Maria Bożego Miłosierdzia: Kobieta zza Zasłony (Tożsamość ujawniona!)

Maria Divine Mercy: The Woman Behind the Curtain

Kobieta, która nazywa siebie Marią Bożego Miłosierdzia (MBM), katolicki Boży posłaniec  i Prorok Ostatnich Czasów, opublikowała blisko 1000 orędzi od Jezusa, Maryi Dziewicy i Boga Ojca na witrynie TheWarningSecondComing.com. Ma ona prawie 35.000 fanów na Facebooku i dziesiątki międzynarodowych lub lokalnych stron internetowych. Strona główna Fb – ‚Jezus do ludzkości’, ukazuje obraz uśmiechniętego Jezus,a podczas gdy orędzia obwieszczają globalne kataklizmy oraz satanistyczne wpływy, które mają prowadzić do czasów ostatecznych i schizmatycznego odzielenia się jej zwolenników od Kościoła instytucjonalnego. Wyznawcy MBM, liczący nawet setki tysięcy, zamieniły się w w podobne do sekty masy poszukujących prawdy wierzących, które doczekały się wielu reakcji ze strony hierarchii katolickiej, komentatorów religijnych i teologów.

Ma ona zagorzałych zwolenników i przeciwników. Doswiadcza średnio czterech wizji tygodniowo – przez ostatnie trzy lata,  które powtarzają prorocze ostrzeżenia sprzed 100 lat, a do tej mieszanki dodaje wiele sama od siebie, przyczyniając się na całym świecie do dyskusji i podziałów za i przeciw zarówno we wspólnotach i rodzinach. Jej strona internetowa  klasuje się jako najlepiej wyglądająca witryna proroka od… zawsze! Ma ona niesamowite zdolności marketingowe!

Ale nic nie wiadomo o jej tożsamości. Aż do teraz.

DZIEWCZYNA PIJARU ‚OZNACZONA’

1461246_568355403234169_1500967801_n

Mary McGovern

Mozaika informacji prowadzi do drzwi Mary Carberry, lat 58, z Dublinu w Irlandii, która prowadzi działalność pod panieńskim nazwiskiem Mary McGovern. Ma ona czworo dzieci; dwoje z nich pracuje w jej firmie, McGovernPR, w tym jej córka Sarah Carberry, lat 28, i jej 27 -letni syn, projektant stron internetowych. Działająca od 27 lat firma pijarowska McGovernPR zdobyła międzynarodowe nagrody w dziedzinie marketingu produktów i idei. Inne firmy należace do Carberry to CultureLink, kierowana przez jej męża Johna Carberry i Digital Future Link, kierowana przez Sarę. Mary, John i ich dorosły syn mieszkają w  Muldowney Court, Hrabstwo Malahide , Dublin, Ireland

ZWOLENNICZKA WIZJONERA JOE COLEMANA

Mary Carberry była zwolenniczką  irlandzkiego medium/jasnowidza Joe Colemana, który zaczął otrzymywać swoje wizje w 2009 roku. Rok później Cathy Hayes napisała w IrishCentral.com: „Przed jego ostatnimi wizytami w Sanktuarium w Knock, Coleman pracował jako uzdrowiciel. Prowadził kursy rozwoju duchowego i czytał przyszłość, zanim Urząd Skarbowy nie zainteresował się jego finansami. Choć pobierał €40 za sesję, twierdził, że nigdy nie pobierał opłat za jakiekolwiek informacji pochodzące z jego wizji Maryi Dziewicy”.

Carberry miała decydującą rolę w promocji Colemana w telewizji i w materiałach drukowanych, promowała (napisała?) jego książkę ‚Przesłanie’ (The Message), utrzymywała jego witrynę internetową. Prawdopodobnie to ona napisała list do teologa katolickiego Ronalda Conte w dniu 1 listopada, 2010, w którym broniła Colemana i twierdząc: „Jestem drugą wizjonerką. Oboje miewamy wizje naszej Pani, jak również jej ukochanego Syna Jezus Chrystusa”. Wspomniała też swoje proroctwa później powtarzane przez MBM: Ucisk już się rozpoczął. Druga połowa rozpoczynie się pod koniec 2012 / początek 2013 roku.” Korespondencja jest podpisana tylko „Mary” z dopiskiem:”Nie mogę niestety podać panu swojego nazwiska”

Siedem dni później, 8 listopada, Maria Bożego Miłosierdzia (MBM) wyszła z anonimowości , aby … ukryć się w jeszcze większej anonimowości, i by otrzymać swoją pierwszą oficjalną „wizję ” a w lutym 2011 wystartowała  atrakcyjne zaprojektowana strona internetowa o nazwie thewarningsecondcoming.com. Tak jak w liście do Conte, wizjonerka powtarza polecenie Maryi Dziewicy, aby orędzia z nieba zostały opublikowane. Odkąd pojawiła się MBM, Coleman twierdzi, że nie widział Mary Carberry, choć jego obecna strona publikuje jej imię w ogłoszeniu o spotkaniach modlitewnych .

