia tendencyjnie się z nich naigrywając.
    Trudno z kimś takim prowadzić dyskusję… Dla mnie to poznawcza żenada!
    Proszę cytować dobre tłumaczenia i trzymać się tekstu autentycznego.

    Polubienie

   • Przez ‚dobre tłumaczenia’ ma Pan na myśli te, w których poprawiono błędy logiczne czy te wierne, które wszystkie wpadki pani Carberry uwzględniają? A jeśli coś jest złe w moich tłumaczeniach, i Pan o tym wie, to proszę tutaj z łaski swojej dać mi znać a na pewno poprawię 🙂
    Na przykład”

    1.Schody do perfekcji duchowej są bardzo długie. Dusze idą jeden, dwa i więcej kroków do tyłu, na każdy krok zrobiony ku Mnie. Proszę cię Moja córko, powiedz Moim wszystkim wyznawcom, aby przygotowali się uważnie, bo schody te są potrzebne, zanim dojdzie się na szczyt. (kiedy {Pan dotrze na szczyt, to proszę dać znać także, ale tego chyba się nie doczekam 🙂

    2. Módlcie się za tymi moimi świętymi sługami, które jak Judasz przed nimi, całują mnie w jeden policzek a zdradzają DRUGIM.’ (28.01.2013)

    W orginale:
    “Keep praying for those sacred servants of Mine who will, like Judas before them, kiss Me on one cheek while betraying Me with the other.”

    Na stronie propagującej ‚orędzia’ mamy wersję wygładzoną. Tutaj Judasz już nie zdradza policzkiem.

    ‚Nie ustawajcie w modlitwie za tych Moich wyświęconych sług którzy, jak Judasz przed nimi, całując Mnie w policzek, jednocześnie Mnie zdradzał.’

    Ale czy to się godzi tak ingerować w ‚Słowo Boże’?

    3. Moje dziecko, świat teraz będzie świadkiem proroctw z La Salette jak wrogowie Boga, przebrani za jagnięta w owczej skórze (lambs in sheeps clothing (sic!) ), powstaną dumnie w Kościele Mojego Syna na |ziemi i zaczną głosić herezję, przed którymi ostrzegałam świat. (‚Matka Zbawienia, 5 grudzień 2013)

    Jagnięta w owczej skórze? Czyli będą młodzi a będą udawać dorosłych?

    4. Oni nigdy nie będą odbiegać od prawdy bardziej niż wy, Moi kochani, którzy chcecie dopasować prawdę do własnej interpretacji.(28 grudzień 2010) A o co chodzi? (to z ‚orginalnego tłumaczenia’ – zastanawiałam sie jak wybrneli z tłumaczenia tego zdania ale akurat doszli do wniosku, że skoro cytat jest bez sensu to lepiej to zachować po polsku 🙂

    Oczywiście takich bzdur jest tony, ale ostatnio wypocin tej pani nie czytałam – zresztą, odkąd zdemaskowano ją, i odkąd potępił ją jej Arcybiskup, sekta straciła impet i już łatwo nie werbują nowych naiwych. Ci, którzy się złapali nadal pozostają uparcie przy swojej idolce.

    Polubienie

  • Nie można nie doceniać, przeciwnika jego inteligencji i przebiegłości. Co do przepowiedni, idąc do wróżki takiej co ma kontakty ze złem ludzie dowiadują się rzeczy ukrytych.. Ewangelia również wspomina o takim przypadku, ta osoba była zniewolona demonami.. przepowiadała przyszłość i spore zyski przynosiła swym panom

   Polubienie

 14. Maria Bożego Miłosierdzia to jest jak określone „karkołomne tłumaczenie na polski” Jako Irlandka pisze orędzia po ang. „Maria Divina” – co znaczy Maria Boska, a nie Maria Bożego Miłosierdzia.. ktoś kto to tłumaczył postarał się by nawiązywało to do Św. Faustyny. Na nazewnictwie podobieństwa się kończą. Tak wiec Maria Bożego Miłosierdzia to przekłamane tłumaczenie, ona sama nazywa się Marią Boską. Maryję nazywamy Matką Bożą/Boską/Bogurodzicą jako matka Jezusa. Tą która była najpokorniejsza i bez grzechu jako jedyna z ludzi wszystkich pokoleń wcześniejszych i późniejszych, nie określamy przymiotem Boga i nie mówimy o jej boskości. Tylko sam Bóg jest boski. Jakim prawem ta kobieta nazywa siebie boską?

  Jak wyjaśnić fakt iż w orędziach była podana dokładna data „oczyszczenia”? Wisiała długo na autorskiej stronie w języku angielskim.. oczywiście nic takiego nie nastąpiło. Umieszczono mętne tłumaczenie. Sekta Świadków Jehowy czyni tak samo od wielu lat. Czy to nie jest dyskredytujące?
  Pytam ilu księży, bo mam wrażenie że żadnego. Mam nadzieje że niesłuszne dlatego gorąco zachęcam do osobistej i bezpośredniej rozmowy z kapłanem Kościoła Katolickiego, zamiast marnowania godzin na studiowaniu fałszywych orędzi.

  Wpis z innej strony, rozkładający orędzia MBM na czynniki pierwsze. Proszę zapoznać się tym wpisem poniżej i koniecznie skonsultować to ze spowiednikiem lub innym zaufanym kapłanem
  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ostrzezenie-ks-adam-skwarczynski-ostrzega-przed-satanistycznym-podlozem-oredzi-marii-z-irlandii/

  Polubienie

  • Oczyszczeniem według mnie miał być Ucisk. Proszę podać cytat mówiący, że Oczyszczenie to inaczej Ostrzeżenie. Było o roku oczyszczenia- 2011, ale żeby Ostrzeżenie miało mieć już wyznaczoną datę to nie widziałem. Według mnie Oczyszczenie i Ostrzeżenie to dwie inne rzeczy.

