Zniesione Boże Narodzenie, Wielki Ucisk i Inne Wpadki Marii Bożego Miłosierdzia

„Święta, święta i po świętach” – głosi stare polskie porzekadło. Ale w tym roku to były święta, których miało nie być – przynajmniej według Ostatniego Proroka Czasów Ostatecznych i Siódmego Anioła Apokalipsy – pani Mary Carberry występującej pod pseudonimem Marii Bożego Miłosierdzia.10850120_10200093459057320_571116042470936382_n

Ostrzegała przed tym wydarzeniem już na rok wcześniej, w dniu 25 grudnia 2013 roku, w ‚orędziu’ zatytułowanym „Następne Świętowanie Mojego Narodzenia Zostanie Zastąpione Wielką Uroczystością”  – pisała: 

„Następne świętowanie Mojego Narodzenia zostanie zastąpione wielką uroczystością, która będzie oklaskiwała pracę tych oszustów, którzy paradują w Moim Kościele, ubrani w szaty służące wyłącznie do oszukania wiernych. W tym dniu będą bili brawo bogowi sprawiedliwości społecznej, prawom człowieka i pieniądzom, które, jak powiedzą, zebrali, aby wyciągnąć świat z głodu.”

Niestety, znowu któś ma czelność „Słowo Boże” rozbierać na części pierwsze i zarzucać kłamstwo i porażkę pani Carberry. Bo jeśli któś był u siebie w kościele na pasterce lub/i oglądał transmisję z Watykanu, to nic niezwykłego nie zauważył. Było jak zwykle – pięknie. A jeśli coś ktoś ‚zauwazył’ to pewnie żyje w jakimś innym wymiarze, gdzie już trwa Wielki Ucisk, a dokładnie druga jego część.

Wielki Ucisk i Wielkie Prześladowanie

Bo według ‚proroctw’ pani Carberry, druga część Wielkiego Ucisku, to znaczy Wielkie Prześladowanie, zaczęło się również dwa lata temu. W swoim ‚orędziu” z Bożego Narodzenia z 2012 roku (dlaczego w ten dzień wypisuje największe bzdury?) pisze:

Moja szczerze umiłowana córko, Mój Plan Zbawienia dla świata rozpoczął się w Moim czasie, w dniu 22 grudnia 2012 roku.

Ten czas na świecie należy do Mnie, gdy zbieram w jedno wszystkie dzieci Boga, bowiem wielka bitwa się rozpoczyna.

Ten okres wielkiego ucisku będzie trwać jakiś czas. Wojny będą się rozszerzać, aż do wypowiedzenia wielkiej wojny i świat się zmieni.”

Nieco wczesniej pisała:

Moja szczerze umiłowana córko, okres Ucisku trwający trzy i pół roku rozpocznie się w grudniu 2012 roku.

Będzie to okres, kiedy antychryst pojawi się, jako wojskowy bohater.” (20 lipiec 2012)

Niestety, zwolennicy fałszywych objawień prywatnych nie potrafią dostrzec ich abusrdalności. Dwa lata z trzech i pół roku Wielkiego Prześladowania już minęło – gdzie jest Antychryst?

Dlaczego Kościół katolicki nadal pozostaje niewzruszony, jego nauczanie niezmienione, a sakramenty nienaruszone? Czy może jakiś zwolennik Marii Bożego Miłosierdzia jest w stanie na to pytanie odpowiedzieć?

Reklamy

6 uwag do wpisu “Zniesione Boże Narodzenie, Wielki Ucisk i Inne Wpadki Marii Bożego Miłosierdzia

 1. Pingback: Trzymajmy się zdrowej nauki Kościoła – słuchajmy co O. A. Pelanowski mówi o końcu czasów. Unikajmy fałszywych proroków | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 2. Pingback: Trzymajmy się zdrowej nauki Kościoła – słuchajmy co O. Augustyn Pelanowski mówi o końcu czasów. Unikajmy fałszywych proroków | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 3. Dwa lata z trzech i pół roku Wielkiego Prześladowania już minęło – gdzie jest Antychryst?

