Kim jest Maria Bożego Miłosierdzia?

Od czasu ujawnienia tożsamości Marii Bożego Miłosierdzia pojawiło się wiele artykułów z nowymi rewelacjami. Polecam zwłaszcza:

 

The Irish Mail on Sunday: Irlandzki Dentysta, Agentka PR z Córką Powiązani z Sektą Marii Bożego Miłosierdzia

Artykuł po angielsku z próbką głosu Carberry i porównaniem do głosu Marii Bożego Miłosierdzia dostępne tutaj

Dajcie mi wszystkie gazety, mówi Maria Bożego Miłosierdzia, Mary Carberry czy też Mary McGovern?

Maria Bożego Miłosierdzia: Kobieta zza Zasłony (Tożsamość ujawniona!)

Nowe Rewelacje: Roth Potwierdza Tożsamość MBM. Czy MBM jest w Kontakcie z Małym Kamykiem?

 

1461246_568355403234169_1500967801_n

Mary (McGovern) Carberry

Potwierdzają się informacje ujawnione przez Rona Conte na swoim blogu, co do tożsamości fałszywej wizjonerki z Irlandii, znanej jako Maria Bożego Miłosierdzia: jest to rzeczywiście Mary Carberry, występująca również pod panieńskim nazwiskiem jako Mary McGovern.

A wszystko zaczęło się od pewnego emaila, rozesłanego przez kobietę, która jak pisze nie mogła już znieżć obsesji swojej siostry, z którą zaprzyjaźnieła się Mary Carberry.

O czym pisze autorka maila? Czytamy między innymi, że:

„Ta Maria Bożego Miłosierdzia jest bardzo niebezpieczna z wielu punktów widzenia, zwłaszcza jeśli chodzi o podziały i rozłamy wśród przyjaciół, rodziny i grup modlitewnych. Mary Carberry nigdy nie miała wizji zanim nie spotkała Medium, tak zwanego wizjonera, Joe Colemana… „

(…)

„‚Zakażenie’ (demoniczne) Joe Colemana zdecydowanie rozlało się na Mary Carberry i wkrótce ona także zaczęła miewać wizje. W rzeczywistości paru ludzi, którzy przebywali w towarzystwie Joe Colemana zaczęło miewać wizje, łącznie z Keithem, który zginął w wypadku samochodowym. Jeśli ludzie nie są w stanie łaski i zaczną przebywać z ludźmi, którzy są medium lub fałszywymi prorokami, wtedy nie jest to dziwne że i oni zostają zarażeni wpływem demonicznym, co często prowadzi do wizji, proroctw itd. ale one nie pochodzą od Boga, one są całkowicie FAŁSZYWE. „

W internecie można doszukać się informacji, że swego czasu Coleman pobierał 40 funtów za sesję godzinną, w czasie której miał odczytywać przychodzącym do niego ludziom przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Informacje miał otrzymywać od Maryi. Ponoć był dobry.

Ponoć w pewnym momencie Mary Carberry I Joe Coleman pokłócili się, i w tej chwili ta para nie utrzymuje z sobą kontaktów. O co poszło? Colemanowi nie podobało się właśnie to, że Mary że została wizjonerką, co więcej, jej orędzia miały być ważniejsze od tych danych Colemanowi.  Nazwał nawet Mary ‚oszustką’ (fraud).

Sam Coleman przyznał się paru znajomym na Facebooku do znajomości z Mary Carberry, jednak po paru dniach zmienił strategię i zaczął się tej znajomości wypierać, chociaż jej imię i nazwisko nadal widnieje na jego stronie internetowej (w tej chwili nazwisko Mary Carberry już tam nie widnieje, jednak jest dostępne w wersji ‚cache’). Coleman potwierdził również, że dostępne w internecie fotografie Mary McGovern, to są rzeczywiście fotografie Marii Bożego Miłosierdzia, chociaż pochodzą sprzed paru lat – obecnie Mary ma ponoć 58 lat.

Joe Coleman był ważną lekcją dla samej Mary C.