   Polubienie

   • MBM rozróżnia oczyszczenie (purification) i Ostrzeżenie (the Warning) ale oba te zdarzenia miały mieć miejsce w 2011 roku.
    Parę cytatów:
    31 maja 2011: “Proroctwa podane w Garabandal teraz staną się rzeczywistością Przygotuj się na to wydarzenie [Ostrzeżenie] bo macie TYLKO KILKA MIESIĘCY na przygotowanie waszych dusz.”

    1 lipca 2011: “Jeśli powiem miesięcy [do Ostrzeżenie], może to być w każdej chwili w ciągu roku.” (Zobacz wiadomość 31 maja powyżej.)

    20 lipca 2011: “… Czasu jest mało, teraz wszystko wydarzy się szybko. Ostrzeżenie jest już blisko, więc nie ma zbyt wiele czasu, aby modlić się za te biednych zatracone (lost) dusze, które zostaną utracone (lost)”

    (Oczywisty komentarz: jeśli te dusze zostaną utracone, modlitwa im nie może pomóc.)

    28 sierpnia 2011: “Czas jest krótki, teraz Ostrzeżenie jest prawie nad nami (The Warning is almost upon Us).”. (Dlaczego Jezus powiedział “nad nami“?)

    https://ostrzezenieprzedmbm.wordpress.com/ostrzezenie-historia/

    A tutaj wersja archiwalna strony MBM z 2011 roku, Ostrzeżenie miało mieć miejsce w ciągu parnu następnych miesięcy (next few months)

    Polubienie

 15. Te „orędzia” są bardzo dobrze przygotowane, aby hipnotyzować rzesze ludzi. Osoby, które je fabrykują znają świetnie techniki manipulacji i psychologię człowieka, znają słabe punkty nie tylko osób świeckich, ale co gorsza, duchownych, natomiast owoce czytania orędzi są straszne. Ludzie pod ich wpływem zmieniają się, stają się agresywni, pozbawieni współczucia, zaczynają nimi targać namiętności różnego rodzaju, powstaje ogromna, nie mająca sobie równej, nienawiść do papieża. Przydałaby się książką na temat „orędzia Marii od Bożego Miłosierdzia jako przykład manipulacji psychologicznej”, pozdrawiam.

  Polubienie

 16. Strona „W obronie wiary i tradycji” jest bardzo agresywna, komentarze osób tam piszących urągają wszelkim normom społecznym. Niestety to jest poniżej wszelkich standardów. Agresja to przeciwieństwo Chrześcijaństwa.

  Polubienie

  • Czy aby na pewno – zapraszam pod tym samym nickiem ze szczerością na ustach i w sercu
   jedyne co – to nie wpuszczamy peanów na temat Marii Irlandkii jej diabłem podszytych proroctw.
   Niech Cie Bóg błogosławi !

   Polubienie

 17. na pewno niestety poziom jest bardzo niski język na pograniczu wulgaryzmów, właściwie nie różni się ta strona od stron promującym MBM ten sam fanatyzm, tylko na punkcie czego innego.

  Polubienie

 18. oto próbka przewspaniałego kulturalnego języka wspomnianej strony, to zgroza i obraza dla wierzących i osób umiejących mówić po polsku, Niech Bóg cię błogosławi

  Otrzasnij sie z jadu: jakim sztab rogatego dazy zabic atakowany zewszad KK.
  Zyj nadzieja a nie pesymizmem: niech nadchodzace Swieta Narodzenia sie Bozej Dzieciny wleja w Twe serce otuche i dbalosc aby herodowe plemie nie zabilo Jej jadem nienawisci do KK.

  Polubienie

 19. Posłuchajcie o Daniela z Czatachowej i jego kazania z 19 stycznia
  Ostrzega przed trucizną podaną w miodzie – czyli O. Daniel o „Mery Irlandce”, która prorokuje ale nie w imieniu Boga, która wielu ludzi oddaliła od kościoła i przeszkadza w byciu w kościele
  Uważajcie na „pieczęć boga żywego” jest niebezpieczna – ostrzega O. Daniel
  Zapraszam do odsłuchania
  http://www.mimj.pl
  [audio src="http://mimj.pl/media/spotkanie/NS2014/Pustelnia/2014.01.19_kazanie.mp3" /]

  Polubienie

  • To dobra zasada – w razie wątpliwości. Co do Pani Mary Carberry znanej jako Maria Bożego Miłosierdzia, to jedyna wątpliwość jaką mam to czy ona wie, że jej wizje i orędzia pochodzą od złego, czy też sama w to wierzy.

   Polubienie

   • chcę bardzo wyraźnie powiedzieć, że orędzia na pewno pochodzą nie od Boga i są maksymalnie okultystyczne. Jestem żywym dowodem na to! W ostatniej chwili udało mi się rozpoznać ich zło.

    Polubienie

   • Adminie mam bardzo ważne pytanie, na ile ruch wokół MBM jest silny, np. jak to jest w Polsce? Czy są jakieś informacje na ten temat? są strony promujące tę panią, ale wydaje mi się (mam nadzieję, że się mylę), że to czubek góry lodowej. I jeszcze jedna uwaga, mam wrażenie, że orędzia te paradoksalnie najbardziej wciągają ludzi najbardziej religijnych, odważnych w wierze, no ale potem zostaje pobojowisko, a więc tylko nienawiść, ślepy fanatyzm, obelgi.

