Czy ‚Ostrzeżenie Drugie Przyjście’ Marii Bożego Miłosierdzia to Masoński Spisek?

Wolnomularstwo jest siecią tajnych stowarzyszeń, które od zawsze spiskowały przeciw Kościołowi. Istnieją pewne podobieństwa pomiędzy nimi, a siecią związaną z organizajcą „WarningSecondComing” i rzekomymi proroctwami Marii Bożego Miłosierdzia.

(1) Cała organizacja jeswatch01st tajemna. Na portalu nie ma żadnej wzmianki kim jest MBM, czy jest to kobieta, czy organizacja.

(2) Organizacja spiskuje przeciw Kościołowi Katolickiemu. ‚Proroctwa’ ukazują Papieża jako Fałszywego Proroka Antychrysta, który ma wyprowadzić ludzi z Kościoła i doprowadzić do schizmy. Kapłani są osądzani a kardynałowie potępiani.

(3) Wolnomulartwo twierdzi, że jest najważniejszą religią na świecie, a jej członkom obiecuję się specjalne ‚oświecenie’, którego nie dostąpią ‚nieczyści’, to znaczy nie-Masoni.

‚Orędzia’ MBM mają dawać specjalne oświecenie tym, którzy w nie wierzą. W orędziu z 28 stycznia 2011 roku czytamy: „Ludzie zrozumią prawdziwość Moich słów, danych przez ciebie, Moja córko, aby zbawić ludzkość.”

(4) Wolnomularstwo naucza, że człowiek musi sam zbawić siebie, przez własne wysiłki. Herezja semi-pelagianizmu jest również nauczana przez MBM:

Orędzie z 16 stycznia 2011 roku mówi: „Jest ważne, aby moje dzieci zrozumiały sposób w jaką mogą przygotować swoje dusze aby odkupić się w oczach Ojca.” Zaprzeczona jest konieczność Łaski do zbawienia.

(5) Wolnomularstwo odrzuca wiarę trynitarną i boskość Chrystusa.

‚Orędzia’ MBM często ukazują Jezusa – Zmartwychwstałego, Uwielbionego Pana,  jako człowieka, ale jest On przy tym zbyt człowieczy. Chociaż ‚na łonie Ojca’, często mówi On, że jest ‚zmęczony’, ‚niepocieszony i osamotniony’, a także pogrążony ‚ w całkowitej rozpaczy’. Niemalże blużnierczo, jego Uwielbione Ciało, ma cierpieć zepsucie ‚gnicia’ (orędzie z 13 litopada 2010). Jego plan zbawienia ma być uderemniony przez Złego. Nie jest On w stanie wypełnić swojego planu zbawienia bez ofiary MBM.

(6) W sercu Masońskiego nauczania tkwi doktryna, że wszystkie religie prowadzą do Boga.

Organizacja ‚Ostrzezenie Drugie Przyjście’ zgadza się z tym.

Orędzie z 21 listopada 2010 roku: „Wszystkie ścieżki prowadzą do Boga, stwórcy ludzkości.”

31 sierpień 2011: „Wszystkie religie, wszystkie wierzenia… są drogie Mojemu Przedwiecznemu Ojcu.”

24 wrześień 2012: „Wiele wiar prowadzi do Mojego Ojca ale jest tylko jeden Bóg”

Organizacja „TheWarningSecondComing” naucza doktrynę masońską.

Opracował: David Moorcroft. Źródło Is the „WarningSecondComing” a Masonic Conspirary?

Jedna uwaga do wpisu “Czy ‚Ostrzeżenie Drugie Przyjście’ Marii Bożego Miłosierdzia to Masoński Spisek?

  1. Pingback: David Moorcroft: orędzia Marii Bożego Miłosierdzia nauczają doktryny masońskiej | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s