ŁĄCZENIE PUNKTÓW

Istnieje więcej połączeń między nazwiskami McGovern – businesswoman – i Carberry. Irlandzka gazeta Independent opublikowała tekst w dniu 24 lipca 2010 „Inicjatywa e-commerce, która wystartowała wczoraj, mająca na celu dotrzeć do 44 milionów Amerykanów irlandzkiego pochodzenia dokonała niesamowitego wyczynu dzięki uzyskaniu poparcia amerykańskiego internetowego giganta AOL. Irland-usa.com została utworzona przez firmę CultureLink, która jest własnością doradczej firmy pijarowskiej, której właścicielem jest  Mary McGovern i jej mąż John Carberry”

Block 4 Harcourt Center, Dublin. Biurowiec wydawnictwa to Trumpet Publishing, Coma Books, a takżę organizacji the The Warning Second Coming - przedsiębwzięć MBM

Block 4 Harcourt Center, Dublin. Biurowiec wydawnictwa to Trumpet Publishing, Coma Books, a takżę organizacji the The Warning Second Coming – przedsiębwzięć należących do MBM

Utworzenie firmy CultureLink prawdopodobnie ocaliło rodzinę Carberry przed bankructwem. Kilka miesięcy wcześniej, 8 grudnia, 2009, irlandzka gazeta Indpendent donosiła o małżenstwie, które omal nie straciło swego domu przez zaległości w spłacaniu kredytu hipotecznego w wysokości 70.000 dolarów [US].  The Building Society chciało przejąć wart € 850.000 (ok 3.4 mln złotych) dom”. Według [Prawnika Ann Lawlor ] John i Mary Carberry z Muldowney Court, Malahide, Dublin, zalegali z miesięcznymi ratami w wysokości € 5,217w przez okres 10 miesięcy i byli dłużni ponad € 50.000. Sąd odmawił przejęcia domu.

POWIĄZANIA BIZNESOWE

Joseph Gabriel, podczas seminarium w Chicago, 6 Sierpień.

‚Joseph Gabriel’ podczas seminarium w Chicago, 6 Październik.

Orędzia MBM są publikowane –  jak jej polecono – w trzech tomach o nazwie Księga Prawdy przez wydawnictwo Coma Books, których jedynym towarem jest twórczość MBM. Dodajmy do tego czwarty produkt, ‚Krucjaty Modlitwy’. Przy zakupie, akceptowane sa Visa i MasterCard. Aby zapewnić firmie wyłączne dochody z dystrybucji publikowanych orędzi, są one opatrzone prawami autorskimi Coma Books. Jezus mówi,  MBM czerpie zyski. Istnieje dodatkowy język prawny chroniący publikację orędzi: „W żadnym wypadku nie wolno publikować, rozpowszechniać lub w inny sposób odtwarzać w dowolnym formacie jakiejkolwiek treści lub kopii zawartości, która znajduje się na witrynie internetowej ‚Warning Second Coming’.

Coma Books ma taki sam adres jak wydawnictwo Trumpet Publishing SA, utworzonej przez Sarah’ę Carberry [większość udziałów] i Breffni Cully’ego, lat 60. Cully został zidentyfikowany przez blogerkę jako Joseph Gabriel, ten sam który prowadził i przemawiał podczas seminariów MBM w Kanadzie i USA późnym latem / jesienią 2013 r., podczas gdy jego pomocnicy zajmowali się sprzedażą książek – tylko za gotówkę. Unikający aparatów fotograficznych Cully (urządzenia rejestrujące dźwięk i zdjęcia zostały zakazane podczas spotkań) miałby powód do zmiany swojej tożsamości – po to by ukryć swoje powiązania biznesowe z Carberry, co mogłoby doprowadzić do skojarzenia tejże z Marią Bożego Miłosierdzia. Tak więc możemy połączyć Mary Carberry i Sarę Carberry z wydawnictwem Trumpet Publishing, wydawnictwo z Breffni Cully’ym i Josephem Gabriel – aż do wizjonerki MBM .

Breffni Cully, w tym samym krawacie, podczas uroczystości weselnych.

Sarah już nie jest właścicielką Trumpet Publishing. Jej miejsce zajął Martin Heinrich Roth, 69, z Kolonii w Niemczech. Roth zajmuje się  internetową sprzedażą niemiecko-języcznych książek z orędziami MBM zawartych W Księdze Prawdy publikowanej przez Coma Books! Tak więc, można połączyć Sarę i Mary Carberry z Trumpet Publishing, a następnie Heinricha Roth z Coma Books i wizjonerką MBM.

Coma Books i Trumpet Publishing SA znajduje się w bloku 4, Harcourt Center, Harcourt Street, Dublin – pod identycznym adresem kontaktowym jak TheWarningSecondComing.com, strona internetowa Marii Bożego Miłosierdzia. To jest jednak mały świat.

(UŚPIONA) POZYCJA COMA BOOKS 

Kim tak na prawdę jest Coma Books (Coma – z ang. stan śpiączki), oficjalnego wydawcy trzytomowego wydanie Księgi Prawdy (zamówienia tylko pocztą, sprzedawane osobno, następne tomy w przyszłości]?