    Polubienie

   • Pewnie ma Pani rację, religijni, poszukujący i zagubieni to najłatwiejszy łup fałszywych proroków i sekt. Co do statystyk, nie orientuję się, ale wiem, że bardzo nażekali na księdza Skwarczyńskiego – ponoć to jego robota, ze jednak u nas w Polsce ta sekta tak się nie rozprzestrzeniła. Tak przynajmniej mówili na profilu niejakiego Dezso Farkasa – po tym jak wstawił filmik z Ks. Skwarczyńskim, zwolennicy MBM zaczęli go przed nim ostrzegać. Wiele w tym zasługi WOWITa

    Polubienie

 20. „W ostatniej chwili udało mi się rozpoznać ich zło.” Jakież to zło? Przedstaw swój niezbity dowód? Doprecyzuj.

  „tylko nienawiść, ślepy fanatyzm, obelgi” Ktoś kto rozumie treść tych orędzi nie może jednocześnie rzucać nienawistnych obelg. Oznaczałoby to, że jedynie jest to ślepa fascynacja, bez wiary, bez zrozumienia. Zapewne są ludzie, którzy wierzą w orędzia i to (rzucanie obelgami itp) robią, ale to tak jak i są niewierni księża, co nie świadczy o ogóle.

  „Mam wrażenie, że orędzia te paradoksalnie najbardziej wciągają ludzi najbardziej religijnych.” Wcale nie paradoksalnie.

  Polubienie

  • „Mały róg’, oszust, współpracownik Antychrysta – czy to są może komplementy pod adresem Papieża Franciszka? Jak dla mnie to obelgi. A ich autor strasznie nienawidzi tego Papieża. Ponoć nienawiśc nie pochodzi od Boga – tak pisze MBM. Ciekawe…

   Polubienie

   • znam dobrze orędzia, chociaż to marna zasługa 😦 rale dzięki temu znam najbardziej mocne określenie papieża Franciszka, jest to wyraz szaleńczej nienawiści do Ojca Świętego:

    Uważajcie na to oszustwo. Nie pozwólcie zatracić się waszym duszom w ten sposób. Proście o łaski rozeznania, abyście zobaczyli kim naprawdę jest fałszywy prorok. Demonem z głębi piekielnych, posłanym aby wprowadzić w was zamieszanie. Bądźcie wdzięczni, że jesteście jego celem. Ponieważ przez wasze oddanie Mnie będziecie poddani ostatecznemu testowi. Testowi waszej wiary. Nigdy więcej nie będziecie musieli przechodzić takiej próby. Więc bądźcie przygotowani. Zwróćcie się do Mnie, wszyscy Moi wyświęceni słudzy, zanim nie jest za późno.

    Polubienie

  • Powiem tylko tak: namawianie do nienawiści i nazywania papieża demonem to dla mnie czyste zło bez najmniejszej domieszki dobra. Będę ostrzegać przed nimi, a co do dowodów, jak zniszczyły moje życie, to tutaj nie jest miejsce na psychiczny ekshibicjonizm.

   Polubienie

  • proszę Pana, rozumiem ludzi, którzy wierzą w orędzia, ja wierzyłam trzy lata z hakiem, od samego początku. Szanuje Pana wypowiedzi, nic więcej szczegółowego nie mogę powiedzieć, jednak naprawdę chcę ostrzec. Podkreślam, szanuję oponentów, cóż napisałam mocne słowa, ale będę próbować złagodzić język, chodziło mi o te części orędzi, które obrażają papieża, najgorsze jest to, że reszta jest super, i hipnotyzuje dobrem, pięknem, wiarą, a dlaczego stałam za orędziami murem przez 37 miesięcy? BO MNIE ZACHWYCIŁY. A potem pięknie zaprowadziły w największy koszmar w moim życiu. powiem tylko tak i tylko mogę powiedzieć to: zniewolenie, dręczenie przez złe duchy, cierpienie nie do wytrzymania. To owoce.

   Polubienie

  • Ostatnie cytaty z grupy Seventy o Papieżu Franciszku:
   „I am impressed that all the MDM followers NOT ONE person has attempted to get close to the imposter and smash his face in.”

   „I just watched FOR GREATER GLORY, and man I just wanna smash his face in with a big rock, in public too, I’m prepared to be arrested, it’s for greater glory. „…

   Na oficjalnej stronie Jesus to Mankind modlono się nawet o śmierć dla Papieża. Może Pan nie chce widzieć niektórych rzeczy

   Polubienie

  • Zapewniam, że są osoby takie jak ja/który wierzyłem w orędzia MBM przez ponad 10 m-cy/ przeciwnik tychże orędzi i nie ma we mnie nienawiści. Nienawiść pojawia się z czasem u osób wierzących Mari. Te orędzia w subtelny i niezauważalny sposób przejmują kontrolę nad człowiekiem jego umysłem, ciałem i duszą. Bardzo przestrzegam przed nawet ich czytaniem. Można w nich wiele znależć fałszywych stwierdzeń, niezgodnych z Pismem Św. i nauką Kościoła: np. kto nie przyjmuje słowa zawartego w tych orędziach już jest potępiony/za życia/, albo odmawianie nabożeństwa przez 7 dni nazywane jest nowenną, inny przykład postu to jeden posiłek do syta i rano oraz wieczorem chleb z wodą. Takich przykładów można wyciągnąć wiecej, pomijam pieczęć, która jest rotą przysięgi nie wiadomo komu. Najważniejszy fałsz to to, że papież Franciszek jest fałszym prorokiem. Mogła podać, że jest fałszywym papieżem, ale nie fałszywym prorokiem. Jeszcze raz ostrzegam przed nimi.

