Czy Maria Bożego Miłosierdzia Przewidziała Rezygnację Benedykta XVI?

Benedykt XVI i Franciszek

Zwolennicy Marii Bożego Miłosierdzia twierdza, że ta przewidziała rezygnację Benedytka XVI. Nie jest to do końca prawda.Ani jedno orędzie MBM nie mówi o rezygnacji, czy abdykacji.

Co dokłanie przewidziała MBM? Niektóre z jej ‚proroctw’:

  • August 19, 2012 :…the False Prophet is preparing and is already present in the Vatican. But he hides his true façade very carefully.”

Orędzie 19.08.2012: „Fałszywy Prorok (czyli Papież Franciszek!) już się przygotowuje i już jest obecny w Watykanie. Ale chowa się swoją prawdziwą fasadę bardzo ostrożnie.”

Na sześć miesięcy przed rezygnacją Papieża Benedykta,  Kardynał Jorge Bergolgio, przyszły Papież, był wtedy w Argentynie.

  • 19th Feb 2013: ‚…the Crown of Thorns has descended on My Vicar …. [who] has been viciously ousted…

Orędzie z 19.02.2013: Korona Cierniowa została nałożona na Mojego Wikariusza, który został BRUTALNIE USUNIĘTY.

(Chociaż gdyby się uprzeć to można przetłumaczyć ‚która została usunięta’, bo czasownik ‚usuwać’ w j. angielskim w tym konkretnym przypadku powinien odnosic się do podmiotu, którym tuta jest ‚Korona Cierniowa’ a nie „My Vicar’)

oust z ang: wyprzeć, wypierać, usunąć, usuwać, zmuszać do dymisji

viciously: brutalnie, zjadliwie

  • ‚They will now try to kill him, just as they killed Me…They will say he was guilty of a crime of which he is truly innocent.’

Teraz będą próbować go zabić, tak jak zabili mnie… Powiedzą, że jest winny zbrodni, co do której jest prawdziwie niewinny.

  • m28th Feb 2013: ‚So sorrowful will they [the clergy] be in the next few weeks because of the demise of my Holy Vicar, that they will not know where to turn.’

‚Orędzie’ 28. 02.1013. Tak pełni smutku będą oni (czyli duchowni) w ciągu NASTĘPNYCH PARU TYGODNI, z powodu śmierci  mojego Świętego Wikariusza, że nie będą wiedzieć w którą stronę śię zwrócić.

demise: śmierć, zgon, również ogólnie: koniec istnienia, upadek

  • 9th March 2013: ‚By the time Good Friday arrives many souls will begin to realize that My Warning to humanity is upon the world.’

‚Orędzie’ 09.03.2013: Do czasu nadejścia Wielkiego Piątku wiele dusz zacznie sobie uświadamiać, że Moje Ostrzeżenie wobec ludzkości znajduje się już nad światem

Czy ktoś już sobie zdał z tego sprawę,  że Ostrzeżenie jest już nad nami od Wielkiego Piątku 2013 roku?

  • 16th March 2013: ‚The timing of the arrival of the false prophet will coincide with the declaration of wars all over the world. These wars will be triggered off instantly.’

Orędzie’ 16 Marzec 2012 Czas nadejscia fałszywego proroka zbiegnie się z wypowiedzeniem wojen na całym świecie. Te wojny zostaną wywołane NATYCHMIASTOWO.

Te proroctwa mają bardzo niewiele wspólnego z rzeczywistością, tym bardziej, że Papież Benedykt powrócił do Watykanu 2 kwietnia 2013 roku;

Co więcej, wydaje się, że dziennikarze ubiegli proroka ostatnich czasów i pisali o możliwej rezygnacji Benedykta XVI – jak choćby Vatican Insider , który o tym pisał już we wrześniu 2011.

two popes 2

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s