Według Biura Rejestru Firm w Irlandii, ‚Coma Books’ zostało oficjalnie zarejestrowane w lutym tego roku pod numerem 486479 – pod którym zarejestrowane są także CurraBuilding and Civil Contractors. Nazwa Coma Books były używane w drukowanych kopiach ksiązek zawierających orędzia wizjonerki na rok zanim została ona prawnie zarejestrowana. Dlaczego?

W ciągu ostatnich paru dni (od ukazanie się tego artykułu w dn 11 listopada 2013 roku, przypis własny), nazwisko Sary Carberry przestało widnieć jako właściciel wydawnictwa Trumpet PUbilshing, a SoloCheck.ie podaje, że Trumpet Publishing ma w tej chwili prawo do używania nazwy Coma Books.

A kto jest właścicielem Trumpet Publishing? Heinrich Martin Roth i Breffni Cully, który, jako “Joseph Gabriel,” dawał świadectwo podczas warsztatów w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Australii, gdzie potwierdzał ‚prawdziwośc’ orędzi niewidzialnej kobiety znanej jako Maria Bożego Miłosierdzia.

Na elektronicznej wizytówce vCard Cully podaje miejsce zatrudnienia jako Warning Second Coming. Czyżby Cully był właścicielem przedsiębiorstwa?

STRAŻ NAD RENEM [Dodano 30.11.2013]
Przez cztery miesiące, badający sprawę zebrali setki ‚okruchów’ informacji z których wyłaniał się obraz tajemniczej ‚Marii Bożego Miłosierdzia’. Wśród tych okruchów było dziesięc imion na liście osób spotkania modiltewnego w 2012 roku prowadzonego przez Medium Joe Colemana , która zawierała także imię Mary Carberry i kogoś kto nazywał się “Herzmariens.”Nazwisko to wydawało się nie przedstawiać żadnej wartości, więc je zarchiwizowano.

Dzięki pracy pewnego badacza z Niemiec znamy teraz jaką wagę odgrywa postać o jednym imieniu, który być może trzymał za rękę Carberry podczas modlitw podczas gdy Coleman komunikował się z ‚drugą stroną’. Jest on połączeniem nie tylko z Mary Carberry ale także z Marią Bożego Miłosierzia.Herzmariens jest niemicką stroną internetową poświęconą modlitwie i utworzoną w 2003 roku, która promuje ‚wizjonerów’. Nazwa oznacza ‚Serce Maryji’. Jest to także pseudonim twórcy strony internetowej – agenta handlowego i tłumacza niemieckiej edycji trzy-woluminowej księgi z wizjami Marii Bożego Miłosierdzia. 

… Martina Rotha z Kolonii w Niemczech.

Czy jest to jedynie zbieg okoliczności, że Herzmariens, kolega Mary Carberry z grupy modlitewnej prowadzonej przez Colemana okazuje się również być kimś, kto czerpie zyski z wizji Marii Bożego Miłosierdzia?I czy czerpiący zyski Martin ‚Herzmariens’ Roth mógłby okazać się być również ‚Heinrichem’ Martinem Rothem, także z Kolonii w Niemczech, kto wraz z Breffnim Cully’ym jest wspóldyrektorem wydawnictwa Trumpet Publishing, założonego przez Cully’iego i córkę Mary Carberry – Sarę? A może odwróćmy pytanie: jakie są szanse, że to założenie NIE jest prawdziwe?

KRAINA WIZJONERÓW

Joe Coleman jest jednym z paru wizjonerów irlandzkich, którzy okazali się oszustami, lub którzy wydają się co najmniej ‚podejrzani’. Denis O’Leary , który zaczął mieć wizje w 1988 roku, nadal twierdzi, że ma przekazy z drugiej strony… Organizuje grupy „Kółek Modlitwnych”  w całej Irlandii, które są podobne do grup „krucjat modlitwewnych” MBM, które zdołały opleść cały świat.

Bardziej znane są wizje Christina Gallagher. W listopadzie 2009, w Londyńskim Daily Mail, autor Philip Nolan pisze, według wielu to „największe oszustwo religijne jakie kiedykolwiek miało miejsce w Irlandii.” W przeciągu 20 lat od swojej pierwszej wizji, matka dwojga dzieci, opisywana jako ‚zwykła gospodyni domowa’ przekształciła się w „bajecznie bogatą” właścicielkę czterech rezydencji. Irlandzka Sunday World donosi, że od 2008 Gallagher, bez widocznych dochodów, mieszka w rezydencji wartej 5.400.000 dolarów [US], w dzielnicy wyższej klasy w Malahide u wybrzeża północnego Dublina, zamieszkałej przez 16.000 mieszkańców. Jest to ta sama okolica, w której mieszka Mary Carberry. W czasie gdy ‚zawodowa’ kariera Gallagher dobiegała końca, kariera Marii Bożego Miłosierdzia właśnie się zaczynała.

NAGRADZNA ZA MARKETING

Zdolności marketingowe Mary McGovern (Mary Carberry) odnotowano w artykule opublikowanym w czasopiśmie Irish Business and Leadership w grudniu 2009 r., który zapowiedział nowe usługi online świadczone przez jej firmę. Mary McGovern zauważa tam, jak zręczne treści online mogą dostarczyć „‚przyciągalność’ przez angażowanie czytelników w kwestiach dla nich interesujących … wytwarzamy treści, które stymulują debaty zarówno w internecie jak i poza nim. Kluczowym celem jest pozyskanie stałych czytelników internetowej strony firmy.”