   Polubienie

   • Już wielu takich spotkałam. Zazwyczaj biorę poprawkę na to, że ci, którzy twierdzą, że szukają prawdy tak na prawdę szukają potwierdzenia, że MBM jest rzeczywiścei ‚prorokiem’ . Jak Dominikanie z Centrum Walki z Sektami gdzieś zauwazyli (nie pamiętam nazwiska tego kapłana) – zazwyczaj operują oni na zasadzie emocjonalnego zaangażowania w orędiza, i argumenty logiczne na niewiele się zdają.

    Polubienie

   • Wydaje się, że uznaliby niektórzy Franciszka antypapieżem dopiero, gdyby sam to ogłosił.

    A innym wystarczy, że jakaś kobieta puściła coś w internet i gotowi są całe zycie oprzeć najprawdopodobniej na najgłupszych prywatnych objawieniach jakie do tej pory się pojawiły. Ta sama kobieta – lub Jezus jak twierdzi, nazwała Kadafiego ‚Moim Synem’. Niedawno odkryto ukryte komnaty w których ten zbrodniaż gwałcił młode kobiety.
    A wkład fałszywego księdza ‚Marie Paul’ z sekty Małego Kamyka ten sam Jezus uznał za ‚ważny’.

    Polubienie

 21. Przez przypadek wycięłam komentarz pana Janusza ‚Mądregonaczej’. Co do wolności słowa, proszę żalu nie mieć do mnie – jestem w paru miejscach zbanowana na stronach prowadzonych przez zwolenników MBM więc nie sądzę aby to była jakaś wielka niesprawiedliwość.

  Ale przytoczę niektóre fragmenty.

  „Uwaga, teraz nienawistna odpowiedź:
  Argumenty?. Najpoważniejszym nadal pozostaje zarzut, jakoby pełne były orędzia nienawiści do papieża, zakładając, że jest „OK”,a papież nie może być antypapieżem. I najlepiej czepić się słówek, że papież to nie antypapież, bo papież to papież, a antypapież to antypapież. „Jezus nie nazwałby papieża fałszywym prorokiem”, czy jakoś tak.”

  Proszę pana, pani Mary Carberry to nie jest Jezus.Czy Jezus by kłamał – w 2012 roku 19 sierpnia ta pani (czy jak Pan woli Jezus) pisał(a), że fałszywy prorok jest już w Watykanie, Kardynał Bergolgio był wtedy w Argentynie.

  Mogę dalej brąć w temat ale no cóż, pisze pan tak logicznie jak w tej wypowiedzi powyżej. Ale no cóż, pani Mary Carberry zaleca swoim zwolennikom niemyślenie, i to chyba działa.

  „Wydaje się, że uznaliby niektórzy Franciszka antypapieżem dopiero, gdyby sam to ogłosił. Obawiam się, że to się nie stanie.”

  A niektórym się wydaje, że wystarczy, że ktoś w internecie ogłosi coś takiego i że są to słowa od samego Boga. A ja jestem Napoleonem.

  To tak jakby argumentem przeciw sedewakantyzmowi było potepienie go przez papieża. A dla niektórych wedle zasady posłuszeństwa- jest to decydujący argument.

  Właśnie tak. Kościół to nie demokracja, jeśli Pan nie zauważył.

  Polubienie

  • ” jestem w paru miejscach zbanowana na stronach prowadzonych przez zwolenników MBM więc nie sądzę aby to była jakaś wielka niesprawiedliwość.” Skoro inni to robią, to czemu nie ja? No nie wiem…
   A tym bardziej, że akurat ja nikogo nie miałem okazji banować.

   „A niektórym się wydaje, że wystarczy, że ktoś w internecie ogłosi coś takiego” Aż się różaniec w kieszeni rozwija… Toć pisałem, że do wiary w te orędzia m.in. skłania ocena stanu KK, którą to ocenę wyrobiłem sobie nie poznawszy wcześniej orędzi. Podkreślę też, bo widzę, że to konieczne: nie napisałem nigdzie, że Franciszek jest fałszywym prorokiem. Poprzednia (na wpół ocenzurowana) wypowiedź to jedynie założenia na podstawie których chciałem przekazać, że troszkę średnio logiczne są niektóre z przytaczanych argumentów.

   „Właśnie tak. Kościół to nie demokracja, jeśli Pan nie zauważył.” Proszę podać, gdzie powiedziałem cokolwiek o głosowaniu czy woli większości etc..
   Ten cytat (będąc odpowiedzią na „To tak jakby argumentem przeciw sedewakantyzmowi było potepienie go przez papieża. „) brzmi jak zaklinanie rzeczywistości.

   Polubienie

   • Panie Januszu do wiary w te orędzia na pewno nie skłania ocena stanu kk. Jest tak delikatna nitka w nich łącząca kłamstwo z prawdą, że katolik bardzo wierzący nie jest w stanie rozróżnić. Czytając te orędzia otrzymuje Pan przekaz podprogowy, a być może zawierają inne diabelstwa nie rozpoznawalne przez naszą świadomość. To są najbardziej demoniczne orędzia ze wszystkich znanych mi fałszywych.

    Polubienie

 22. Dobrze, że można się swobodnie wymienić obiekcjami. Przecież byłoby nie po katolicku, gdyby ktoś nie daj Bóg cenzurował wypowiedzi.