Coleman, zyskał popularnjość po tym jak w znanym w Irlandii sanktuarium w Knock ogłosił, że miał objawienia. Oczywiśckie to wzbudziło sensację, ale na krótką metę, bo został zdenuncjowany przez Kościół jako fałszywy wizjoner; co więcej – zabroniono mu wstępu do Sankturium w Knock. To prześladowanie jakie spotkało Colemana zapewne było ważną lekcją dla samej Mary Carberry.

560099_646001102117555_270534525_n

Budynek, w którym zarejestrowane jest fikcyjne biuro Marii Bożego Miłosierdzia  jako organizacja ‚Warning Second Coming’

Mary Carberry. jest rzeczywiście wpływową businesswoman. Razem z nią pracują jej już dorosłe dzieci, David (27 lat) i nieco starsza Sarah. Mary posiada m. in własną firmę medialną, agencję pijarowską McGrover PR (McGrover to jej panieńskie nazwisko), z siostrzanymi agencjami w Dublinie. Inne firmy to Digital Future Link, CultureLink, Future Media, i wydawnictwo, które zajmuje się publikowaniem ‚Księgi Prawdy’ Coma Books (chociaż to może być firma fasadowa, bo pod tym samym adresem co organizacja ‚WarningSecondComing’ jest zarejestrowana jeszcze jedna firma wydawnicza – Trumpet Publishing).  Mary Carberry współpracowała również z Irlandzką Radiem i Telewizją – Radio Telefis Eireann, i dzięki tej współpracy, była w stanie swego czasu ‚załatwić’ Colemanowi występ w programie ‚Late Late Show’.

ComaBooks wydaje Księgę Prawdy (już trzy woluminy), i co ciekawe, zastrzega sobie prawa autorskie do tego ‚dzieła’.

Z informacji jakie można znaleźć w internecie wynika, że najprawdopodobniej kryzyz z 2009 roku dotknął jednak rodzinę Mary Carberry. Popadła w tarapaty finansowe i według Independent, groziła im utrata domu. Jej mąż, John, zalegał z miesięcznymi wpłatami wysokości €5,217, czyli około 22 tys. złotych, za dom wart  €850,000, czyli ponad 3,5 mln. złotych. Nieźle, jak na kogoś kto twierdzi, że jest prorokiem i cierpi dla zbawienia innych ludzi. Rodzina Carberry domu nie utraciła, ale możliwe, że to popchnęło Mary – kobietę podająca się za agnostyczkę i zupełnie nie zainteresowaną religią  w kierunku poszukiwań duchowych.

Po tym jak Ron Conte, katolicki autor i twórca strony strony Catholic Planet, na której analizuje prywatne objawienia,stwierdził, że objawienia Colemana są fałszywe, w obronie samego Colemana stanęła pewna Mary, która nie chce ujawniać swego nazwiska. Co pisze w tym liście?

Między innymi to, że ona sama też jest wizjonerką, ale pozostanie anonimowa, bo nie chce aby jej rodzina przeszło przez to samo przez co przeszła rodzina Colemana. Że ani ona ani Coleman nie znali dobrze Biblii (‚bo z jakiegoś powodu w katolickich szkołach to nie było ważne z jakiegoś powodu, tak to prawda’).

Anonimowa Mary powołuje się również na objawienia w Garabandal i na Ostrzeżenie.Pisze o tym, że ich (jej I Colemana) przesłania są wyśmiewane, a są niezmiernie ważne dla całego świata bo mówią o Drugim Przyjściu Chrystusa. Pisze też, że widuje świętych, w tym polską zakonnicę Św Faustynę, a także Św Bernadettę i Filomenę; o zniesieniu wszystkich religii aby utworzyć jedną światową religię, o Antychryscie, i o Wielkim Ucisku, który miał zacząć się mniej więcej na przełomie 2012/2013. Brzmi znajomo?

Jeśli dodamy do tego język jakim się posługuje, niektóre zwroty znane z ‚orędzi’ Marii Bożego Miłosierdzia, w dodatku niedbałość i dosyć kiepski angielski obu pań to trudno nie nabrać pewności, że to jedna i ta sama osoba.