Uśmiechnięty Jezus na stronie MBM ‚Jezus do Ludzkości’ ostrzega o globalnych zniszczeniach.

Rok później, kobieta ukrywająca swoją tożsamość pod pseudonimem Maria Bożego Miłosierdzia demonstruje w Internecie  niesamowitą zdolność do zaangażowania czytelników w kwestiach, na których im zależy. Z dużą dozą ‚przyciągalności’, tak aby czytelnicy cały czas powracali. I twierdzi, że dostaje niemal codzienne orędzia od Jezusa na obrazku, który mówi jej, że jest ostatnim prorokiem. A 100,000 jej zwolenników odpowiada: ‚Amen’. To wyjątkowo niezwykły podręcznik i  ćwiczenie w skuteczności marketingu i public relations .

TOŻSAMOŚĆ POTWIERDZONA?

W czerwcu 2013 r., trzy lata po tym jak Mary Carberry rozstała się z jasnowidzem Joe Colemanem, Coleman otrzymał email o treści: „Przeczytałam wiele o Marii Bożego Miłosierdzia w ostatnim czasie. Ona ukrywa się za swoim fałszywym tytułem i chodzą słuchy, że to Mary Carberry. Ona jest z tobą związana. Czy mozesz potwierdzić, że nie ma w tym żadnej prawdy?”

Coleman odpowiedział:  „Tak, to jest prawda, cały internet od tego huczy.  Nie widziałem ani nie słyszałem od niej od trzech lat, ale modlę się za nią, aby wróciła do Boga [I Maryi ], diabeł działa na wiele sposobów, aby oszukać ludzi i chowac przed nimi prawdę , tak czy incaczej miewam się dobrze i próbuję żyć w stanie łaski, dziękuję za troskę, przesyłam ci Miłość Matki (Bożej) i błogosławienstwo. Joe Coleman, pokój z tobą, amen . ”

Użytkownik Facebooka ‚Bezpieczna Przystań (Safe Harbour), miejsce dla byłych zwolenników MBM, twierdzi, że po pokazaniu Joe Colemanowi zdjęcia Mary McGovern w[ Carberry ] opublikowanego przez nią na portalu LinkedIn, ten potwierdził, że na zdjęciu jest młodsza Mary Carberry. [ LinkedIn to serwis społecznościowy dla profesjonalistów.  Mary wymienia tam wśród swoich zainteresowań: „…czytanie, zwłaszcza ostrych thrillów . ” ]

Ujawnienie tożsamości MBM okazało się przełomowe i szybko rozpowszechiło się w internecie po opublikowaniu 1 listopada szczegółowowego listu, napisanego przez kogoś, kto był w bliskim kontakcie z rodziną Carberry. Fakt, że list zawiera wiele szczegółów osobobistych sprawia, że można uznać za wiarygodny. Badający tę sprawę zna autorkę listu osobiście. Według autorki, Mary nigdy nie miała wizji, dopóki nie spotkała Joe Colemana.

„Zakażenie (demponiczne) Joe Colemana na pewno przelało się na Mary Carberry i wkrótce ona też zacząła mieć wizje. W rzeczywistościl, wiele osób związanych z Medium – Joe Colemanem zacząło mieć wizje, w tym Keith , który wkrótce zginął w wypadku samochodowym. Jeśli ludzie nie są w stanie łaski i zaczną przebywać z ludźmi, którzy są albo Medium lub są fałszywymi prorokami,  nie jest dziwne, że i oni też są zostają ‚zarażeni’ wpływem demonicznym – co często prowadzi do  tego, że osba ta ma wizje, proroctwa, itp, ale one nie są od Boga , są całkowicie FAŁSZYWE”.

Czy Mary McGovern-Carberry – laureatka międzynarodowych nagród za marketing i public relations – to na prawdę Maria Bożego Miłosierdzia? Czy za tym pseudonimem nie ukrywa się więcej osób czy ‚wizjonerów’?

PIĘCZĘĆ UZNANIA [DODANO 30.11.2013]

Mniej więcej w rok od otrzymania wizji, Maria Bożego Miłosierdzia otrzymała ochronną modlitwę ‚Pieczęci Boga Żywego’ – Numer 33, od swojego ‚Jezusa’, którą to grafik z San Diego w Kaliforni przetworzył w kawałek papieru o kolorze pergaminu z modliwą, odpowiednim tekstem i pewnymi elementami graficznymi, w tym z wyróżniającym się obrazkiem czerwonej pieczęci. Pieczęć, według ‚Jezusa’ MBM, jest Jego ‚obietnicą Zbawienia’ [co jasno odbiega od katolickiej doktryny]. Ta papierowa ‚pieczęć’ na nadprzyrodzone właściwości chronienia tych, którą ją przyjma, aż do drugiego przyjścia Chrystusa.Papierowa pieczęć, przetłumaczona na 16 języków, może zostać ściągnięta ze strony internetowej ‚WarningSecondComing.com’ po to aby można ją było wydrukować i powiesić w domu.