  Polubienie

  • Po katolicku to byłoby według tych zasad:

   Jeśli ktoś przychodzi do was i tej nauki nie przynosi, nie przyjmujcie go do domu i nie pozdrawiajcie go. 2 J 1, 10

   Jest bowiem wielu krnąbrnych, gadatliwych i zwodzicieli, zwłaszcza wśród obrzezanych: trzeba im zamknąć usta, gdyż całe domy skłócają, nauczając, czego nie należy, dla nędznego zysku. Tt 1. 10-11

   Proszę was jeszcze, bracia, strzeżcie się tych, którzy wzniecają spory i zgorszenia przeciw nauce, którą otrzymaliście. Strońcie od nich! Tacy bowiem ludzie nie Chrystusowi służą, ale własnemu brzuchowi, a pięknymi i pochlebnymi słowami uwodzą serca prostaczków.
   Rz 16, 17-18
   `
   Gdy brat twój zgrzeszy , idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa. Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik! Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co zwiążecie na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążecie na ziemi, będzie rozwiązane w niebie. Mt 18, 15-18

   Polubienie

 23. „Panie Januszu do wiary w te orędzia na pewno nie skłania ocena stanu kk.”
  No, nie wątpie, że Pańska ocena nie skłania. Moja jest natomiast inna i jak najbardziej skłania.

  Polubienie

 24. Temu ksiedzu podziekujemy. Nie to ze nie ma racji, bo nie wiadomo, tylko jak zwykle argumenty po prostu smieszne. Jesli by sie go posluchac, to Św. Jan Apostoł tez mial wizje szatanskie bo Apokalipsa opowiada o falszywym proroku…

  Polubienie

  • Bardzo merytoryczna wypowiedź, trudno się do niej odnieść 😉 No może tylko tyle, że jeśli napiszę jakieś bzdury, wspomnę ‚fałszywego proroka’ nazwę to orędziem od Boga to według twego rozumowania trzeba będzie to od razu uznać za ‚objawienie’
   A pani Mary Carberry już podziękujemy – jest już OFICJALNIE POTĘPIENA przez Kościoł.

   Polubienie

   • Nie obracaj kota ogonem 🙂 Chodzi o argumenty dawane przez tego ksiedza, a nie moje. Co do OFICJALNEGO POTĘPIENIA – jaki kościół masz na mysli? […]

    Polubienie

   • Chodzi o Kościól Katolicki – więc nie ten do którego należy MBM i jej zwolennicy.

    Proszę nie pisać bzdur o Papieżu, chyba że masz na to jakieś dowody – wydalony to może on jest z sekty Marii z Irlandii, a jeśli tak jest no to cóż, zaszczyt to żaden! I nie po nazwisku bo do szkoły to razem nie chodziliście. Jak masz ochotę to pisz o Marysi Carberry po imieniu. Jest w końcu nikim, – zwykłą bizneswoman która najwidoczniej zbankrutowała i popadła w długi a teraz dorabia pisząc ‚orędzia’.

    MBM jest oficjalnie potępiona przez Kościół od dnia 16 marca gdy Arcybiskup Dublina wydał opinię na temat jej orędzi – opinia jest negatywna
    Jego opinia jest wiążąca dla całego Kościoła Katolickiego bo tak stanowią procedury Watykanu – opinia Ordynariusza rzekomego wizjonera jest wiążąca dla nas w Polsce także – na szczęście! Nasi biskupi nie będą musieli się trudzić i wydawać własną opinię.
    I taka ciekawostka http://www.rp.pl/artykul/247989.html

    Benedykt XVI zamierza zaopatrzyć biskupów w nowy poradnik, jak traktować licznie pojawiające się cuda: płaczące bądź krwawiące rzeźby i obrazy, widzenia i przesłania Jezusa i Maryi, stygmaty itd. Poradnik, przygotowany przez Kongregację Nauki Wiary, będzie zawierał kryteria pozwalające na odróżnienie cudów prawdziwych od fałszywych.

    – Mamy do czynienia z całą chmarą objawień, nie tylko w Ameryce Południowej, ale również w Europie. Racjonalistyczny Joseph Ratzinger zawsze był na to bardzo wyczulony, jeszcze jako szef Kongregacji Nauki Wiary wydał w tej sprawie szereg dokumentów – mówi „Rz” religioznawca prof. Zbigniew Mikołejko.

    Papież jest zaniepokojony również tym, że nawiedzeni często otwarcie występują przeciwko władzom kościelnym. Przykładem może być strona internetowa Our Lady of the Eucharist poświęcona nawiedzonej Marisie Rossi z Rzymu. Wsparł ją biskup Claudio Gatti, który został wkrótce potem wykluczony z szeregów kleru przez Jana Pawła II. Wciąż jednak występuje jako biskup i głosi, że został „wyświęcony przez Boga”. W liście do Benedykta XVI napisał ostatnio, że jego wykluczenie jest elementem „diabolicznego spisku” w łonie Kościoła. Dzięki objawieniom Marisy Rossi poznał niecne zamiary spiskowców i chciał je udaremnić, ale wróg był szybszy.