A po wysłuchaniu wywiadu pewne szczegóły – jak choćby nacisk na to że Maria Bożego Miłosierdzia nie znała wcześniej Biblii, albo że pierwsze objawienia to było objawienie Maryi – resztki wątpliwości się powoli rozwiewają.

Reklamy

6 uwag do wpisu “Kim jest Maria Bożego Miłosierdzia?

 1. Nie jestem zwolennikiem tych Orędzi aczkolwiek wydaje się, że ich potwierdzeniem może być to, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy – zgodnie z ich zapowiedziami, powinniśmy usłyszeć o Maryjnych Objawieniach w Luordes, Guadelupe, Fatimie, Garbandal – które mają nastąpić wiosną tego roku. Dla
  Również powinno nadejść wypełnienie kolejnej zapowiedzi dotyczącej Papieża Benedykta. Zostanie Mu postawiony fałszywy zarzut przestępstwa w wyniku którego będzie musiał opuścić Rzym. Nastąpi wówczas podział w Kościele a obecne Rządy w Rzymie będą krótkotrwałe – licząc od opuszczenia Rzymu przez Benedykta – potem Benedykt pokieruje Kościołem z miejsca swojego wygnania.
  Wielu Moich wyświęconych sług zniknie i zostanie uwięzionych wbrew ich woli. Inni, którzy zbiegną wrogowi, będą bezlitośnie ścigani — muszą więc oni te przyszłe dni bardzo starannie zaplanować. Niedługo potem portret antychrysta zawiśnie na każdym ołtarzu, podczas gdy każde wyobrażenie Mojej Twarzy, Mojego Krzyża, świętych oraz Sakramenty znikną bez śladu. Owa dyktatura będzie taka, jak te, których doświadczyliście już wcześniej w krajach, w których ludzie byli pomiatani. Od czcicieli tej nowej światowej religii będzie się oczekiwało, że będą oddawali pokłon przed wizerunkiem antychrysta. Wyznawcy ci będą sami siebie błogosławić przed tą ohydą, ale nie uczynią oni tego poprzez Znak Krzyża — będzie to rodzaj znaku, wykonywanego ręką. Wszyscy ci, którzy bestii złożą pokłon, staną się jej niewolnikami i zwrócą się przeciwko tym, którzy odmówią jej uwielbiania. Zdradzą oni nawet członków swoich własnych rodzin i wydadzą ich, aby zostali ukarani, taka będzie bowiem władza, którą bestia będzie nad nimi miała.

  Polubienie

  • A objawienia mają mieć wybrane dusze (czytaj: zwolennicy MBM).
   Na potwierdzenie już za póżno bo MBM wyznaczyła już daty. Np
   Orędzie’ 28. 02.1013. Tak pełni smutku będą oni (czyli duchowni) w ciągu NASTĘPNYCH PARU TYGODNI, z powodu śmierci mojego Świętego Wikariusza, że nie będą wiedzieć w którą stronę śię zwrócić.

   Parę tygodni? Na prawdę?

   ‘Orędzie’ 09.03.2013: Do czasu nadejścia Wielkiego Piątku wiele dusz zacznie sobie uświadamiać, że Moje Ostrzeżenie wobec ludzkości znajduje się już nad światem

   Orędzie’ 16 Marzec 2012 Czas nadejscia fałszywego proroka zbiegnie się z wypowiedzeniem wojen na całym świecie. Te wojny zostaną wywołane NATYCHMIASTOWO.(instantly w orginale.)

   Polubienie

 2. A jednak Benedykt ustapil. A jednak Watykan jest gniazdem zmij. A jednak maja miejsce kataklizy, zbocenia seksualne, ograniczenia wolnosci wyboru, mieszanie narodow. I wiele innych….pedofilia w kosciele, odstapienie wyswieconych „braci” od nak Jezusa i uczynienie z nich dochodowego biznesu.

  Polubienie

  • Właśnie, Papież Benedykt ustąpił a nie został siłą usunięty. Swoją drogą, jest bardzo słaby – warto zmówić za niego modlitwę – ponoć nie jest już w stanie samodzielnie odprawić Mszy Świętej 😦

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s