Wszystkie pieczęci – te z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości zostały na prośbę MBM pobłogosławine przez ‚Ojca Dominica La Fleur’ – Króla Miłosierdzia, z Kanady. La Fleur pisze na stronie internetgebetskreis.com, „Jeśli (wyświęceni kapłani) odmówią (pobłogosławić pieczęć), ja już to załatwiłem! Ciach!”

Mary dostała przesłanie od domniemanego Jezusa do przekazania grafikowi: Jezus aprobuje pieczęć i docenia dobra robotę artysty. Jednak modlitwa nie wymienia żadnego ze słow: „Jezus”, „Pan”, czy „Chrystus”.Co ciekawe, artystka nie przypisuje żadnych nadprzyrodzonych cech do swojego dzieła, czy też do znaku koloru czerwonego, który może zostać zakupiony z katalogu obrazów graficznych, których prawa autorskie należą do tego artysty, i wśród których znajduje się również symbol masoński. [Istnieje 33 stopni wtajemiczenia wśród Masonów, a ta modlitwa nosi numer 33. Czy to zbieg okoliczności?].

Na publicznej stronie należącej do strony społecznościowej powiedział on niemal dziecinnie, „Jestem komercyjnym arystą i mam tysiące wizerónków w swoim zbiorze. Czerwona pieczęć jest jednym z wizerunków, który był w moim katalogu od lat zanim zrobiła się z tego afera. Czerwona pieczęć jest dekoracją i ma taką moc jak wasz awatar na profilu Fb.”

„Zanim zrobiła się afera… bez mocy… ” Wcześniej tego samego miesiąca (listopad 2013) zapytany czy zapłacono mu za utworzenie pieczęci, odpowiedział: „Jestem komercyjnym artystą i to jest to co robię'” I kontynuując rozmowę w internecie dodał, „Jeśli chcecie abym bronił MBM, będziecie musieli mi za to zapłacić.”Komentarze artysty zostały usunięte (przez niego samego, przypis mój) i nie są już publicznie widoczne.

Badający tę sprawę zachowali jednak zrzut z ekranu z tymi wpisami i będą one widoczne później z linkami dodanymi do tego artykułu.

‚KSIĄDZ, KTÓRY WSPIERAŁ MBM

Wizje MBM wcześnie zdobyły wiarygodność na Facebooku dzięki komentarzom pisanym przez „ks. Marie-Paul”, który przedstawiał się jako ksiądz katolicki. Pisał dobrze i przekonywująco, i dodawał przekonywujące teologiczne wsparcie. Ale ks. Marie-Paul od czasu do czasu wtrącał orędzia już nie tak wiarygodne, i wiązał MBM z poprzednimi wizjonerami, w tym potępioną i zmarłą już wizjonerką Veronicą Leuken z Bayside, w Nowym Jorku , a także australijskiego lidera sekty Williama Kamma, który prowadził działalność jako „Mały Kamyk”. Kamm odsiaduje wyrok za przestępstwa (seksualne) na dwóch nieletnich dziewczynach i nie wyjdzie z więźienia przed 2015 roku. Kamm agresywnie promuje MBM w na swojej stronie internetowej, na której jest niewiele więcej, a także na filmie wideo na YouTube’ie, gdzie przemawia jego pośrednik. Kamm twierdzi, że będzie ostatnim papieżem.

Kamm – Kamyk, lat 63, ma już nowe imię William Castelia, mające na celu odciąć go od tożsamości która jest tematem książki, „Wilk Między Owcami: Australijski Lider Sekty William Kamm”. Kamm przestał publikować własne orędzia od momentu rozpoczęcia kariery przez MBM. Gdy działał jako wizjoner, jego orędzia były niezwykle podobne do orędzi MBM: Uprawiajcie własne jedzenie, pieniądze będą bezwartościowe, kupujcie złoto i srebro, koniec jest bliski.

A co do księdza Marie-Paul , jak się okazało, wcale nie był księdzem, ale członkiem sekty Williama ‚Kamyka’ Kamma. Kiedy użytkownicy Facebooka zaczęli podejrzewać oszustwo, administrator oficjalnej strony MBM na Facebooku – Jezusa do ludzkości – zasięgnął porady bezpośrednio u Marii Bożego Miłosierdzia, która rozmawiała bezpośrednio z Jezusem, który powiedział wprost, że wkład fałszywego księdza był „ważny”. Maria pisze, że[ ks . Marie -Paul ] dodawał dużo wiarygodności do orędzi i smutno było zobaczyć, jak odchodzi. Brakuje mi jego wpisów.”

Tak, mamy kopię tego e-maila.

Fałszywy kapłan, Marie -Paul, nadal promuje orędzia MBM pod innym imieniem na różnych stronach internetowych, w tym na blogu BiblicalFalseProphet, gdzie twierdzi, że papież Franciszek jest sojusznikiem Antychrysta. I że Antychryst jest jąkającym się Amerykaninem o Połodniowo-Indyjskim pochodzeniu, który jest autorem książek biznesowych na temat głodu na świecie. I jest tego całkiem pewien. A Jezus od MBM uważa jego wkład za ‚ważny’.