    Zgodnie z nowymi zasadami, przedstawionymi na stronie internetowej Petrus, jeżeli w jakiejś diecezji pojawi się osoba głosząca objawienie, biskup powoła specjalną komisję, składającą się z teologów, księży oraz psychiatrów i psychologów. Do momentu zakończenia pracy komisji głosiciel cudu będzie zobowiązany do milczenia na jego temat. Jeśli złamie ten nakaz, będzie to automatycznie oznaczało, że cud jest fałszywy. Psychiatrzy (w tym ateiści) przebadają następnie daną osobę pod kątem zdrowia psychicznego, a członkowie komisji przyjrzą się jej przeszłości i sprawdzą, czy nie sfabrykowała dowodów objawienia. Będą też sprawdzać, czy nawiedzony nie czerpie korzyści finansowych ze swoich objawień. – To rygoryzm, który w kwestii procedur zaczyna przypominać rygoryzm naukowy. Cóż, współczesne społeczeństwa oczekują potwierdzania wiarygodności wszystkiego, co się głosi, i Kościół też ulega tej presji – komentuje prof. Mikołejko.

    Po przeprowadzeniu wszystkich procedur komisja orzeknie, czy objawienie nie jest sprzeczne z nauczaniem Kościoła. Na koniec nawiedzony spotka się z demonologiem, który sprawdzi, czy za objawieniami nie kryje się szatan pragnący sprowadzić wiernych na manowce.

    Kongregacja Nauki Wiary:

    Polubienie

 25. yehuditt Czerwiec 1, 2014 o 10:32 pm
  „No tak, Jezus przecież zmienił się przez te 2000 lat – …” – Drogi Bracie /Siostro?/. Jezus ten sam, na wieki! Rozmiem ironię ale chyba ona jest „Panu Bogu w okno” a nie do mnie! Tylko my czyli Kościół, zmieniliśmy się w tym co dobre mianowicie na złe albo przeciwnie: nie zmieniliśmy się w tym co złe, na dobre oczywiście. Panu Jezusowi zaś chodziło o coś przeciwnego: o zmianę złych postaw, o utrwalenie i rozwiniecie dobrych. Pozdrawiam w Panu!

  Polubienie

  • Jeśli Jezus jest ten sam na wieki no to skoro powiedział, że bramy piekieł nie przemogą jego Kościoła więc raczej nie zmienił zdania – jak twierdzi oszustka Mary Carberry

   Polubienie

  • Jeśli Jezus jest ten sam na wieki no to skoro powiedział, że bramy piekieł nie przemogą jego Kościoła więc raczej nie zmienił zdania – jak twierdzi oszustka Mary Carberry

