Maria Bożego Miłosierdzia Zamyka Oficjalną Stronę Internetową „Ostrzeżenie Drugie Przyjście”

Cztery lata po otwarciu swojej strony internetowej – WarningSecondComing.com – katolicka „wizjonerka” która nazwała siebie Marią Bożego Miłosierdzia, zamknęła swoją działalność.

15614830012_fde599629a_c

Mary Carberry w 2014 roku

W dniu 20 marca, internetowa „wiznonerka” na stałe zamknęła swoją stronę internetową, która wystartowała 11 marca 2011 roku, jako źródło ponad 1.200 „orędzi” od Boga, Jezusa i Ducha Świętego. Opublikowane „wizje” sięgały datą wstecz – do listopada 2010 roku, i byly publikowane aż do marca bieżącego roku. Przyciągnęła ona miliony wiernych, stworzono grupy modlitewne na całym świecie a ponad 400.000 zwolenników na Facebooku ‚polubiło’ jej stronę.

Bezpośredni powód zamknięcia strony nie jest znany, ale likwidacja miała miejsce siedem tygodni po tym jak gazeta the Irish Mail on Sunday ujawniła, że to Mary Carberry, mieszkanka Dublina, stolicy Irlandii, stoi za internetową wizjonerką.

Na zamówienie The Irish Mail przeprowadzono profesjonalną analizę głosu Carberry nagranego w styczniu 2015 roku z głosem Marii Bożego Miłosierdzia z wywiadu radiowego z października 2011 roku. Werdykt? Jest to ta sama osoba. Tajemnicza ‚wizjonerka’ znana była tylko jako wielodzietna businesswoman z Europy.

Kamery monitoringhowe nagrały Carberry niosącą ponad 300 egzemplarzy gazety the Irish Mail on Sunday do

Komunikat na głownej stronie http://www.thewarningsecondcoming.com/

Komunikat na głownej stronie http://www.thewarningsecondcoming.com/

swojego samochodu w dniu, kiedy wyszedł numer czasopisma. Jej zdjęcia niosącej całe brzemię gazet wylądowało na stronie czołowej następnego niedzielnego wydania.

Międzynarodowi blogerzy byli pierwszymi, którzy w listopadzie 2013 roku ujawnili że Carberry, specjalistka od` public relations, jest tajemniczą wizjonerką, upubliczniając dokumenty firmowe łączące Carberry z dwoma promotorami produktów Marii Bożego

Komunikat na oficjalnej stronie fejsbukowej https://www.facebook.com/JesusToMankind, głoszący, że strona MBM została na trwale usunięta

Komunikat na oficjalnej stronie fejsbukowej https://www.facebook.com/JesusToMankind, głoszący, że strona MBM została na trwale usunięta

Miłosierdzia. W lutym 2014 roku, niemiecki partner biznesowy Carberry, usiłując bronić Marii Bożego Miłosierdzia zidentifikował Carberry jako „wizjonerkę”.

W kwietniu 2014 roku, Arcybiskup Dublina Diarmuid Martin, formalnie potępił wizje Marii Bożego Miłosierdzia, jako niezgodnie z nauką katolicką i zabronił ich promocji.

Źródło: Maria DIvine Mercy – True or False blog

 

4 uwagi do wpisu “Maria Bożego Miłosierdzia Zamyka Oficjalną Stronę Internetową „Ostrzeżenie Drugie Przyjście”

  1. Mimo wszystko, tacy ludzie jak Wy mają pewien szacunek z mojej strony – że się w tym połapaliście, że się sprzeciwiliście. To samo w sobie (sprzeciwienie się) ma pewną wartość. Bo jest to świadomość minimalnie większa od tych, którzy dali się nabrać – ale jednak większa.
    I jedna i druga strona (niekoniecznie rozumiana jako „dobro” kontra „zło”) jest potrzebna, jak i (czasami pozorny) konflikt między nimi, by wytworzyć Nową Jakość, by Nowy Porządek Wieków zatriumfował nad światem.
    Pozdrawiam serdecznie.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s