  Pragnę zwrócić uwagę że ,pełne trzy i pół roku (począwszy od końca 2012) będzie w czerwcu 2016- zatem poczekajmy do tego momentu i wtedy sceptycy mogą wydać swobodny osąd tej przepowiedni, gdyż teoretycznie antychryst ma jeszcze czas do połowy 2016.(Tak wynika z tej przepowiedni)

  Polubienie

 4. Nie prawda! Słowa są mylone ponieważ nie czyta się całości tekstów tylko wyciąga się wątki sensacyjne!
  Wielki Ucisk, to czas Boga i jego kary, ekologiczne i zmiany klimatyczne które doświadczają ludzkość aby ci się obudzili i zaczęli rozumieć, ze to sa kary zsyłane z Nieba, a nie są efektem destrukcyjnej działalności człowieka. Po czasie kiedy Bóg, sobie wyznaczył na 3,5 roku (wielkiego ucisku ) . Stwórca zacznie pozwalać aby jego wrogowie na czele z antychrystem, ruszyli żeby mogli wprowadzić swoje zasady polityczne, ekonomiczne i religię.
  Nie stanie się to od razu tylko w jakimś okresie czasu, kilku lat.
  Antychryst nie ujawni się publicznie dopóki cały świat nie zostanie przygnębiony przez wojny, rewolucje czy kryzysy finansowe, głód z powodu braku pieniędzy. Izrael musi być w stanie wojny z krajami arabskimi np, z Iranem, a na razie jest spokój,znaczy, ze jeszcze Pan Bóg nie pozwala działać w pełni. Wojna Izraelsko-Islamska doprowadzi do wojny w Europie w powodu wyczerpania, fizycznego, duchowego, moralnego a zwłaszcza finansowego.
  Demon w ludzkim ciele ujawni się ogółowi jako osoba duchowna, wielki polityk i ekonomista. Na razie nie ma podstaw do zaprowadzania pokoju ani na Bliskim Wschodzie, np. w Azji czy w Europie. Nie musi pobudzać gospodarki i wydawać pieniędzy na inwestycje ze światowego banku ponieważ gospodarka globalnie funkcjonuje.
  On ma być balsamem na cierpienia, ludzi, obecnie robi zadymę na Bliskim Wschodzie, a w Syrii walczą już wszystkie najważniejsze państwa na swiecie, nie wiadomo z kim, o co, po co i dlaczego ( IS to tylko narzędzie ).
  Widać spieszno niektórym z Was po poznania „człowieka” którego duch przyszedł z piekła i do piekła musi wrócić.
  Kobieta nie może mówić fałszywie, skoro podkreśla że nie zna terminu kiedy Pan Bóg, wyda rozkaz powrotu Jezusa na ziemię jako sędziego ( nie podaje dat ) tylko podaje jak będzie wyglądała sytuacja na ziemi, globalny komunizm i prześladowanie tych co staną po stronie Boga, po Ostrzeżeniu.
  Zwraca uwagę, na ważność i zachowanie do końca świata, Mszy Świętej, Komunii Św i wszystkich sakramentów łącznie ze spowiedzią oraz modlitwami jak Koronka do Miłosierdzia Bożego, Różaniec, modlitwy codzienne oraz posty i pokuty. Za siebie i grzeszników! Fałszywi prorocy i heretycy nigdy nie powiedzą ludziom, módlcie sie pokutujcie, czy spowiadajcie się albo przyjmujcie Komunię Świętą.

  Polubienie

  • Wręcz przeciwnie, nie znam ANI JEDNEGO FAŁSZYWEGO PROROKA który nie nawoływałby do modlitwy i postu. Co więcej, nawet niekórzy przesadzają w tej kwestii – zwolennicy Małego Kamyka musieli modlić się parę razy dziennie! A facet jest pedofilem! Bo cóż z komunii świętej gdy jest się w stanie grzechu ciężkiego, lub gdy jest się ekskomunikowanym?

   Czytać całości orędzi nie ma sensu – ktoś mąry po skosztowaniu potrawy która smakuje ohydnie nie będzie jadł całości po to aby wyrobić sobie zdanie o całym daniu.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s