Mary Carberry Wykupuje Cały Nakład Gazety Demaskujący ją Jako Marię Bożego Miłosierdzia

Po publikacji tekstu demaskującego Mary Carberry jako ‚wizjonerki’ w the Irish Mail on Sunday 1 lutego, gazeta donosi, że cały tego nakład wydania został wykupiony w niektórych dzielnicach Dublina, w tym w Malahide, gdzie zamieszkuje Carberry.

Cały tekst artykułu tutaj

10255863_810523298983669_2053133566400312893_n (1)The Irish Mail on Sunday opublikował tekst Irlandzki Dentysta, Agentka PR z Córką Powiązani z Sektą Marii Bożego Miłosierdzia,  w którym ujawnia powiązania Mary Carberry, jej córki Sary, a także emerytowanego denstysty Breffni Cully’ego z sektą Marii Bożego Miłosierdzia, głoszącej niechybne drugie przyjście Jezusa.

Mary Carberry co prawda zaprzeczyła powiązaniom z sektą, twierdząc, że ‚internetowe trolle’ próbują zrujnować jej życie’. Jednak porównaniu głosu Carberry i kobiety podającej się za Marię Bożego Miłosierdzia w wywiadzie radiowym z 2011 jasno wskazują, że jest to ta sama osoba.

Po ukazaniu się wydania z artykułem o Carberry, The Irish Mail on Sunday dowiedział się, że numer jest masowo wykupywany przez tajemniczą kobietę, która jako powód podawała poważną sprawę związaną z ‚trollami internetowymi’, ‚ważną promocję’, wydanie miało być związane z pracą charytatywną jaką wykonuje kupująca.  10615476_810523398983659_1031938225657769468_n

Jeden ze sprzedawców powiedział The Irish Mail on Sunday, że pomógł kobiecie zanieść zakupione wydanie do samochodu, dodając, że cały bagażnik i tylnie siedzenie pasażera było wypełnione tym czasopismem.

Kupującą okazała się… Mary Carberry, czyli Maria Bożego Miłosierdzia, co uchwyciły kamery monitoringu.

W odpowiedzi, Irish Mail on Sunday wydrukowało dodatkowe kopie wydania i dostarczyło je do sklepów i punktów sprzedarzy w poniedziałek, a wydanie z 8 lutego publikuje serię zdjęć, na których widać Carberry kupującą gazetę w paru miejscach.

The Daily Mail on Sunday ponowiło propozycję, aby Carberry przedstawiła swoją wersję historii. Jak dotąd nie ma odzewu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s