   Polubienie

 26. Moja przygoda z Bogiem zaczela sie od mojej pomylki,wielkiej pomylki.Pewne wiadomosci od tzw.Marii Bozego milosierdzia znalazly mnie same podczas poszukiwan w google wogóle nie na tematy religijne.Interesowalo mnie wszystko tylko nie wiara.Jednak kliknelam to i zaczelam czytac.Uznalam za ciekawe gdyz wiele przepowiadaly z przyszlosci i mówily duzo o milosci od Boga o apokalipsie ciekawa bylam jak to bedzie choc wmawialam sobie,ze to nie z ciekawosci.Przestalam je czytac i zapomnialam o nich jednak za jakis czas znów pomyslalam cikawe co tam pisza.Pragne zauwazyc,ze to ciekawosc i chec poznania nowinek ze swiata z ,,pierwszej”reki mna kierowaly.Zaczelam je czytac codziennie Moje poznanie ,,Boga,,zwiekszalo sie lecz to bylo bledne poznanie bazowane na wiadomosciach nie na Katechizmie Kosciola Katolickiego w którym mamy o posluszenstwie Kosciolowi jak Chrystusowigdyz w nim jest Duch Swiety lecz wtedy wierzylam tym wiadomoscia.
  Nowy swiat zaczal sie otwierac przedemna,swiat duchowy nieznany mi dotad.Prawdy ukryte przed zwyklymi zjadaczami chleba typu illuminati badz jakie to zle zbnaki saukryte w mas mediach bajkach filmach grach itd.Wciagalo mnie to bardziej i choc wmawialam sobie,ze to nie dla nowinek to czytam tylko z milosci do Boga to oklamywalam sama siebie.Potwierdzenia tych nowinek o swiadomosci podprogowej i masonerii czy Iluminati szukalam na innych stronach internetowych jak you-tube.Utwierdzalo mnie to w przekonaniu iz sa one prawdziwe.Zaczelam czesciej chodzic do kosciola stalam sie religijna duzo sie modlilam az za duzo lecz myslalam,ze to tak ma byc skoro trzeba uratowac wiele zblakanych dusz a ja mam ten przywilej.Zaczelam brac aktywny udzial w zyciu Kosciola i grupy zwiazanej z Nim haryzmatycznej.Myslalam,ze jestem wybrana przez Boga do czegos wiecej by byc swieta i do tego dazylam.Po czasie zrozumialam,ze robie to ze zlych powodów pierwszym motywem nie bylo posluszenstwo kosciolowi a strch przed koncem swiata.Dziwne rzeczy zaczely sie dziac w moim zyciu np.czulam jak po odmówieniu modlitw podanych przez ta pania cos podeszlo do mojej sofy i zatrzymalo sie z okropnym smrodem bardzo intensywnym siarki.Po jakims czasie smród ustal.Wtedy piszac na fejsie z grupa ludzi idaca za ta pania stwierdzilam,ze to szatan przyszedl zobaczyc czemu traci do tej pory swoja sluge czyli mnie bo wg. mnie to ja sie nawrócilam przeciez chodze do koscila modle sie zaczelam czytac Pismo Swiete i tyle juz wiem od Jezusa i Maryji.Nie zauwazylam jednak najwazniejszej czeci,ze nie bylam wierna Papiezowi Franciszkowi czyli glowie Kosciola.Wiadomosci bezposrednio nie mówily by go nie sluchac lecz tak kierowaly umyslem czytelinika by do tych wniosków niby samemu dojsc.Wiele wiecej razy spostrzeglam jakby manipulacje w tych wiadomosciach takie tlumaczenie sie z czegos co nie poszlo po mysli lub prowadzenie zawilymi tekstami do wniosków narzucanych w pózniejszych tekstach.Odkrycie innych faktów o duchowej wojnie o niedoskonalosci Kosciola w duszpasterstwie i takie niedowiarstwo w ich prawdomównosc i to,ze przez nich dziala Duch Swiety sprawialy niechec do papierza i ukrywanie sie ze swoimi przemysleniami przed spowiednikiem w efekcie wspólne modlenie sie modlitwami od tej pani z uczuciem robienia tego za plecami Kosciola.Na fejsowej stronie milosników Marji z Irlandii wstawiano zdjecia oczerniajace papierza i niby fakty poswiadczajace o prawdziwosci przekazów.Po pewnym czasie dazenia do ,,swietosci,, spotkalam dziwnego czlowieka którego wzielam za aniola gdyz dziwnie do mnie rozmawial o zyciu pytajac tylko o wskazanie kierunek i widzialam jego nadludzka sile lecz nie myslalam,ze to upadly aniol.Zaczelam sie zastanawiac dlaczego mnie Jezus wybral bym byla jednym z jego wykonawców ostatniej Jego woli na ziemi przed jego powtórnym przyjsciem.Wiecej osób na fejsie tez mialo takie samo pytanie w glowie.Kazdy jednak do konca nie wiedzial czy sa to prawdziwe wiadomosci.W miare uczeszczania na grupe charyzmatyczna przezycia duchowe siekulumowaly sie.Wiadomosci byly tak ulozone,ze bylam swiadoma ataków szatana na mnie lecz pod pretekstem tego,ze sluze samemu Bogu i Maryji w tych wiadomosciach to szatan mnie bedzie bardziej atakowal a nie dla tego,ze te wiadomosci mnie do szatana przyblizaja i zacieraly sie granice pomiedzy doznaniami od Trójcy i Maryji a tymi od zlego ducha.Oczywiscie w glebi myslalam dzieki jakimkolwiek doznamniom jestem blizej Boga jestem kims wyjatkowym wybrancem Jezusa.Bylo to pycha wtedy jednak wszystko widzialam odwrotnie.Zaczelam mówic o wszystkim w spowiedzi i ksiadz mówil mi bym nie wierzyla tym wiadomoscia ja jednak myslalam ,ze moze on sie myli.I szatan wygrywal wlasnie tym stwierdzeniem:,, a moze,,lub,, a co jesli to prawda,,i przez to trzymal mnie w niewoli.Bylam w slepej uliczce.Wiadomosci robily sie coraz bardziej zagmatfane i powtarzalne przewidywalne i nie spelnialy sie pewne przepowiednie a potem milosnicy tlumaczyli to po swojemu usprawiedliwiajac w jakikolwiek sposób.Byli jednak ludzie,którzy zaczeli sie zastanawiac,ze cos jest nie tak z tymi wiadomosciami.Uzywanie zakazanego znaku przez kosciól na tzw.pieczeci slowa innej modlitwy w tejze pieczeci,Bóg by nie kopiowal i wiele innych.Czulam jak one najpierw przygotowuja mnie prowadza mnie do jakiejs mysli a potem buch taka wiadomosc na która juz wczesniej mnie przygotowaywaly drobnymi stwierdzeniami.Myslalam ale jak by to byl Jezus nie czula bym sie manipulowana w te konkluzje jakie mi tu podaja.Na poczatku pisali,ze te wiadomosci potrwaja to kilka miesiecy a potem po kilku latach to zniknelo gdyz ktos to zauwazyl z ksiezy i w argumentach przedstawil ja tez to pamietalam.Minelo juz 3 lata jak bylam w to zaangazowana juz czynnie.W kosciele zaczelam sie czuc slabo zawroty glowy prawie do omdlenia i pytanie czy to od Boga czy od zlego.Oczywiscie uznalam to za laske a nie za znak alarmowy.Znalazlam kogos do modlenia sie w grupie podawanymi modlitwami,zaczelam rozdawac ulotki.Wyszly medaliki i tu tez bubel bo ze znaczkiem zastrzezenia praw autorskich(wiec wiadomo robia to dla kasy)debata na ten temat na fejsie lecz zawsze ktos przekonywal o prawdziwosci tych przekazów ja tez wiele razy tak przekonywalam,bo one mna jakby zawladnely moim zyciem.Jednak caly czas czulam sie jakbym to robila za plecami Kosciola,rozmyslalam czemu nie mam ufac ksiedzom oni maja wieksza wiedze o sprawach duchowych niz ja i oni mi dobrze doradza czemu mam ufac a czemu nie.Mialam taki czas gdzie w nocy o okolo 3 co noc zawsze cos mnie budzilo strach niepokój uczucie ze cos przyszlo do pokoju jakis duch i nie moglam zasnac choc ze zmeczenia oczy same sie zamykaly to zlo mnie budzilo i tak co chwile do rana.Po miesiacu bylam wykonczona slyszalam o twierdzeniu,ze niby dusze czysciowe o tej godzinie przychodzalecz by prosic o modlitwe za nie teraz juz wiem ze to zle duchy o tej godzinie sa tak jakby spuszczane z lancuchów.Z aczelam myslec o poszukaniu pomocy u egzorcysty myslalam,ze poniewaz jestem zolniezem Jezusa przez te wiadomosci to i zly mnie atakuje a nie przyszlo mi do glowy ze to przez nie mnie to spotyka.Na internecie poszukalam poszukalam takiej stronki i napisalam maila.Przyszla odpowiedz bym sie skontaktowala z Ksiedzem egzorcysta o modlitwe uwolnienia.I tak zrobilam.Nie bylam jednak przekonana czy powinnam do niego pójsc i czy mi pomoze bo nie bylam jeszcze za papierzem co rzutowalo na reszte Kosciola.Mimo wszystko jednak umówilam sie na wizyte.Bylam troche przed czasem i poszlam pomodlic sie kolo figurki Maryji obok domu ksiedza.I opanowal mnie strach i rece zaczely mi sie trzasc.W glowie mysli nie nie nie idz tam.Jakas zlosc wiele innych mysli a jak on ci cos zrobi nie znasz go kto to itd.Cala roztrzesiona i w wielkich obawach zadzwonilam do drzwi i zobaczylam ksiedza,który powiedzial,ze jestem troche wczesnie a u mnie w glowie widzisz on cie tu nie chce,lecz weszlam.Na modlitwie wyszlo szydlo z worka.I po wielu wizytach u tegoz ksiedza zaczelo sie wyjasniac o co chodzi z tymi wiadomosciami.zly duch zaczal mna rzycac buntowac sie zwlaszcza gdy byla mowa o tych wiadomosciach.Nawet jesli wiadomosci takie nawróca cie nie znaczy to,ze sa od Boga,gdy choc jedna wiadomosc sie nie spelni to trzeba uznac,ze calosc jest od zlego Bóg jest nieomylny.Byla wiadomosc niespelniona,która mi utkwila w pamieci o Maryji co miala w wiosne przyjsc pod imieniem jakim ja tam wolali i nie przyszla.Zaciemnieni ludzie jednak jej wiadomosciami zawsze znajduja wyjasnienie podobnie jak ja wtedy.Poznalam odpowiedz na moje pytanie czemu mnie Pan wybral na swojego zolnieza poprzez te wiadomosci jak wczesniej myslalam.Poniewaz juz szatan mial do mnie dostep poprzez demony we mnie pokoleniowe i przez to mial latwiejszy dostep do mnie.Wszystko zaczelam widziec w prawdziwym swietle a nie przekreconym jak przez te wizjonerke.Zrozumialam,ze Jezusa trzeba szukac w Kosciele nie poza nim i tylko tam mozna Go znalezc.Bóg zechcial mnie uwolnic o tych demonów z tych wiadomosci a to swiadectwo napisalam ku chwale Boga w Trójcy Jedynemu w Niebie i obecnego na ziemi w Kosciele Katolickim i ku przestrodze dla innych.Papiez Franciszek jest papiezem milosierdzia a szatan próbuje go zniszczyc na wszelki mozliwy sposób.Najwazniejsza nauka Chrystusa to byc poslusznym az do smierci Ojcu a dla nas oznacza to byc poslusznym Kosciolowi Chrystusa.I jak to Swieci czynili i mówili nawet ci przesladowani przez kosciól nigdy sie mu nie sprzeciwili i poza jego murami nie pracowali dla Pana.Mówili,ze za dnia jak Kosciól powie,ze jest noc to my wierzymy,ze jest noc a nie dzien.Wiec jak jest ustanowiony Papiez Franciszek glowa Kosciola to jest to Prawda a wszelki odwody nas od posluszenstwa i oczernianie ksiezy sa od szatana chocby z najszczerszymi intencjami.

