‚Ostrzeżenie’ wg. MBM – HISTORIA

Zebrał: David Moorcroft

Anonimowa wizjonerka który nazywa siebie „Marią Bożego Miłosierdzia” opublikowała następujące „proroctwa” o Ostrzeżeniu = Oczyszczaniu = Oświeceniu Sumień:

WSTĘP: 16 grudnia 2011:  „Jesteś prawdziwym prorokiem czasów ostatecznych kierowanym przez Niebiosa, aby pomóc nawrócić świat. Pomoc zostanie wysłana szybko.”

28 stycznia 2011: „…..Ostrzeżenie, Oświecenie Sumień, które jest dane ludzkości, aby pomóc przygotować je odpowiednio na Moje Drugie Przyjście.”

02 lutego 2011: „To z powodu tej częsci Pisma Św  (piece of Scripture), przetrwają oni Ostrzeżenie”. (Herezja! to ‚orędzie’ twierdzi, że  jest Pismem Świętym.)

03 marca 2011: „Godziny są odmierzane TERAZ.” [do ‚Ostrzeżenia’].

16 kwietnia 2011: „Moja ukochana córko, czas na ostrzeżenie jest już blisko, a stanie się to szybko, w mgnieniu oka.”

24 kwietnia 2011: „Ten rok jest ważny, ponieważ wyznacza początek nowej ery oświecenia, ktore ma rozpocząc się wkrótce na świecie.”

21 maja 2011: „Moja miłość, po tym jak akt Odkupienia [tj,. Ostrzeżenie] będzie miała miejsce, zaleje twoją duszę.” (Herezja! „Akt Odkupienia” czyli śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa, miał miejsce się 2000 lat temu.)

31 maja 2011: „Proroctwa podane w Garabandal  teraz staną się rzeczywistością Przygotuj się na to wydarzenie [Ostrzeżenie] bo macie TYLKO KILKA MIESIĘCY  na przygotowanie waszych dusz.”

1 lipca 2011: „Jeśli powiem miesięcy [do Ostrzeżenie], może to być w każdej chwili w ciągu roku.” (Zobacz orędzie 31 maja powyżej.)

20 lipca 2011: „… Czasu jest mało, teraz wszystko wydarzy się szybko. Ostrzeżenie jest już blisko, więc nie ma zbyt wiele czasu, aby modlić się za te biedne zatracone (lost) dusze, które zostaną utracone (lost)”

(Oczywisty komentarz: jeśli te dusze zostaną utracone, modlitwa im nie może pomóc.)

28 sierpnia 2011: „Czas jest krótki,  teraz Ostrzeżenie jest prawie nad nami (The Warning is almost upon Us).”. (Dlaczego Jezus powiedział „nad nami„?)

09 września 2011: „To, Moja córko, zostało przepowiedziane, jako tylko jedna z oznak tego czego ludzkość doświadczy w 2011 – ROKU OCZYSZCZENIA

(Czyli Ostrzeżenia, jak wyjaśnia następne ‚orędzie’:)

03 październik 2011: „To [Ostrzezenie] JEST OCZYSZCZANIEM o którym mówiłem”.

26 października 2011: „Skoro Ostrzeżenie jest już prawie nad świetem, prawda  w końcu nareszcie (finally at last) będzie znana wszystkim moim zwolennikom.” (Dlaczego nie „w końcu, nareszcie,  na prawdę”?)

16 listopada 2011: „Przygotowania są zakończone.”

24 listopada 2011: „Prawda [Ostrzeżenie] będzie teraz ujawniona … Powstańcie wszyscy i oczekuje z radością mojego przybycia.”

27 listopada 2011: „Czas na Ostrzeżenie jest już prawie tu i musisz uzbroić się w cierpliwość.”

04 stycznia 2012: „Przygotowania są zakończone, ale potrzebuję więcej modlitwy za tych, którzy umrą w nieszczęsną śmiercią w stanie grzechu śmiertelnego podczas Ostrzeżenia.”

(Dla tych czytelników, którzy nie przerobili tego na lekcjach katechezy:. Dusze, które umierają w stanie grzechu śmiertelnego idą do piekła natychmiast. Modlitwy nie mogą im pomóc.)

09 stycznia 2012: „Ludzkość musi zaakceptować, że czas tego wielkiego wydarzenia [Ostrzeżenie] jest prawie nad nimi.”

23 stycznia 2012: „Mój czas jest prawie tu i teraz … idź i zrób wszystko, o co cię prosiłem bo jest mało czasu.”

04 lutego 2012: „Końcowe etapy oczyszczania [Ostrzeżenie] zaczynają się.”

16 lutego 2012: „.. Mój czas przyjścia jest blisko, więc nie będzie wystarczająco dużo czasu, aby zbawić wszystkie dusze”

I tak dalej…

A jak można ocenić inteligencję autora tego ‚orędzia’? –

20 października 2012: „Moja najmilsza córko,  przepowiedziana Księga Życia zawiera nazwiska wszystkich osób, które zostaną zbawione … Jednakże, z powodu Mojego wielkiego Miłosierdzia, więcej dusz zostanie zbawionych z powodu Ostrzeżenia”

Tłumaczenie własne.

Źródło The Warning – HISTORY 

2 uwagi do wpisu “‚Ostrzeżenie’ wg. MBM – HISTORIA

 1. Swego czasu zaczytywałem się w tych orędziach, należałem nawet do grupy poświęconej temu tematowi. Patrząc na to wszystko przez pryzmat czasu, dochodzę do jasnego wniosku, że w tych przekazach Boga nie ma. Te przekazy często trafiają w czuły punkt u człowieka, co sprawia, że wydają się atrakcyjne i łatwo w nie uwierzyć. Problem zaczyna się trochę później. Orędzia MDM rodzą niepokój i zamęt, kompletny brak zaufania Bogu, pomimo, że do zaufania nawołują. Człowiek czytając je, musi borykać się z wieloma wątpliwościami i niedopowiedzeniami, co oczywiście działa na niekorzyść przekazów. Najgorsza jest chyba jednak monotematyczność tych wiadomości. Poważnie, szycie na siłę, gadka ciągle o tym samym od kilku lat, nic się nie zmienia poza kilkoma elementami. Tak mój Bóg nie przemawia. Pomijam już potworne błędy językowe, których na tej stronie dosyć opublikowano. W grupie poświęconej orędziom momentami aż kipiało od jadu i niezgody. Chyba nie o takich owocach mówił Zbawiciel. Ale zaraz padnie kontrargument, że skoro oni są w prawdzie to szatan ich atakuje najbardziej, stąd te kłótnie.
  MDM zachęca w orędziach do tworzenia grup modlitewnych. To bardzo groźne, bo takie coś tworzy hermetyczną społeczność, która coraz bardziej brnie w kłamstwie i nie dopuszcza do siebie żadnych prawd. Nie jestem znawcą tego tematu, ale to chyba zachowanie typowe dla sekty. Na Papieżu Franciszku wiesza się psy regularnie i systematycznie. Zero szacunku dla Jego osoby.
  Myślę jednak, że klęska tych przekazów już się zaczęła (a przynajmniej taką mam nadzieję).
  Do odrzucenia tych orędzi powinna zresztą wystarczyć decyzja Biskupa opublikowana na stronie Archidiecezji dublińskiej.
  Wszystkim wam życzę Bożego Błogosławieństwa i prowadzenia Ducha Świętego.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s