ROZPLĄTYWANIE SIECI

Historia przyszłego papieża i gwałciciela z wyrokiem Williama Kamm, którego niebiańskie orędzia poprzedziły te MBM, nagle biegnie wprost do domu rodziny Carberry. Ale aby się tam dostać, musimy powrócić do pewnego siebie i przystojnego 60-latka, który przemawiał na warsztatach Maria Bożego Miłosierdzia pod przybranym nazwiskiem ‚Joseph Gabriel’.

Breffni Cully, emerytowany dentysta, człowiek biznesu, i zapalony miłośnik roweru [„latających dentysta ” ], mówił z entuzjazmem o wizjach irlandziej wizjonerki, wożąc z sobą obrazek Jezusa, który rozmawia z wizjonerką.  Jest on także zaangażowany w szereg przedsięwzięć, w tym w Pharmanex, odział firmy marketingowej Nu Skin, a także wydawnictwa Trumpet Publishing SA, którego jest współwłaścicielem z córką Mary Carberry, Sarą. Kiedyś miał też pewnien zatarg prawny. Według irlandzkiego  Inishowen News of Donegal w 2007 roku, Cully był zamieszany w ‚aferę związaną z kartami zdrowotnymi’, który przyniósł mu zysk w wysokości 144,504 dolarów [US]. Na swojej stronie Google+ w swoich kręgach znajomych wymienia on tylko dwoje ‚znajomych’. Jednym jest jego agent nierouchości, a drugim – Christine Lammerman .

Christine Lammermann jest byłą teściową Małego Kamyka, Williama Kamma! Jakie są szanse, że Kamm – sekciarz,  ma w swojej rodzinie kogoś kto jest przyjacielem lub partnerem biznesowym rodziny Carberry, a także kogoś, kto w tym samym czasie propaguje wizje Marii Bożego Miłosierdzia?

TROP – LAMMERMAN

W 1991 Lammermann wraz ze swoją córką Bettiną wyemigrowały do Australii z Monachium w Niemczech, aby przyłączyć się do wspólnoty Małego Kamyka [Williama  Kamma]. W szczytowym okresie, wspólnota założona przez Kamma 1983 roku, mogła mieć nawet 500.000 zwolenników. Bettina, wtedy 17-latka , została ‚tajną mistyczną żoną’ Kamma i ‚Królową Sekty’; urodziła mu sześcioro dzieci – Kamm miał 16 dzieci [z ośmioma żonam] a następnie w w 2006 roku rozwiodła się z nim, rok po tym jak Kamm trafił do więzienia. Bettina, teraz 40-latka, uciekła od zgiełku. Jej matka zaś pozostała w gminie przez kolejne siedem lat, do niedawna mieszkała pod adresem tejże gminy – na Koloona Drive, Cambewarra, Nowa Południowa Walia, po to by nadal się zająć marketingiem internetowym.

William Kamm – Mały Kamyk. Data wyjścia z więzienia – 2015 rok

Lammerman, która zajmuje się internetowym marketingiem produktow zdrowotnych , jest także organizatorką katolickiego ruchu „Our Lady of Refuge” (Nasza Pani Ucieczki), organizacji zainspirowanej przez niemieckiego biskupa Ralpha Napierskiego, który bezskutecznie próbował wziąć udział w konklawe i wyborze obecnego papieża. Napierski nie jest prawdziwym biskupem, ale ubiera się i zachowuje, jakby nim był. W połowie listopada 2011, wizje Marii Bożego Miłosierdzia zaczęły się pojawiać na stronie internetowej Lammermann z taką samą częstotliwością, z jaką pojawiają się one na stronie intenetowej MBM. Ale Lammerman nie przypisuje orędzi Marii Bożego Miłosierdzia, ani nie podaje jej adresu internetowego na swojej stronie. W pewnym momencie, Lammermann uznała za konieczne aby zaprzeczyć temu, że jest autorką orędzi.  W jednym e-mailu Lammermann wydaje się jednak przyznawać do autorstwa jednej z modlitw MBM, których jest 125. Pisząc o modiltwie (krucjaty) nr. 31, dodaje komentarz: „Mam nadzieję, że podoba Ci się to, co napisałam.”

Wiemy z wywiadu z MBM, zarówno z treści jak i z akcentu, że „Ostatni Prorok ” Maria Bożego Miłosierdzia jest irlandzką businesswoman z dziećmi. Ale czy dostaje ona jakąś pomoc od przyjaciół? A tym bardziej, co łączy australijskiego sekciarza, irlandzką kobietą biznesu oraz firmą marketingowo-pijarowską, z których każdy wydaje się mieć jakiś własny interes?

Sieć oszustw powoli się rozplątuje.