  Polubione przez 1 osoba

 27. Pingback: Mocne Świadectwo Byłej Zwolenniczki Marii Bożego Miłosierdzia | Maria Bożego Miłosierdzia - Uwaga: Sekta!

 28. Kazdy wyraza swoja opinie na temat Oredzi Prywatnych roznych osob.Ale nikt sie nie zastanawia,ze nadeszly CZASY OSTATECZNE i P.Bog chcac ratowac dusze ludzkie,daje wlasnie oredzia ludziom prywatnym,ale jak Oni uwierza w prywatne,jak nawet nie chca uwierzyc w Oredzia z Fatymy,Lourds,Medjiugorje i innych.Nawet w kosciolach ksieza i biskupi nie wspominaja na kazaniach w kosciolach, ktore zostaly uznanae przez kosciol.Zaczelo sie oczyszczanie na Ziemi,a tymi znakami sa tsunami,trzesienia ziemi ,zmiana pogody ,suss,gradobicie,ataki muzulmanow i wiele innych .Ludzie obudzcie sie i proscie Ducha Sw.o przebudzenie,Bo niedlugo zastana Was ,,3 Dni Ciemnosci”.o tym pisze o.Pio

  Polubienie

  • Nadeszły? Dobre sobie, czy czyta Pani Pismo Św.? Czasy ostateczne to trwają od zarania Chrześcijaństwa. Każdy Chrześcijanin powinien być gotów stanąć przed Panem w każdym momencie, bo nie znamy ani dnia ani godziny, czyż nie tak? A skoro tak jest, to trzeba wystrzegać się zła – w tym fałszywych orędzi, które odciągają ludzi od prawdziwej pobożności i od jedności z Kościołem. Wysyp fałszywych proroków takich jak Irlandka to także znak czasu, Mt 24, 24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. Oto wam przepowiedziałem. Jeśli więc wam powiedzą: „Oto jest na pustyni”, nie chodźcie tam!; „Oto wewnątrz domu”, nie wierzcie! 27

   To powinna sobie pani wziąć do serca i obudzić się sama.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s