ON POWIEDZIAŁ, ONA POWIEDZIAŁA [Dodano 30.11.2013]

Zauważyliśmy że wartość pewnych informacji znaleźionych na tropie do tożsamości MBM nie są zawsze od razu oczywiste. Gdy zestawi się szczątki informacji tworzący pewien wzór waga niektórych z nich albo się podnosi, albo zminiejsza.Herzmariens, na przykład, znajomy Mary Carberry z grupy modlitewnej, nie wydawał się być ważny dopuki nie powiązano go z Martinem Rothem, tłumaczem i sprzedawcą książek MBM, a imię Rotha nabrało wagi gdy Heinrich Martin Roth został zidentifikowany jako partner biznesowy Breffni Cully’ego w publikowaniu książek MBM.

I tak samo było z Christine Lammermann, która ‚zaprzyjaźniła się’ na portalu spłecznościowym Google+ z emerytowanym dentystą Breffnim Cully’m. Badanie nad nia prowadzi nas do lidara sekty WIlliama Kamma, któremu to Lammerman oddała swoją wtedy 17-letnią córkę w ‚mistycznym’ małżeństwie, a Kamm przypomina nam o ‚Marie-Paul’, który wcześniej stawał w obronie ‚orędzi Marii Bożego Miłosierdzia zanim nie nabrano podejżeń, że jest fałszywym kapłanem z sekty Kamma.Waga Williama Kamma wzrasa jeszcze bardziej wraz z odkryciem korespondencji z jego celi więziennem z datą 1 listopada i zawierającą ‚przesłanie od Jezusa’. Została ona przekazana pocztę elektroniczną przez fałszywego biskupa Malcolma Broussarda do prywatnej grupy.

Te nowe przesłania od ‚Jezusa’ jest zadziwiająco podobne w treści, użytych frazach i terminologiach i słowach do ‚orędzi’ Marii Bożego Miłosierdzia — ‚Biliony zostaną zbawione!’ W przesłaniu ‚do Kamma Jezus dwukrotnie wspomina Marię Bożego Miłosierdzia. ‚Pamiętaj co ci powiedziałem o moim proroku Marii Bożego Miłosierdzia… Módl się za Marię Bożego Miłosierdzia, mojego Ostatniego Proroka.”   [wcześniejszy przekaz dostępny w internecie]

Jeśli Kamm jest prawdziwy i MBM jest prawdziwa, wtedy oczywiście Bóg jest ich wspólnym źródłem. Wiemy jednak, że Kamm jest nieskruszonym pedofilem ekskomunikowanym ze swego Kościoła.

W 1981 roku, w wieku 32 lat, zanim przekształcił się w ‚Kamyka’, bywał on często w Bayside w stanie New York, domniemanym miejscu objawień, gdzie całował dziewczyny i obnażał swą klatkę piersiową. Kanadyjska dziennikarka Alle Cillis była tam. Pisze ona w ‚Za kulisami Bayside’ [Bayside Backstage, Archangel Press, 1986], że powiedziała Kammowi, „Z moralnego punktu widzenia, jesteś katastrofą. .. albo stąd odejdziesz, albo cię stąd wywalimy.” Callis pisze dalej, „Wtedy podszedł on do drzwi i kładąc rękę na biodrze w seksownej postawie powiedział, „No coż, pewnie nadszedł czas aby Australia miała swego własnego wizjonera'”. Incydent jest opisany tutaj. 

Kamm wrócił do Australii, założył swoją sektę jako Zgromadzenie Św. Szarbela, a w czerwcu 2003 został potępiony przez Biskupa Petera Williama Inghama z Australii, ktory wydał oficjalny dekret, według którego katolicy którzy należą do ‚tak zwanego Zgromadzenia Św. Szarbela założonego przez Williama Kamma… stawiają się poza Kościołem Katolickim i są przez to ekskomunikowani.”Czy ekskomunika Biskupa Inghama pośrednio dotyczy także zwolenników Kamma w nowym opakowaniu jako Maria Bożego Miłosierdzia?Dlaczego Kamm jest tak otwarty w swoim poparciu MBM, twierdząc nawet że i on, z wzajemnością jest aprobowany przez nią?

Czy Kamm jest w kontakcie z MBM ze swojej celi więziennej przez pośrednika? Badający tę sprawę mają wiarygodne dowody na poparcie tej tezy.

REAKCJA KOŚCIOŁA

Orędzia Marii Bożego Miłosierdzia zostały publicznie potępione przez biskupów katolickich w wielu krajach, gdzie rozprzestrzenia się ta sekta. Ale irlandzcy biskupi, którzy mają jurysdykcję nad Marią, nie zabrali głosu. A milczenie to jest zastanawiające. Według cytowanego powyżej listu napisanego w listopadzie, arcybiskup Dublina Diarmuid Martin zna tękobietę i przypisał jej egzorcystę – irlandzkiego ksiądza – aby zapoznał się z jej orędziami i je zbadał. Autorka listu pisze: „On powiedział jej, że te orędzia nie są od Boga, i że są one całkowicie FAŁSZYWE”.

CZY TO JUŻ KONIEC?

Czy jednak przekona to zwolenników MBM, że to koniec oszustwa? Czy też orędzia te będą nadal rozprzestrzeniane w dalekiej przyszłości? Wizjonerzy z Necedah w stanie Wisconsin a później z Bayside w stanie Nowy Jork, twierdzili, że otrzymują orędzia przez następne 20 lat. Oboje zostali potępieni. Istnieją setki innych przykładów. Niektóre dobre, niektóre nie tak dobre. Zwolennicy MBM lubią podkreślać promocję katolickich nabożeństw, nacisk na modlitwę, post, pokutę, odmawianie różańca i Koronki do Bożego Miłosierdzia. Istnieje ponad 125 modlitw MBM, które tworzą Krucjatę Modlitwy, która okrąża cały świat. A to wszystko w ciągu zaledwie trzech lata! To reczywiście wygląda na dzieło Jezusa. Albo na diabelski podstęp mający na celu oszukać wiernych i szczerze poszukujących prawdy. To jest pułapka z miodem na przynętę.

Stres związany z trudną sytuacją finansową rodziny Carberry – o czym świadczy grożba utraty domu, i co się z tym wiąże, wstydem w środowisku społecznym i zawodowym, mógł stworzyć emocjonalne podwaliny, który popchnęły Mary do poszukiwań pociechy w duchowości. Być może to związek Mary z Joe Colemanem zainspirowały ją do jej własnego transcendentalnego projektu. Miała utalentowaną rodzinę i międzynarodowe kontakty, aby dostarczyć produkt na rynek stęskniony za duchową klarownością. Nie wierzę aby Mary czy Joe czy tez inni wizjonerzy zaczynali swą działalmność z zamiarem oszustwa. Szczerość w oczach klęczącego na modlitwie Joe Colemana zdobywa serca. Modlitwy i i orędzia które wyłaniają się zza kurtyny Marii Bożego Miłosierdzia chwytają za umysły i serca. Ale wiemy, że diabeł potrafi objąć wroga i zdradzić swoich przyjaciół w po to tylko, by zniewolić i zasiać niegodziwość 

Podobno przy końcu czasów nawet wybrani zostaną zwiedzeni. Nadszedł czas pełen zamieszania, w którym brakuje jasnego przywóddzctwa. Przez pewien czas wierzyłem, że orędzia te są autentyczne. Ale były też pewne problemy. Sprzeczności. Brutalny język. Nawet problemy z budową zdań i interpunkcją! [Czy nikt tam nie sprawdza gramatyki?] Nie mówiąc już o teologicznych argumentach: Żyjemy w  wieku pozbawionym wierności doktrynalnej – i to na najwyższym poziomie!  Mary i John mają piękną, inteligentną i utalentowaną rodzinę. Módlmy się, aby zostali ochronieni przed jakąkolwiek szkodą mogącą powstać w wyniku ujawenienia tych rewelacji. A także o to, aby Mary się ujawniła i do wszystkiego przyznała.

Nadszedł czas, aby podnieść zasłonę.

Saseen

——-

Badanie trwają nadal, i niemal codziennie dokonujemy nowych odkryć. Wkrótce dodam linki i dokumentację w postaci zrzutu z ekranu lub stron internetowcy – które są kasowane od momentu pojawienia się tego artykułu w dniu 11 listopada 2013 roku. Autor mieszka w Stanach Zjednocznych i nie ma osobistych ani zawodowych relacji z rodziną Carberry, ani też z żadnymi z wymienionych osób. W swym dążeniu do odkrycia prawdy orędzi, które coraz bardziej promują schizmatyczne oddzielenie się od Komscioła,  natknął się na międzynarodową grupę odważnych ludzi, zaangażowanych w badanie sprawy tej tajemniczej kobiety. Ale nie było ani jednego dokumentu, który opowiedziałby jej historię. Aż dotąd. Jeśli macie jakiekolwiek wiadomości, proszę o dodanie ich w komentarzu (prośby o anonimowość będą respektowane), albo podajcie je na jednej ze stron Facebooka, założonych celem pomocy byłym wyznawcom MBM. Wszystkie komentarze są czytane. Ten artykuł powinien być rozumiany jako gest współczucia dla tych, którzy rozpowszechniają te orędzia, a także tych, którzy stali się ich ofiarą. Niech Bóg Nam Pomoże!

Słowo ode mnie: Jestem w kontakcie z autorem artykułu. W razie gdyby ktoś posiadał jakieś informacje to po angielsku proszę zamieścić pod orginalnym tekstem (link u góry) lub po polsku – tutaj.

4 uwagi do wpisu “Maria Bożego Miłosierdzia: Kobieta zza Zasłony (Tożsamość ujawniona!)

  1. Pingback: Maria Bożego Miłosierdzia: zasłona tajemnic Mary McGovern-Carberry odsłonięta… | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

  2. Pingback: Religijne “objawienia” zdemaskowane – to oszustwo! “Marketing religijny nowej generacji” « Portal Jarka Kefira – wiadomości, informacje, wydarzenia

  3. Pingback: MBM na paradzie gejów – oficjalnie potępiona przez Kościół „prorokini” MBM pokazała swe prawdziwe oblicze | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

  4. Pingback: Maria Bożego Miłosierdzia Zamyka Oficjalną Stronę Internetową ‚Ostrzeżenie Drugie Przyjście’ | Maria Bożego Miłosierdzia - Uwaga: Sekta!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s